Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prasowalnia, czyli jak zarobić na żelazku

Utworzony przez Emp, 1 kwietnia 2014 r. o 18:10
Gratuluję! Życzę sukcesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie drogo. Dwie koszule roboty 4 minuty i 10 zl. Czyli jak ktos ma duze prasowanie to bedzie go to słono kosztowalo. Ale cos trzeba robic. W Lublinie kicha z pracą. Pozdrawiam i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakim sposobem w ciągu 4 minut wyprasujesz dwie koszule ? Skoro jesteś taki sprytny to załóż konkurencyjny biznes i prasuj za 2 zł. Takie farmazony może pisać tylko ktoś, kto nie ma pojęcia o prasowaniu i nigdy tego nie robił. Ja po wieloletnim prasowaniu koszul, w ciągu godziny prasuję 6, czyli 6 minut na jedną, ale robię to już od 20 lat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok jak ludzie nie potrafią sami sobie wyprasować czegoś to niech płacą ! I dobrze że ceny są takie wysokie bo to jest śmieszne dorosły człowiek nie umie sobie wyprasować koszuli? Ja osobiście nigdy bym nie oddał rzeczy do prasowania komuś bo było by mi wstyd że sam nie potrafię o siebie zadbać nie mówiąc już o kosztach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że bardzo fajny pomysł. W innych miastach działają tego typu usługi i ludzie sobie chwalą. Jaki to wstyd, wstyd to chodzić w źle uprasowanej koszuli. Taka sama usługa jak fryzjer, kosmetyczka czy pralnia, a przecież z ich usług korzystamy. Nam ludziom ze wschodu jeszcze daleko do Europy. Produkt niszowy i aby więcej takich firm, może wreszcie Lublin otworzy się na innowacje, a nie tylko ciuchlandy. Co do ceny, proszę sobie uprasować koszulę, na pewno nie w ciągu 4 minut, a gdzie prąd, woda do żelazka, dowóz, przywóz. Nikt tego za darmo nie będzie robił, my się przyzwyczailiśmy, że ludzie u nas za grosze pracują. Proszę sobie założyć firmę, zapłacić ZUS i resztę opłat i wtedy można krytykować. Wizyta u lekarza 5 minutowa kosztuje około 150 zł, a czasami nic z niej nie wynosimy, wizyta u kosmetyczki kosztuje najmniej 50 zł, o fryzjerze nie wspomnę. Dla innych prasowanie ubrań będzie drogą czynnością, a dla innych nie. Ale myślę święty spokój i wyprasowane ubrania są tego warte.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że to super pomysł w dzisiejszych zaganianych czasach. Ja też nie mam czasu na prasowanie i strasznie nie lubię tej czynności. A jeśli chodzi o ceny, to ludzie by wszystko za darmo chcieli,a w cenie jest przywóz i dowóz- czego chcieć więcej. Ludzie bez wyobraźni i pomysłów to by tylko krytykowali tych, co je mają. Ja życzę powodzenia !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram takie inicjatywy, chociaż im zapewne nie pomagam w rozwijamiu się, bo wolę sam pojeździć żelazkiem po swoich ubraniach :P ciekawy jednak jestem, jaki sprzęt tam mają. Rodzina się powiększa, stare żelazko sie psuje i muszę kupić coś nowego. Jestem po lekturze poradnika http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zelazko-bezprzewodowe-parowe/436/ - chce kupic, parowe, przewodowe - możecie powiedzieć, jaki producent zdobył Wasze zaufanie? Wolę wydać więcej i mieć sprzęt na lata, więc nie potrzebuję wielu bajerów (które podwyższają awaryjność swoją drogą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...