Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy kontra Intermarche. Trwa dochodzenie policji. "To obóz pracy"

Utworzony przez nissan, 24 września 2014 r. o 08:09
Jestem przekonany,iż ze względu na mała szkodliwość społeczną, jak zwykle, prokuratura umorzy postepowanie!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po co ten cały raban?" po to żebyście zaczeli traktować pracowników jak ludzi i przestali ich poniżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Człowiek jest tylko człowiekiem, po co cały ten raban?" - powiedział dr Mengele :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność tych jeban*ch menadżerów i superwajzorów jest dla mnie nie do ogarnięcia! TARGET TARGET I tylko TARGET się liczy a ludzi traktuje się jak śmieci. Prace dla 5 osób ma wykonać dwie i to szybciutko bez gadania a jak się nie podoba to mamy na Twoje miejsce kolejnych dziesięciu jeleni których tak samo jak Ciebie  wyciśniemy jak cytrynę za 1200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyslac wkoncu kogos do wiezienia  to nastepni tak ochoczo pracownikow wyzyskiwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda niestety i jest tak też w innych placówkaw, moja ciotka i znajomy pracują w tej sieci. Skandal po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raban jest po to by zwykły szary pracownik był doceniany a nie traktowany jak własność prezesików, a także po to by dobrze się pracowało i miało dobre warunki pracy. Dośc wyzysku ! Obozom pracy mówimy stanowcze NIE! Jeśli prezesi czują sie niewinni proponuje zamienic sie na jeden dzień miejscem pracy ze zwykłym pracownikiem, moze zroumie problem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ceny w intermarche nie narzekam , aczkolwiek trzy razy zaistniała tam taka sytuacja , niewielki ruch ,więc wydawało mi się ,że niewielkich zakupów dokonam szybko  po ustawieniu się w kolejce ,gdy wydawało mi sie ,że  przyszedł czas na "skasowanie"moich rzeczy zostałem  poinformowany ,że ta kasa jest teraz nieczynna , i z szybkich zakupów ,wychodziło 15 minut stania  w kolejkach przy niewielkim ruchu. Jak dla mnie absurd! w biedronce czy lidlu , nigdy mi sie to nie zdarzyło , kasjerki ,albo obsługują do końca ,albo informują odpowiednio wcześnie ,że ta kasa będzie nieczynna czym oszczędzają czasu klientom ,którzy chcieliby się tam ustawić.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również znam przypadek byłej pracownicy leczącej się psychicznie po pracy w tym markecie. Od początku market miał nie chlubną opinię. Kiedyś biedronka tak zaczynała, teraz wszystko tam gra bez zarzutu, teraz czas następny market nauczyć że istnieje coś takiego jak prawo pracy. A zarządzający marketem normalne że się nie przyznają do niewłaściwych warunków pracy przecież sami pod sobą  dołka nie wykopią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sprawdzić jeszcze stacje Orlen, tam nie da się pracować, pracownik musi stać na kasie, między czasie musi sprzątać ubikację różną chemią a potem robi Hod-Doga, gdzie w tym przypadku jest sanepid? Dla czego pracownik pracuje po 16 godzin ? Gdzie stacja jest czynna od 6:00 do 22:00 pracownik musi w tym przypadku przyjść wcześniej i zanim po sprząta stację i zrobi rozliczenia schodzi mu godzina dodatkowo do każdej zmiany za którą ma nie płatne. W lecie pracownik stacji na zmianie musi kosić jeszcze trawę i obsługiwać klientów, gdzie higiena pracy ? Dla czego za pracę w święta nie ma dodatkowo żadnej złotówki? Dla czego pracownik jest zmuszany i zastraszany do pracy w nadgodziny za które dostaje zapłatę 6,25 zł za godzinę. Dodatkowo pracownicy są zastraszani zwolnieniami oraz wmawia się im że są nic nie warci i że na jedno ich miejsce jest 10 sób nowych które przyjdą pracować i nic się nie będą odzywać, Mam na myśli tutaj Orlen w Hrubieszowie na ulicy Chełmskiej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość takich samych uchybień dopuszcza się bardzo szumnie reklamowany hotel pod Lublinem.Pracowało się jako pomoc w kuchni,sprzątaczka i pokojówka w tym samym czasie 12 godzin. Pensja uboga bo 6 zł na godzinę i po 4 miesiącach dopiero umowa o dzieło.Rzuciłam to w diabły ale swoje wycierpiałam.Krew mnie zalewa jak potem widzę jak na Facebooku hotel chwali się dyplomem za pracodawcę roku.Kur.... ręka rękę myje!Dziewczyna na stażu pracowała po 12 godzin i płakała ale nie chciała pójść na skargę....sama bym nic nie nawojowała.Druga to firma sprzątająca z Poznania,zatrudnia ludzi tylko z drugą grupą a każe sprzątać po 8 godzin i w tym czasie robić zastępstwa....płaca minimalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zamościu dzieję się to samo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspołczesne niewolnictwo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tego kierownika co jezdzi białym BMW stojącym przy markecie ,postawić w kiblu i kazać czyścić klozety za darmo przez 10 lat ,a karmić go tym syyfem który jest pieczony i sprzedawany na ciepło ludziom za ciężkie pieniądze. :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Społem PSS też pracują ponad normę i jakoś nikomu to nie przeszkadza.Nawet dla Pana Prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się to samo w Zamościu, traktują pracowników najniższym kosztem w tym brak doceniania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi sie zmowa pracownikow.  Tylko problem w tym ze Ci co odeszli m-c temu nie znają pracujących dziś. a osoby po tygodniu pracy zadja se pytanie co ja tu robie. i jak 100 osob moze mowic jednym glosem to samo zarowno dzis jak i rok temu :D ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi sie zmowa pracownikow.  Tylko problem w tym ze Ci co odeszli m-c temu nie znają pracujących dziś. a osoby po tygodniu pracy zadja se pytanie co ja tu robie. i jak 100 osob moze mowic jednym glosem to samo zarowno dzis jak i rok temu :D ?
porozumiewaą sie telepatycznie :D władze zawsze sa cacy to pracownikom nigdy nic nie pasuje ;), jak mozna władzę ruszyc, kto śmiał takie plotki w miasto puścić no kto? :D tak na marginesie szkoda, ze tylko w prasie lokalnej o tym głośno Powinni sie postarac o większe nagłośnienie sprawy - lokalnie pohuczy i przestanie - ludzie poagadają, policja sobie daruje dochodzenie, bo pracujący tam ludzie będą woleli milczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele zakladow nie grzeszy poszanowaniem dla ludzi, taki np dr. Gerard tam tez niezle cyrki sie dzieja. jesli chodzi o sanepid i wszelkie prawa, to ich chyba nie dotycza a powinno, bo badz co badz ciastka produkowane tam, jedza miliony ludzi.    jednym slowem ludzie traktowani jak niewolnicy i robiacy wszysto jak roboty.   przydalaby sie tam pewna kontrola z zewnatrz, tylko bez uprzedzenia ich o tym i rozmowa z pracownikami a nie z kierownikami czy innymi co wszystko koloryzuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w typ markecie to naprawde "obóz pracy" i zachowanie tego własciciela nawe do pracownikow przy klientach.  I prosze nie porównywac tego przypadku do innych.  Po prostu cos jest nie tak z tym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...