Dzień dobry:) ..Komukolwiek; Kto zechce tutaj zajrzeć. Nazywam się Rafał. Chciałbym w tym miejscu podzielić pewnymi refleksjami , oraz prosić o radę .. ewentualne wsparcie. Jestem młodym człowiekiem, pracującym na etacie .. Praca którą wykonuję jest dla mnie nie tylko źródłem utrzymania, lecz również daje mi wiele satysfakcji z możliwości samorealizacji ... - w skrócie - lubię robić to co robię :)  .... Cokolwiek robić - jeśli włożyć w to odpowiednią dawkę zaangażowania ; wysiłku .. i sporo serca ...  wtedy efekty są wielkim dobrem .. i ekonomicznym .. i osobistym .. i społecznym ...         Pracuję w całkiem sporym sklepie ... w którym jest "prawie wszystko". ... ale - oprócz wyżej wymienionych wartości .... CHCĘ WIĘCEJ. ...bo lubię pracować ..a nie lubię się nudzić... bo chcę więcej PIENIĘDZY... bo od przybytku głowa nie boli ...          Chcę DORABIAĆ .. i w odróżnieniu od wielu "kombinatorów" - chcę legalnie .. Pracując na etacie w systemie zmianowym .. mam sporo czasu w którym mógłbym robić coś jeszcze...  - w skrócie - około 20 dni w miesiącu jestem dyspozycyjny od wczesno ranych godzin do godz. 13..          Oczywiście mam pewne pomysły ... nad którymi pracuję, ..analizuję ..kalkuluję .., jednakże wdzięczny będę za jakieś rady , sugestie .. pomysły ... Posiadam własne ...całkiem spore auto dostawcze ... doświadczenie w obsłudze klienta ... biorę pod uwagę wszelkie opcje współpracy .. ( oprócz takich które by kolidowały z interesami firmy w której pracuję) ... Pewnym istotnym atutem .. że pracując na etacie ... gdybym dodatkowo założył działalność gospodarczą - to ten spędzający wielu ludziom sen z oczu KOSZT - ... Zus - kosztowałby mnie tylko "271 ZŁ" mc. ..- Aż grzech nie spróbować ...       W moich pomysłach biorę pod uwagę handel obwoźny  .. rynki bazary it. + dodatkowo sprzedaż internetowa ... Ale.. jestem otwarty na inne pomysły .. ewentualnie współpracę .. Słyszałem że niektóre firmy w ten sposób "zatrudniają"  osoby które do wykonywania pracy rejestrują własną DG..      Mieszkam 36 km od Białej Podlaski.          Proszę o komentarze    Zwtrazami szacunku    Rafał
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2014 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz