Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Troszkę należało się przyłożyć , do tego artykółu - pożar był w miejscowości Krasne Kosów ... Współczuję bardzo tej rodzinie , tym bardziej że gospodarz jest poparzony i znajduje się w szpitalu w Łęcznej , ale o tym już nikt nie wspomniał. Czyżby życie ptaków było ważniejsze ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla osoby wystawiającej wcześniejszy komentarz: a) radzę czytać ze zrozumieniem i do końca B) radzę przeglądać słownik ortograficzny, skoro w szkole się to zaniedbało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie ptaków jest co najmniej tak samo ważne jak tego całego "hodowcy" czy może właściciela fabryki ptaków..., dlaczego ich życie miałoby być gorsze, mniej ważne, nie licząc oczywiście warunków w jakich takie ptaki są przetrzymywane i ich losu od samego początku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma ochotę na grillowanego indyka? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszy Cię To ? Czlowiek lezy poparzony w Szpitalu. Straty wyniosły 400 tysięcy a ty jaja robisz Ciekawe jak by Cb poparzylo i poniosl byś tyle tysiecy strat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozg swoj upiecz  kretynie. Straty takie czlowiek poparzony jest a ty sie podniecasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję   strat  :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, ze pożar miał miejsce w miejscowości Krasne Kosów, a nie jak pisze redakcja Krasne Krzywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ma informacji na temat stanu zdrowia gospodarza który lerzy w szpitalu w Łęcznej. Podobno jest w śpiączce farmakologicznej. Czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czujnik pożarowy w systemie alarmowym i jestem spokojna, że jak wybuchnie pożar, to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. Opłacam tylko 20 zł miesięcznej składki w Krajowej Sieci Alarmowej. Oprócz tego pilnują całą dobę czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel zmarł dzisiaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gospodarz niestety zmarł wczoraj o 17  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...