Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bóg dał, Bóg zabrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Lekarze ci mają sumienie ......to powinni zrezygnować z zawodu . Było etyczne bo nic nie wnoszą do zawodu który ma słuzyć i pomagać potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg dał, Bóg zabrał.
Tak to podstawowa i jedyna metoda lekarzy. którzy podpisali klauzulę sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie leczą ale tylko prywatnie. NFZ absolutnie nie powinien podpisywać umów z tymi szarlatanami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze ratują ludzkie życie. Nie rozumiem więc tego podejścia, które prezentują komentujący - im się wydaje, że lekarze podpisujący deklarację będą zabijać swoich pacjentów :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie leczą ale tylko prywatnie. NFZ absolutnie nie powinien podpisywać umów z tymi szarlatanami.
  Z jakimi szarlatanami? Co oni takiego zrobili, że nazywasz ich w ten sposób? Przecież leczą zwyczajnymi metodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakimi szarlatanami? Co oni takiego zrobili, że nazywasz ich w ten sposób? Przecież leczą zwyczajnymi metodami.
  Szkoda Twoich nerwów... to zapewne znów wynajęta ekpia do płodzenia nienawistnych komentarzy, albo autentyczne bęcwały, dla ktorych wystarczy kilka newsow w telewizji, aby uwierzyc we wszystko co bedzie na reke przeroznym lobby (np. aborcyjnemu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u takiego konowała. Szaman polecił zamiast aborcji do piekarnika na 3 zdrowaśki. Pomogło.   Ludzie mamy 21 wiek, a ci ludzie co proponują to medyczne średniowiecze. Uważam że wszystkim im powinno się zabrać kontrakty z NFZ, a i rozważyć zakaz prawa do wykonywania zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, ze coniektorzy lekarze nie zabijaja malutkich dzieci w lonie matki, i nie przepisuja tabletek antykoncepcyjnych to nie jest szarlataneria. Wrecz przeciwnie szacunek dla nich! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, w końcu będę wiedziała, gdzie szukać normalnych, katolickich ginekologów. Strona na pewno się przyda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, w końcu będę wiedziała, gdzie szukać normalnych, katolickich ginekologów. Strona na pewno się przyda. 
Przyjdż do mnie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam u takiego konowała. Szaman polecił zamiast aborcji do piekarnika na 3 zdrowaśki. Pomogło.   Ludzie mamy 21 wiek, a ci ludzie co proponują to medyczne średniowiecze. Uważam że wszystkim im powinno się zabrać kontrakty z NFZ, a i rozważyć zakaz prawa do wykonywania zawodu.
Wykonywać zawód... to nie znaczy zabijać, ale z szacunkiem odnosić się do każdego życia... tego poczętego w szczególności, gdyż nie ma nic na swoją obronę! A, co do aborcji - to nie jest odpowiednie słowo i nie należy go używać. Trzeba nazwać wreszcie zbrodnię po imieniu! Nie mów, że lekarz nie chciał dokonać aborcji. Mów, że nie chciał zabić twojego dziecka. Może wtedy zrozumiesz, co chciałaś zrobić matko, niegodna macierzyństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg św. Augustyna , jednego z ojców Kościoła katolickiego " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 " wcześniej jest tylko zarodkiem. co panowie bardzo wierzący  doktorzy na to ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dr Baczentewicz powie też, dlaczego tak walczy z in vitro. Pierwsza wizyta u niego, w programie naprotechnologii, kosztuje 500 zł (na pewno najwięcej ze wszystkich ginekologów w lLublinie łącznie ze wszystkimi uznanymi profesorami), a następne 250. Kasa się nie liczy tylko wiara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dr Baczentewicz powie też, dlaczego tak walczy z in vitro. Pierwsza wizyta u niego, w programie naprotechnologii, kosztuje 500 zł (na pewno najwięcej ze wszystkich ginekologów w lLublinie łącznie ze wszystkimi uznanymi profesorami), a następne 250. Kasa się nie liczy tylko wiara?
No to ładnie doi zdesperowanych brakiem potomka. Jak taki katolik to powinien leczyć "za Bóg zapłać" na chwałę Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie będzie wiadomo, kto nie jest rzeźnikiem za grubą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonywać zawód... to nie znaczy zabijać, ale z szacunkiem odnosić się do każdego życia... tego poczętego w szczególności, gdyż nie ma nic na swoją obronę! A, co do aborcji - to nie jest odpowiednie słowo i nie należy go używać. Trzeba nazwać wreszcie zbrodnię po imieniu! Nie mów, że lekarz nie chciał dokonać aborcji. Mów, że nie chciał zabić twojego dziecka. Może wtedy zrozumiesz, co chciałaś zrobić matko, niegodna macierzyństwa!
    Jakie zabić dziecko ? Dziecko to jest jak chodzi po podłodze czy s.ra. Tak to jest tylko zarodek poczęty w różnych okolicznościach, nie koniecznie za zgodą obu stron !! Ale nie życzę Tobie abyś tego doświadczyła. Tak nazwijmy zbrodnię po imieniu - zmuszanie kobiety do chodowania w sobie zarodka poczętego w skutek gwałtu jest niemoralne, nie etyczne i  budzi we mnie wszelakie obrzydzenie. I nie mów mi co mogę i jak mam mówić. Polska to wolny nawet wyznaniowo kraj. Może to w końcu zrozumiecie odmieńcy. Z jednym się zgodzę - jestem nie godna macierzyństwa i nigdy go nie planowałam, tylko co z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno chodzisz do lekarzy z byle jakiego powodu i przez  to robisz ogromne kolejki. Zgodnie z ta klauzulą to powinnaś stosować klauzulę sumienia  i twoim panaceum na twoje choroby powinien być różaniec. Pomodlić się i jest się zdrowym. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci podpisujacy oświadczenie spłodzone przez przyjaciółkę papieża mówia wyłacznie o aborcji a jak jest z cesarskim cięciem????bo to przecież też ingerencja lekarza i skalpela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreście mamy tak jak należy żeby każden prawdziwy Polak móg mieć katolickiego doktora! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...