Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna 2:1, zwycięstwa Victorii, Omegi i Czarnych

Utworzony przez ola, 6 października 2014 r. o 09:02
ostatnia zmiana w zespole Deblina była inna. W 88 min nie wszedł na boisko Cichecki tylko zawodnik z nr 19 na koszulce, taka jedna uwaga. Czy to jest błąd w podawaniu składu czy jakieś kombinacje?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnia zmiana w zespole Deblina była inna. W 88 min nie wszedł na boisko Cichecki tylko zawodnik z nr 19 na koszulce, taka jedna uwaga. Czy to jest błąd w podawaniu składu czy jakieś kombinacje?
Jak się nie umie argumentować albo przegrywać to lepiej zamilczeć, bo tłumaczenie że na boisko wszedł zawodnik z nr 19 nie wiedząc jak się nazywa to już w ogóle nie mam pytań co do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musze znać wszystkich zawodników Deblina z nazwiska. Ale na boisku pojawił się zawodnik z nr 19. Jezeli z takim nr gra Cichecki to OK, ale co do tego nie jestem przekonany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi nie wydaje się aby ktoś wykonał taki manewr w samej końcówce meczu, nikt nie chce powielać przecież banalnych błędów jak chociażby Kryształ Werbkowice z tym że u nich chodziło o ilosć zmian :) Pozdro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem wszedł zawodnik z numerem 19 na boisko a w protokole meczowym figuruje że wszedł zawodnik z nr 14 już jak tak sedziowie kombinują to o czym mówić a dlaczego tak się stało ponioeważ byłby walkower dla GROMu bo było dwóch młodzieżowców na boisku a oni wpuścili zamiast młodzieżowca nie młodzieżowca i został tylko jeden na boisku a jak z sędzią to załatwili że wpisany był inny numer w protokole niż wszedł to nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem wszedł zawodnik z numerem 19 na boisko a w protokole meczowym figuruje że wszedł zawodnik z nr 14 już jak tak sedziowie kombinują to o czym mówić a dlaczego tak się stało ponioeważ byłby walkower dla GROMu bo było dwóch młodzieżowców na boisku a oni wpuścili zamiast młodzieżowca nie młodzieżowca i został tylko jeden na boisku a jak z sędzią to załatwili że wpisany był inny numer w protokole niż wszedł to nie wiem.
Adamski i Kiliszek to młodzieżowcy którzy grali cały mecz gdzie ty tu widzisz kombinacje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z numerem 19 wszedł Busz a po meczu sedziowie zminili że wszedł cichecki z numerem 14 :) jakim cudem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko, że kieliszek grał 88 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamski i Kiliszek są młodzieżowcami ... Cichecki jest również młodzieżowcem i wszedł za Kiliszka więc jest znowu dwóch młodzieżowców... więc nie siej zamentu i wygrajcie na boisku a nie poza niim pozdro ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym Busza nawet nie było na meczu więc skąd Wy takie informacje macie Xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cichcecki mógł wejść na boisko jak on miał numer 14 a wszedł zawodnik z numerem 19 i po co te się tłumaczycie jak wpadkę zaliczyliście Adamski i Kiliszek są młodzieżowcami ... Cichecki jest również młodzieżowcem i wszedł za Kiliszka więc jest znowu dwóch młodzieżowców... więc nie siej zamentu i wygrajcie na boisku a nie poza niim pozdro ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym Busza nawet nie było na meczu więc skąd Wy takie informacje macie Xd
z protokołu sędziowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protokuł można zrobić nawet dzień wcześniej, i po prostu został wpisany ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...