Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porwali znajomego i wywieźli go do lasu

Utworzony przez Wieś się bawi na całego, 17 kwietnia 2014 r. o 17:12
Ha ha ha  :D  :D  :D  To już jak na gangsterskim filmie :D  Widzę wieś się bawi na całego  :D  Znam tych dwóch oszołomów co porwali tego chłopaka od małego. Oni zawsze zasmarkani i z glutem pod nosem chodzili. Aż dziw bierze że te cwele odważyli się na taki numer ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha  :D  :D  :D  To już jak na gangsterskim filmie :D  Widzę wieś się bawi na całego  :D  Znam tych dwóch oszołomów co porwali tego chłopaka od małego. Oni zawsze zasmarkani i z glutem pod nosem chodzili. Aż dziw bierze że te cwele odważyli się na taki numer ha ha ha
Dlatego jestem za tym aby każdy obywatel mógł legalnie posiadać broń palną. W takiej sytuacji jak ta można byłoby te dwa ścierwa w tym lesie zastrzelić i zakopać. Rozłożyliby się śmiecie w tym lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jestem za tym aby każdy obywatel mógł legalnie posiadać broń palną. W takiej sytuacji jak ta można byłoby te dwa ścierwa w tym lesie zastrzelić i zakopać. Rozłożyliby się śmiecie w tym lesie.
Dlatego Tusk musi odejśc, bo tylko z korkowca sobie będziesz teraz mógł POstrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naoglądali się gumofilce filmów o mafii i pojebało się w czajnikach.Na hu ja ich sadzać ostry wpier*** na komendzie tak jak za Komuny. Jakby frajerzy wyczołgali się z komendy z poodbijanymi nerkami i płucami wtedy odechciało by się udawać sztywniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...