Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porwali go, wywieźli do lasu i pobili. Chcieli żeby założył firmę

Utworzony przez Zniesmaczony, 24 kwietnia 2015 r. o 14:55 Powrót do artykułu
20 lat bez sadu i odszkodowanie za straty moralne. To była by przestroga dla tym podobnych debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawcy siłą chcieli zmusić go do podpisania dokumentów oraz wydania im pełnomocnictwa do jego konta bankowego. Jak się okazało, jednym ze sprawców był 39-letni mężczyzna u którego 24-latek był zatrudniony. - By młody człowiek nie stracił pracy, przedsiębiorca postawił mu warunek, którym było podpisanie dokumentów dotyczących założenia działalności gospodarczej i otrzymania dotacji. Widząc opór młodego pracownika, przedsiębiorca postanowił siłą zmusić go do dalszej "współpracy” - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji."   Niezły parch z tego pracodawcy. Na pewno szykował się do jakichś wałków, które miały być robione na konto swego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawcy siłą chcieli zmusić go do podpisania dokumentów oraz wydania im pełnomocnictwa do jego konta bankowego. Jak się okazało, jednym ze sprawców był 39-letni mężczyzna u którego 24-latek był zatrudniony. - By młody człowiek nie stracił pracy, przedsiębiorca postawił mu warunek, którym było podpisanie dokumentów dotyczących założenia działalności gospodarczej i otrzymania dotacji. Widząc opór młodego pracownika, przedsiębiorca postanowił siłą zmusić go do dalszej "współpracy” - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji."   Niezły parch z tego pracodawcy. Na pewno szykował się do jakichś wałków, które miały być robione na konto swego pracownika.
oczywiście ze tak......wyciąganie kasy z unii europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było poczekać, niech założy konto, niech sprzeniewierzy dotację, wszytsko upozorować wraz z policją. A teraz pytanie do karnistów, za co koleś dostałby więcej? Za nakłanianie do poświadczanie nieprawdy czy za niekorzystne rozporządzanie powierzonym mieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ze tak......wyciąganie kasy z unii europejskiej.
    co do wyciągania pieniędzy  z unii to dobrze robił, tylko niechby robił to na własne konto a nie na kogoś, bo uczciwi w naszym kraju to tylko klepią biedę, sama jestem uczciwa i co mam, po 36 latach pracy najniższą krajową, mogę mieć tylko żal do rodziców, że nie nauczyli mnie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ze tak......wyciąganie kasy z unii europejskiej.
PROJEKTY DLA MLODYCH ,OKRADALI PRACOWNIKOW DUZO TEGO BYLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...