Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomogą przewoźnikom, którzy tracą przez rosyjskie embargo

Utworzony przez Irasiad, 5 października 2014 r. o 11:08
A ja jestem producentem prezerwatyw. Przez embargo kościelne spadły mi zyski. Kto mi pomoże ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mogę taką działąlność za sporą kasę prowadzić, czyli dawać słowną nadzieję na to że przekażę istnienie problemu innym. A zwolnienia i ulgi podatkowe to ja też prowadząc działalność chciałbym dostać. Ostatnio coś słąbo mi idzie, konkurencja przejeła część rynku no i wnioskowałbym o całkowite odstąpienie od pobierania ode mnie opłat i rat kredytowych. Tak to sobie wymyśliłem. Czy Pan poseł mógłby zaprosić mnie na konferencję i coś obiecać. Byłbym rad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem producentem prezerwatyw. Przez embargo kościelne spadły mi zyski. Kto mi pomoże ??
Zwróć się z tym do tuskojebów,to oni przez całe siedem tat do tego gów na doprowadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po kłopocie, bankructwa nie będzie!! niejaki ryży, ten od zielonej wyspy, dowiedział się o powyższej akcji, każdej firmie wręczy worek jeuro, same pięćsetki, wszak przywiózł tego miliardy z brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co mówi ...poseł Abramowicz włożyłabym miedzy bajki. Baju, baju będziem w raju. Buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tuskojeby POmogą jak rolnikom,pacjentom,opiekunom niepełnosprawnych itd,itd, długo by jeszcze wymieniać do czego to czerwone bydło jest zdolne a najbardziej do dymania nas POLAKÓW z kasy PO przez milionowe nagrody,premie czy odprawy,raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną hołotę.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny poseł który reaguje na problemy regionu.Gdzie reszta naszych "przedstawicieli"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Producent skarpetek. W nawiązaniu do twojego komentarza przeczytaj ze zrozumieniem  podpis pod zdjęciem  "Poseł Adam Abramowicz namówił samorządowców z pow. bialskiego aby pomogli przewoźnikom. Zwłaszcza tym, którzy mają problemy przez rosyjskie embargo" :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...