Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Szkocja 2:2, Arkadiusz Milik uratował punkt

Utworzony przez olo, 15 października 2014 r. o 06:33 Powrót do artykułu
Szczerze mówiąc ja tam jestem w szoku 8-) Polacy świetnie grają, na olimpijskim, światowym poziomie. Nie wiem o co chodzi, co się stało, ale jest k...a dobrze! Tak trzymac panowie! Z Niemcami 2:0 (szok), teraz ze szkotami 2:2 (dobry wynik). Ja tam trzymam kciuki za ścieżkę ku mistrzostwu świata. Grajcie tak dalej, a macie szanse panowie! Polska gola, Polska gola TAKA JEST KIBICÓW WOLA! Polska (bum bum bum) Polska (Bum Bum Bum), Polska.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Niemcami mieliśmy dużo szczęścia to oni przeważali, ale w meczu ze Szkocją, to była równorzędna walka pod koniec z wyraźna przewagą naszej reprezentacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie wygraliśmy tego meczu, gdyż jak wiemy był do wygrania. Jednak Szkoci pokazali swój charakter z czego słyną w piłkarskim świecie, przede wszystkim z zawziętości i walki o każdą piłkę. Zaprezentowali typowo wyspiarski futbol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...