Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polscy przewoźnicy tracą cierpliwość. Ale strajku na razie nie będzie

Utworzony przez Urzędnik Skarbowy, 28 stycznia 2015 r. o 12:28
Do roboty by się nieroby wzięli pierdoleni przedsiębiorcy. W krajach europy zachodniej zwykły pracownik marketu zarabia 1500 - 2000 tys euro co daje ok 6000- 8000 tys zł. A ci wyzyskiwacze płacą swoim kierowcom po 5000 zł. Sami natomiast wystawiają sobie wille i jeżdżą autami za ponad 100 tys zl. Trzeba aby inspekcja pracy i urząd skarbowy przyjrzeli się bliżej właścicielom firm transportowych. Można by wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć i wykryć przypadki łamania prawa skarbowego i prawa pracowników. Można by takiej kurwie wyzyskiwaczowi rozwalić firmę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym zdjęciu to chyba Bercik popier..la swoim Paczkowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paczkowozem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zaczną głupole blokować drogi to mendom nie popuszczę. Jeżeli spóźnię się do pracy założę przewoźnikom sprawę cywilną. Może nie wygram ale pociągam trochę tych cwaniaczków po sądach I trochę czasu i nerwów stracą. Nie to że wykorzystują swoich pracowników nie dając im normalnych umów i płatnych urlopów to jeszcze chcą zwykłym obywatelom utrudniać dojazd do pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zaczną głupole blokować drogi to mendom nie popuszczę. Jeżeli spóźnię się do pracy założę przewoźnikom sprawę cywilną. Może nie wygram ale pociągam trochę tych cwaniaczków po sądach I trochę czasu i nerwów stracą. Nie to że wykorzystują swoich pracowników nie dając im normalnych umów i płatnych urlopów to jeszcze chcą zwykłym obywatelom utrudniać dojazd do pracy. 
A po co tak? Jak zaczną blokować drogi to trzeba wypier***ić szyby  w ciągnikach siodłowych i tyle w temacie. Darmozjady i pasożyty , ciągle im mało. Nic nie robią , kierowcy na nich i ich rodziny pracują. Nie to , że zabierają kierowcy pieniądze , które sam wypracował to jeszcze chcą strajkować. Rząd powinien jeszcze większe podatki i sankcje nałożyć na tych darmozjadów i leniów. Na biednego nie trafi, stać ich zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tak? Jak zaczną blokować drogi to trzeba wypier***ić szyby  w ciągnikach siodłowych i tyle w temacie. Darmozjady i pasożyty , ciągle im mało. Nic nie robią , kierowcy na nich i ich rodziny pracują. Nie to , że zabierają kierowcy pieniądze , które sam wypracował to jeszcze chcą strajkować. Rząd powinien jeszcze większe podatki i sankcje nałożyć na tych darmozjadów i leniów. Na biednego nie trafi, stać ich zapłacić.
Jak się zastanowić to te darmozjady czyli mali i średni przedsiębiorcy generują 72% PKB, więc niech zasuwają na dodatkową kaskę do budżetu bo trzeba obdzielić lekarzy, górników, rolników a i wspomóc gospodarkę Ukrainy. Strajkować im się zachciało, przecież to niedopuszczalne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak właściciele firm przewozowych uważają , że za mało zarabiają to niech cwele zamykają firmy i niech jadą do Niemca zbierać szparagi he he he. Jak się cwelom przedsiębiorcom coś nie podoba to mogą też u Niemca w gospodarstwie gnój z chlewa wywalać. Ale Niemiec nie bedzie trzymał leniów a w Polsce takie śmiecie będą wykorzystywać innych aby im kabzy nabijali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy mają rację: skoro jesteśmy w Unii, to zarobki też powinniśmy mieć jak ludzie w Unii. Na razie to tylko ceny mamy unijne, bo nasz nie-rząd dowolnie i wybiórczo traktuje prawo. Dziwię się "przedsiębiorcom", bo z tego, co widać, to nie maja pojęcia o biznesie, a uważają się za wielkich ekonomistów. Wystarczyłoby w ciągu jednego tygodnia wyrejestrować wszystkie firmy przewozowe działające w Polsce i zarejestrować je za granicą, np. w Anglii. Wszyscy by wtedy mieli z tego pożytek, bo odsyp do budżetu wszędzie jest mniejszy niż u nas, pracownicy mieliby godziwą płacę, a na stare lata pewną i o wiele lepszą emeryturę. A, że w naszym budżecie mniej by było? I tak większość tego co jest przejada niekompetentny rząd z przystawkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy mają rację: skoro jesteśmy w Unii, to zarobki też powinniśmy mieć jak ludzie w Unii. Na razie to tylko ceny mamy unijne, bo nasz nie-rząd dowolnie i wybiórczo traktuje prawo. Dziwię się "przedsiębiorcom", bo z tego, co widać, to nie maja pojęcia o biznesie, a uważają się za wielkich ekonomistów. Wystarczyłoby w ciągu jednego tygodnia wyrejestrować wszystkie firmy przewozowe działające w Polsce i zarejestrować je za granicą, np. w Anglii. Wszyscy by wtedy mieli z tego pożytek, bo odsyp do budżetu wszędzie jest mniejszy niż u nas, pracownicy mieliby godziwą płacę, a na stare lata pewną i o wiele lepszą emeryturę. A, że w naszym budżecie mniej by było? I tak większość tego co jest przejada niekompetentny rząd z przystawkami.
A wiesz dlaczego tak jest??? Bo nasi polscy przedsiębiorcy to osły i barany. Ich dziadowie i ojcowie nawet kibla nie mieli srali za stodołą w kucki. Dorobił się taki jeden z drugim oszustwem ,złodziejstwem lub wykorzystując pracowników. O ekonomi i gospodarce to Ci kretyni wiedzą tyle, że trzeba pracownika wycyckać z kasy i wtedy się zarobi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO co wy u tych Wyzyskiwaczy jeszcze robicie ??? to co wypisujecie świadczy tylko o waszej miernocie i głupocie !!!! wręcz buractwie bo słoma to Wam na kilometr z butów wystaje!!!! Niemiecki znasz do zapiepszaj na niego pracować !!! a jak nie to na bezrobocie !!! nawet niech  kurz za tobą  nie zostanie !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO co wy u tych Wyzyskiwaczy jeszcze robicie ??? to co wypisujecie świadczy tylko o waszej miernocie i głupocie !!!! wręcz buractwie bo słoma to Wam na kilometr z butów wystaje!!!! Niemiecki znasz do zapiepszaj na niego pracować !!! a jak nie to na bezrobocie !!! nawet niech  kurz za tobą  nie zostanie !!!! 
A nie pomyślałeś głupolu , że ci co napisali te komentarze to może pracownicy resortu państwowego lub ludzie, którzy pracują za granicą i nie dają się wykorzystywać polskim przedsiębiorcom złodziejom. Pracują za 10 euro na legalu z płatnym urlopem, wszystkimi świadczeniami, ubezpieczeniem, a nie jak u polskiego prywaciarza złodzieja  na czarnucha i za 9 zł na godzinę. Tak , że ludzie uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę i nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom złodziejom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyślałeś głupolu , że ci co napisali te komentarze to może pracownicy resortu państwowego lub ludzie, którzy pracują za granicą i nie dają się wykorzystywać polskim przedsiębiorcom złodziejom. Pracują za 10 euro na legalu z płatnym urlopem, wszystkimi świadczeniami, ubezpieczeniem, a nie jak u polskiego prywaciarza złodzieja  na czarnucha i za 9 zł na godzinę. Tak , że ludzie uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę i nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom złodziejom.
A ten resort państwowy to sam generuje przychody, z których się utrzymuje. Ja myślę, że to jest świetne rozwiązanie, zatrudnijmy się wszyscy w administracji państwowej, samorządach i innych instytucjach państwowych. Tylko ciekawe z czego dostaniemy pensyjki ?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyślałeś głupolu , że ci co napisali te komentarze to może pracownicy resortu państwowego lub ludzie, którzy pracują za granicą i nie dają się wykorzystywać polskim przedsiębiorcom złodziejom. Pracują za 10 euro na legalu z płatnym urlopem, wszystkimi świadczeniami, ubezpieczeniem, a nie jak u polskiego prywaciarza złodzieja  na czarnucha i za 9 zł na godzinę. Tak , że ludzie uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę i nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom złodziejom.agłupku niemiec to za
głupku niemiec zarabia 35euro a ty cwelu z 10 wyskakujesz jak byś jeszcze konserw z polski nie nabrał to byś pożył jak tak dobrze to za te dobre pieniądze kupuj auta i daj ludziom zarobić może nie 10 ale 8 chętnie popracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy przedsiębiorcy to szmaty i chamy. Apel do urzędu skarbowego.................... Weście dokładnie pod lupę tych polskich prywaciarzy. Na pewno wiele uchybień i łamania prawa się znajdzie . Jak kombinują i oszukują to niech płacą dotkliwe kary lub tracą firmy za machlojki. Już nie jeden oszust prywatny przedsiębiorca dopadnięty przez Urząd Skarbowy za oszustwa i krętactwa w podatkach zszedł na zawał lub się powiesił  :D  :D  :D  :D  :D  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty by się nieroby wzięli pier***eni przedsiębiorcy. W krajach europy zachodniej zwykły pracownik marketu zarabia 1500 - 2000 tys euro co daje ok 6000- 8000 tys zł. A ci wyzyskiwacze płacą swoim kierowcom po 5000 zł. Sami natomiast wystawiają sobie wille i jeżdżą autami za ponad 100 tys zl. Trzeba aby inspekcja pracy i urząd skarbowy przyjrzeli się bliżej właścicielom firm transportowych. Można by wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć i wykryć przypadki łamania prawa skarbowego i prawa pracowników. Można by takiej ku***e wyzyskiwaczowi rozwalić firmę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś chory umysłowo. Załóż sobie firmę transportową to porozmawiamy.Nie Masz zielonego pojęcia o tym co Mówisz.Nie Wkładaj wszystkich do jednego worka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad jest rolnikiem. Jak właścicielom firm przewozowych nie opłaca się utrzymywać firmy przewozowej płacąc swoim kierowcom tym  którzy pracują na terenie Niemiec 8,5 euro to niech zamykają swoje firmy i idą to mojego sąsiada rolnika wywalać gnój z chlewa. Myślę że sąsiad da tym przedsiębiorcom 8 zł na godzinę i michę żarcia na obiad gratis. Więc panowie wielcy przedsiębiorcy po co płakać i się żalić---- widły w dłonie  gumofilce na nogi i do chlewa, będziecie zarabiać a nie tracić Ha ha ha.  Nie utemperowali Polacy  polskich przedsiębiorców wyzyskiwaczy----- utemperuje Niemiec  Ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad jest rolnikiem. Jak właścicielom firm przewozowych nie opłaca się utrzymywać firmy przewozowej płacąc swoim kierowcom tym  którzy pracują na terenie Niemiec 8,5 euro to niech zamykają swoje firmy i idą to mojego sąsiada rolnika wywalać gnój z chlewa. Myślę że sąsiad da tym przedsiębiorcom 8 zł na godzinę i michę żarcia na obiad gratis. Więc panowie wielcy przedsiębiorcy po co płakać i się żalić---- widły w dłonie  gumofilce na nogi i do chlewa, będziecie zarabiać a nie tracić Ha ha ha.  Nie utemperowali Polacy  polskich przedsiębiorców wyzyskiwaczy----- utemperuje Niemiec  Ha ha ha 
nie niemiec  utemperuje takiego debila który oprócz trzymania kierownicy i kradzieży paliwa zaglądania do kielicha nie potrafi przypuszczam że ten sąsiad to nawet za 4 zł nie chciał by cię w tym chlewie oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się czepiliście tych właścicieli firm transportowych? Prawda jest taka , że prawie każdy prywatny przedsiębiorca w Polsce to złodziej, oszust, wyzyskiwacz, wieśniak, tuman bez szkoły i znajomości języków obcych. Pracuję w Wielkiej Brytanii . Mam legalną umowę o pracę. Zarabiam 11 funtów na godzinę co daje ok 60 zł. Mam płatny urlop, który mogę wykorzystać kiedy mi się podoba. Mam wszystkie ubezpieczenia, zwracane mam koszty paliwa za dojazd do pracy, za nadgodziny i pracę w niedzielę i święta mam płacone extra. A co wy macie w Polsce u polskiego prywaciarza wyzyskiwacza?????????????? Czy macie legalną umowę na czas nieokreślony?????? Czy macie płatny urlop????? . Czy macie zwracane koszty paliwa za dojazd do pracy?????? Czy za nadgodziny i pracę w święta polski przedsiębiorca wyzyskiwacz płaci wam ekstra??? O stawkę godzinową nie pytam bo wiem ile te prywatne ścierwa w Polsce płacą. Tak że je bać prywatnych pracodawców oszustów z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się czepiliście tych właścicieli firm transportowych? Prawda jest taka , że prawie każdy prywatny przedsiębiorca w Polsce to złodziej, oszust, wyzyskiwacz, wieśniak, tuman bez szkoły i znajomości języków obcych. Pracuję w Wielkiej Brytanii . Mam legalną umowę o pracę. Zarabiam 11 funtów na godzinę co daje ok 60 zł. Mam płatny urlop, który mogę wykorzystać kiedy mi się podoba. Mam wszystkie ubezpieczenia, zwracane mam koszty paliwa za dojazd do pracy, za nadgodziny i pracę w niedzielę i święta mam płacone extra. A co wy macie w Polsce u polskiego prywaciarza wyzyskiwacza?????????????? Czy macie legalną umowę na czas nieokreślony?????? Czy macie płatny urlop????? . Czy macie zwracane koszty paliwa za dojazd do pracy?????? Czy za nadgodziny i pracę w święta polski przedsiębiorca wyzyskiwacz płaci wam ekstra??? O stawkę godzinową nie pytam bo wiem ile te prywatne ścierwa w Polsce płacą. Tak że je bać prywatnych pracodawców oszustów z Polski.
już w tej wielkiej Brytanii poznali się na was złodzieje i kombinatorzy niedługo będziecie wracać i skomleć o pracę pijaki narkomani ale wtedy won na śmietnik ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...