Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
10km/h mniej ratuje życie !!!   Swoją droga to dużo tych zdarzeń drogowych z nieoznakowanymi videorejestratorami, ale czego się nie zrobi dla lepszych ujęć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wódko pozwól żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz powinni dostać na wyposażenie, co najwyżej 20-letnie polonezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA PIRAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachować bezpieczną odległośc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paparazzi? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie jestem specjalistą, ale widziałem kilka odcinków UWAGA PIRAT, i wg mnie na 100% przyczyną było "nie zachowanie szczególnej ostrożności" przez prowadzącego skoda SuperB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baz żalu z mojej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby jechal zgodnie z przepisami to by wychamowal ale te jelopy grzeja na maxa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymijając pojazd należy zachować szczególną ostrożność - tzn. tak dostosować prędkość i uwagę aby wykonać to bezpiecznie. Jeśli nie dostanął mandatu za współwinę to znaczy, że zdarzenie zostało ocenione niesprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nachlani ??  takie filmy właśnie i takie zdarzenia,sytuacje na naszych polskich drogach należy filmować,rejestrować i wrzucać do neta,należy to napiętnować i walczyć z pijaństwem,  to jest to o co nas,społeczeństwo wiecznie PROSZĄ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich wypowiadających się "specjalistów": ostrożność to miała obowiązek zachować ta pani, która zmieniała nagle pas. Pomijając kwestię z jaką prędkością jechali policjanci, jechali swoim pasem. Wielbicielem policji nie jestem ale bardziej mnie martwią takie sieroty na drodze jak ta pani jadąca po nawigacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście końskimi zwisami hahahahahahahahahahahahahahahahahaha i szambo wam wybije bedziecie pływac w gównie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie powinni mandat dac barany, ze nie zachowanie szczegolnej ostroznosci i dystansu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd,wstyd,było by wszystko dobrze gdyby copkę schował,blachy zabrali co by wstydu nie było a ino copka została, dać im tocki a nie taką limuzynę,polonezy były dobre a to jest trościcki za wartkie auto, Hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się tak kończy jak jeden się bawi wideo-rejestratorem a drugi gada przez komórkę a gdzie tzw.podzielność uwagi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wszystko jest nagrane i co więcej jeśli Pani z opla była już na pasie do skrętu w lewo to ona zmieniała pas na prawy i powinna ustąpić. PS nie jestem policjantem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich wypowiadających się "specjalistów": ostrożność to miała obowiązek zachować ta pani, która zmieniała nagle pas. Pomijając kwestię z jaką prędkością jechali policjanci, jechali swoim pasem. Wielbicielem policji nie jestem ale bardziej mnie martwią takie sieroty na drodze jak ta pani jadąca po nawigacji.
To z tą panią to jest wersja dla prasy a wszyscy wiedzą jak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zachowali odpowiedniej odległości, mowa o uwadze ? Dzisiaj tamtędy jechałem i tam jest chyba dozwolona 70 jeśli się nie mylę. Jedź swoim pasem, zgodnie z przepisami i nagle na twojej wysokości jakaś Blondi która nie patrzy w lusterka przy zmianie pasa tylko na nawigację wjeżdża Ci na pas. Ciekawe jak mieli zareagować Ci w sreberku... Napiszcie jeszcze, że podskoczyć powinni żeby się z nią nie zderzyć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...