Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arsenał w garażu 20-latka ze Szczepiatyna

Utworzony przez Dylan, 24 marca 2010 r. o 13:45 Powrót do artykułu
"Za nielegalne posiadanie amunicji miłośnikowi militariów ze Szczepiatyna w gminie Ulhówek grozi teraz do 8 lat więzienia." Dobrze napisane... To był miłośnik militariów, nie terrorysta\mafiozo, te chore prawo trzeba zmienić. Ja mam w domu łuskę z haubicy używam jej jako śmietnik przy biurku, czy mogę spodziewać się nalotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dylan napisał:
"Za nielegalne posiadanie amunicji miłośnikowi militariów ze Szczepiatyna w gminie Ulhówek grozi teraz do 8 lat więzienia." Dobrze napisane... To był miłośnik militariów, nie terrorysta\mafiozo, te chore prawo trzeba zmienić. Ja mam w domu łuskę z haubicy używam jej jako śmietnik przy biurku, czy mogę spodziewać się nalotu?
Jak "usłużni" na ciebie doniosą to i owszem. Większość takich spektakularnych "sukcesów" policji pochodzi z donosów. Przecież na wsi i tak wszyscy wiedzą kto ma giwerę, kto pędzi samogon, kto jeździ bez prawka i na dwóch gazach. Dopóki się ktoś nie wyłamie to na zmowę milczenia nie ma mocnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to chore, aby takie starocia uznać za arsenał militarny. Ale jaka sensacja i punkty dla posterunkowego, a może i medal dadzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jedno mam czubek bomby, który używam jako doniczka. Aż strach pomyśleć jak wpadną o 6 rano i powiedzą, że oni nie roznoszą mleka. Kryminał jak drut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bystrzaki namierzyli -krótko powiedzieć ktoś doniusł w to każdy uwierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weście się za prawdziwych przestępców i bandziorów. Żeby próbować oskarżyć właściciela tego tzw. arsenału, podatnik zapłaci za samą ekspertyzę tego złomu pewnie ze 2-3 tys złotych. Następnie na 99% ekspert uzna, że ten złom nie jest niebezpieczny, i będzie miał całkowitą racje, ponieważ te tzw. niebezpieczne naboje kruszą się w palcach. W związku z czym Pan prokurator będzie musiał umorzyć efekty tej "błyskotliwej akcji naszej policji". Ostatecznie delikwent dostanie grzywnę najwyżej 200-300 zł w sądzie grodzkim i kwita. Tak oto nasze państwo będzie na minusie ponad 2 tys. PLN, a panowie policjanci poprawią sobie wątpliwą statystykę. Wierzę w naszą policję, ale nie taką!!! Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To u mnie w domu było przeszukanie, po raz drugi już w tym roku. poprzednio policjanci widzieli tą "amunicję"(hahaha) i uznali za bezużytecznę, a teraz zrobili ze mnie przestępcę.... To się chyba nazywa niedopełnienie obowiązków służbowych?? Poza tym sprostuję błąd pseudoznawców policyjnych-to złomstwo pochodziło z I wojny, a nie z II, a oprócz tego znajdowało się to we wiaderku w stodole, a oni sami ukradli mi metalową "puszkę i teraz mój pies nie ma miski. Radzę wszystkim kto kiedykolwiek znajdzie coś takiego czy w ogródku-jak ja i moja rodzina, czy w innym miejscu, aby wezwał od razu saperów, bo sami widzicie co za to grozi... Po prostu bezsens. Chcę jeszcze dodać, że po ten skorodowany i bezużyteczny(jak oni to nazwali) "arsenał" przyjechała nawet brygada antyterrorystyczna z Lublina, bo w Tomaszowie policjanci są niekompetentni i nie wiedzą jak się z tym obchodzić-śmieszne... Widocznie nie plotką jest to że w policji mądrych nie potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W co drugim domu na wsi znajdują się pozostałości z II wojny światowej i nikt tego nie zgłasza no bo po co? a tu psiar.. przypomniała sobie że widzieli już wcześniej [ale wtedy im to nie przeszkadzało] te pordzewiałe złomstwo z I wojny światowej , postanowili wrócić zaaranżować wszystko że niby wytropili przestępstwo i zrobić z tego sensacje.I kto tu jest prawdziwy? o prawdzie zapomnij bo to są psssssssss!!!y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barakuda napisał:
Weście się za prawdziwych przestępców i bandziorów. Żeby próbować oskarżyć właściciela tego tzw. arsenału, podatnik zapłaci za samą ekspertyzę tego złomu pewnie ze 2-3 tys złotych. Następnie na 99% ekspert uzna, że ten złom nie jest niebezpieczny, i będzie miał całkowitą racje, ponieważ te tzw. niebezpieczne naboje kruszą się w palcach. W związku z czym Pan prokurator będzie musiał umorzyć efekty tej "błyskotliwej akcji naszej policji". Ostatecznie delikwent dostanie grzywnę najwyżej 200-300 zł w sądzie grodzkim i kwita. Tak oto nasze państwo będzie na minusie ponad 2 tys. PLN, a panowie policjanci poprawią sobie wątpliwą statystykę. Wierzę w naszą policję, ale nie taką!!! Pozdrawiam,
Masz trochę racji, ale nie do końca. Po pierwsze, musiał by to być ekspert spoza "firmy", a po drugie, jest tam "materiał miotający w postaci prochu strzelniczego", który jako tzw. istotna część amunicji podpada, niestety, pod paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotow i deb***i prawdziwi przestepcy chodza piechota na wolnosci a oni gnidy sie czepiaja niewinnych ludzi bo trzesa portkami jak zobacza prawdziwego gangstera cielaki szkoda gadac heh zreszta nie na darmo tyle psow wpier*ol na swiecie dostaje i to od nastolatkow a co mowiac jak by przyszlo im stanac oko w oko z prawdziwym doroslym przestepca he he to nie sa nawet cioty bo na ciote to trzeba miec wyglad... """"52 debiec-policyjne"""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeden z drugim mysla ze dostana order za to heh chyba pol metrowego huja.... ""mamy tradycje j...c policje...""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewne donosiciel tez dostanie medal nieh sie zglosi do mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo prawdziwy aaaaaaaa błaaahhha koń by się uśmiał...jak to takie niebezpieczne to niech nasza  Policja tego uzywa ...i sobie postrzela.Lub wojsko... zobaczymy ile wystrzeli...... hahhahahha barany i tyle..zamiast łapać przestępców. to łapią ....zardzewiałe naboje..........hahhahahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...