Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci uratowali 30-latka, który utknął na słupie energetycznym

Utworzony przez Gość, 29 czerwca 2014 r. o 16:59
to kuźwa dobrobyt w tym naszym pieprzonym kraju doprowadza do takiej sytuacji, sama ma dosyć życia, bo zapierdalam za najniższą krajową mając 35 lat pracy, żyć po to aby nie umrzeć z głodu, po to aby starczyło na wodę, bo już na chleb nie starcza, to chyba coś nie tak w tym naszym pieprzonym kraju, i do tego karzą mi się jeszcze cieszyć, że mam pracę, to chyba drobna przesada. To po co mnie rodzice rodzili, po to abym cieszyła, śię, że pieprzony rząd pozwolił mi nie umrzeć z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kuźwa dobrobyt w tym naszym pieprzonym kraju doprowadza do takiej sytuacji, sama ma dosyć życia, bo zapier***am za najniższą krajową mając 35 lat pracy, żyć po to aby nie umrzeć z głodu, po to aby starczyło na wodę, bo już na chleb nie starcza, to chyba coś nie tak w tym naszym pieprzonym kraju, i do tego karzą mi się jeszcze cieszyć, że mam pracę, to chyba drobna przesada. To po co mnie rodzice rodzili, po to abym cieszyła, śię, że pieprzony rząd pozwolił mi nie umrzeć z głodu.
Myślę, że do szkoły to się za długo nie chodziło sądząc po błędach, to i o pracę trudno. Chyba nie jest tak źle, bo przez 35 lat tylko o wodzie, to tylko pozazdrościć. A i internet jest to chyba ciut więcej starcza niż na wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kuźwa dobrobyt w tym naszym pieprzonym kraju doprowadza do takiej sytuacji, sama ma dosyć życia, bo zapier***am za najniższą krajową mając 35 lat pracy, żyć po to aby nie umrzeć z głodu, po to aby starczyło na wodę, bo już na chleb nie starcza, to chyba coś nie tak w tym naszym pieprzonym kraju, i do tego karzą mi się jeszcze cieszyć, że mam pracę, to chyba drobna przesada. To po co mnie rodzice rodzili, po to abym cieszyła, śię, że pieprzony rząd pozwolił mi nie umrzeć z głodu.
  Zgadzam się. Niestety. Ja mam już 30 lat, rok temu skończyłam studia budowlane i co z tego, skoro nawet po budownictwie, po rozesłaniu wielu cv nikt nie odezwał się nawet na głupią rozmowę. I po co ja się męczyłam te 5 lat, mogłam od razu wyjechać tak jak wielu moich znajomych. Brak pracy i perspektyw jakichkolwiek jest dobijający. Albo się powiesić, albo wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kuźwa dobrobyt w tym naszym pieprzonym kraju doprowadza do takiej sytuacji, sama ma dosyć życia, bo zapier***am za najniższą krajową mając 35 lat pracy, żyć po to aby nie umrzeć z głodu, po to aby starczyło na wodę, bo już na chleb nie starcza, to chyba coś nie tak w tym naszym pieprzonym kraju, i do tego karzą mi się jeszcze cieszyć, że mam pracę, to chyba drobna przesada. To po co mnie rodzice rodzili, po to abym cieszyła, śię, że pieprzony rząd pozwolił mi nie umrzeć z głodu.
Dobrze brachu piszesz,  TUSKOJEBY niszczą naszą ojczyznę,całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno musi odejść,to jest nic innego jak zlepek złego żyda, POlitycznej Qurwy,komucha,konfidenta i pachołka Moskwy,ostatnimi czasy przykładow jest aż nadto.Tak dalej być nie może ,nasz kraj musi w końcu wstać z kolan !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że do szkoły to się za długo nie chodziło sądząc po błędach, to i o pracę trudno. Chyba nie jest tak źle, bo przez 35 lat tylko o wodzie, to tylko pozazdrościć. A i internet jest to chyba ciut więcej starcza niż na wodę.
Czy się chodziło czy nie to nie twój interes, ale co pisze ten człowiek to ma rację. A ty szwancu jak cię tatuś komuch i mamusia wsadzili na stołek to się nie lepiej nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to Malyyyna pojechales... tylko szkoda, ze kolegow nie poznajesz  i mandatujesz jak guupi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hrabia~
  •  
  • Goście
Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:41 no to Malyyyna pojechales... tylko szkoda, ze kolegow nie poznajesz  i mandatujesz jak guupi....             jak piszesz to może byś wkleił swoje zdjęcie i się przedstawił, gdyż ten od mandatów może cię nie znać, jak nie jesteś zalogowany to możesz też napisać za co cię tak ukarał. może se przypomni lub nie.   tak na marginesie , ja go znam i nigdy mi nie wypisał mandatu, widocznie koleś byłeś dla niego obcą osobą i teraz piszesz durnoty , widocznie jesteś na naćpany.   pozdro bez obrazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hrabia~
  •  
  • Goście
Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:41 no to Malyyyna pojechales... tylko szkoda, ze kolegow nie poznajesz  i mandatujesz jak guupi.... __________________________________________________   Panie hrabia --------------------- to ty markoś  ,,m jak ci idzie wykańczanie domu w płudach, czy stara już wie o twoich miłosnych podbijach, pamiętaj  jeszcze nie zapłaciłeś raty alimentacyjnej za ten rok................... pozdrowionka całuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten krzysztof Maliszewski przemytnik z Białej Podlaskiej wiekszośc papierosów przewozi w tirach przez suwałki na Litwe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten krzysztof Maliszewski przemytnik z Białej Podlaskiej wiekszośc papierosów przewozi w tirach przez suwałki na Litwe .
KAPUSTA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...