Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomyłką to było wybranie pana na burmistrza Kazimierz Dol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to policjanci wpuszczają na koncerty??co to kuwa jest!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć!! Często jeżdżę na koncerty do innych miejscowości czy miast, czasem jest to jedyna okazja aby zobaczyć danego artystę. NIGDY nie spotkało mnie coś podobnego!  Zarządcy tej miejscowości powinni w ogóle się zastanowić, czy powinni organizować koncerty, jeśli nie potrafią tego zrobić. Pierwszy raz też czytam o ograniczeni wjazdu samochodów do wsi z powodu koncertu! Na wszystkich koncertach, na których do tej pory byłem w innych miejscowościach wręcz wyznaczano miejsca na parking dla WSZYSTKICH chętnych! O to skąd są, jeśli tylko się normalnie zachowywali, nikt nie pytał i nikt nikogo nie legitymował! Zwyczajnie oczy otwieram ze zdumienia!!! CO ZA WIOCHA????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest teraz komendantem Policji w Puławach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienia sie ten kraj  niestety na gorsze  to jest moje spostrzezenie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat  takie zdarzenia swiadcza tylko ze jestesmy  zadupiem Europy posmiewiskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...