Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin zaczyna się komunikować z całą Polską i światem ale trzeba zamknąć, bo po roku spółka na stracie, bo nam na wschodzie furmanki wystarczają, bo samolotem to nie po bożemu itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio sporo nowych połączeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taniej wyjdzie pojechać busem. Zawsze te 50-100zł w kieszeni. Jak dla mnie to bez sensu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam czekam na uruchomienie stałego polaczenia Lublin-Radom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to przesada. Że będą latać codziennie i wozić po 10 pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taniej wyjdzie pojechać busem. Zawsze te 50-100zł w kieszeni. Jak dla mnie to bez sensu 
  w busie jak cie dopadnie to walisz w majty i nie ma zmiluj a tak powaznie zapomniales o taxi na lotnisko i z lotniska chyba, ze z walizami lubisz miejska komunikacja sie przemieszczac o czasie zaoszczedzonym chyba nie musze wspominac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy z międzylądowaniem w Radomiu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co z pisu jesteś, że wszystko bez sensu. Niech Airport szuka połączęń i testuje. Co wypali to zostawi i o to w biznesie chodzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w busie jak cie dopadnie to walisz w majty i nie ma zmiluj a tak powaznie zapomniales o taxi na lotnisko i z lotniska chyba, ze z walizami lubisz miejska komunikacja sie przemieszczac o czasie zaoszczedzonym chyba nie musze wspominac
  Pojedzie i kupi nowe gacie w Lidlu za 4.99 zł i problem z głowy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby okęcie wystraszyło się Frankfurtu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalna alternatywa dla odlatujących z Okęcia gdzieś dalej. Zamiast tłuc się busem i taksówkami po Warszawie, startujemy z Lublina, przesiadka na Okęciu i fru dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dłużej niż busem bo trzeba zameldowac sie na lotnisku wczesniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bombowo, bedzie mozna z wawy potem lecieć dalej, bosko !!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już taniej wyjdzie pojechać busem. Zawsze te 50-100zł w kieszeni. Jak dla mnie to bez sensu 
  Idz na piechotę, będzie jeszcze taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiarze bujcie się :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde ale informacja ciekawe ile lot bedzie trwał, czekam na szczegóły...pewnie busiki odpadną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... to połaczenie jest pod przesiadki. Do samej Warszawy jasne, ze to jest bez sensu. Samolot przyleci wieczorem i rano poleci do Warszawy, czyli mamy dostepne sporo polaczen europejskich i USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie miało to zrobić heliseco na mniejszych samolotach. Dobrze że jest połączenie a dla malkontentów nich zostanie bus za 50 zł / bo 50 zaoszczędzą .... małe ludeczki czy ktoś z was kiedykolwiek policzył czas./ Patrzcie również na ten element. Komentarze już uprzedzam ... a dojechać do centrum , a mój VW spoli paliwa do w-wy za 50 zł itd. Pomyślcie 400 km licząc w obie strony x /koszt paliwa + amortyzacja samochodu nie dotyczy firm/ to mamy ok 340 zł i jesteśmy w domu.   Jak rano wstaniecie to pomyślcie ... o kurcze mogę polecieć do warszawy i wieczorem wrócę w miarę szybko, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla osób którym będzie zależeć na czasie to te 145zł wcale nie będzie zadrogo. Przejazd BUS-em z szaleńczą jazdą kierowcy trwa i tak 2 godziny. Przelot samolotem ok. 45 minut. Wylot o 6 rano jest ok ale już z tym powrotem to trochę przesadzili choć 22.45 to jeszcze nie taka straszna godzina. Jak cena spadnie do 99zł to będzie to duża konkurencja z rana dla BUS i myśle że 100% obłożenia będzie. Może i cena BUS-a jest atrakcyjna ale kąfort nieporównywalny. Puki nie ma całej ekspresówki lub szybkiego połaczenia koleją to możliwość znalezienia się w W-wie w przeciągu powiedzmy półtorej godziny od wyjścia z domu do wysiadki na Okęciu to to połączenie nie będzie miało konkuręcji. Przejazd TAXI na Okęcie to 600zł , okazyjnie przez sąsiada ok 300zł a czas i tak 2,5 godziny jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet na weekend skoczyć sobie gdzieś dalej, to najpier do wawy a później Paryż czy Mardyt, jest tyle fajnych ofert weekendowych taniutkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...