Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy robią zakupy na Ukrainie, bo jest taniej (ceny)

Utworzony przez nie lubię, 5 marca 2011 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Napiszcie lepiej jakie są teraz wysokości łapówek dla Ukraińskich pograniczników i celników, bo nie wiem czy mi się opłaci pojechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze sie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem 4 lata temu w dorohusku to przejazd wyglądał tak: 1. budka gdzie dostajemy karteczkę z nr. rej i ilością osób w samochodzie - 10hr 2. oddajemy paszporty żeby stempelek dostać - 10 hr szt. tutaj trzeba oddać karteczkę jak ię nie ma to cofaja na koniec kolejki przejechaliśmy powrót tak samo 1. budka 2. pan z lusterkiem oo temu to juz terzzeba było w bagażniku nawet 30 hr zostawić 3 stempelki w paszport - 10 hr sztuka + karteczka i jak się źle trafiło na zmianie to jeszcze stoi pan w budce co prawda w kierunku przeciwnym ale zawsze może skasować 10 hr. byłem trzy raz rekord to 24h na przejściu najkrócej 8h jak się ma czas to mozna jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keczupy i sosy z Torczina są super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma Pracy niech do nas przyjadą i się osiedlą lepszy unita, prawosławny niż pełen nienawiści półksiężyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
Jak byłem 4 lata temu w dorohusku to przejazd wyglądał tak: 1. budka gdzie dostajemy karteczkę z nr. rej i ilością osób w samochodzie - 10hr 2. oddajemy paszporty żeby stempelek dostać - 10 hr szt. tutaj trzeba oddać karteczkę jak ię nie ma to cofaja na koniec kolejki przejechaliśmy powrót tak samo 1. budka 2. pan z lusterkiem oo temu to juz terzzeba było w bagażniku nawet 30 hr zostawić 3 stempelki w paszport - 10 hr sztuka + karteczka i jak się źle trafiło na zmianie to jeszcze stoi pan w budce co prawda w kierunku przeciwnym ale zawsze może skasować 10 hr. byłem trzy raz rekord to 24h na przejściu najkrócej 8h jak się ma czas to mozna jeździć
Haha...Potwierdzam.Bylem 5 lat temu i tez musialem rozdawac na prawo i lewo po 10 zlotych, 10 hrywien, albo jeszcze cos innego...Najpierw, zeby wjechac, a pozniej wyjechac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest informacja,że była kolejka bo Ukraińscy celnicy zaostrzyli kontrole,nie jest to prawdą ja wiele razy przekraczałam granicę w Dorohusku i zawsze kolejkę generowali Polscy celnicy.Ukraińcy odprawiają na bieżąco ale jak mają puścić oczekujących skoro po Polskiej stronie odprawa idzie w żółwim tempie i dzięki temu żeby wjechać na Ukraińskie przejście bez kolejki dają ludzie w łapę Ukraińskiemu pogranicznikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do odwaznych swiat nalezy.Mozna tez pojechac autobusem kursowym.Zamiast siedziec bezczynnie w domu mozna pojechac na zakupy na Ukraine.O wspaniałej operze we Lwowie nawet nie wspominam, bo to powszechnie wiadomo.Spektakle tam to uczta duchowa. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ww napisał:
keczupy i sosy z Torczina są super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Torczyna, a nie z 'Torczina'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś było lepiej p.s.c. brała ,większe ilość można było przywieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Do odwaznych swiat nalezy.Mozna tez pojechac autobusem kursowym.Zamiast siedziec bezczynnie w domu mozna pojechac na zakupy na Ukraine.O wspaniałej operze we Lwowie nawet nie wspominam, bo to powszechnie wiadomo.Spektakle tam to uczta duchowa. Polecam.
Dokładnie. Byłem z wycieczką na jednym z takich spektakli i nigdy nie zapomnę. Niby blisko ale jakoś nie mam się jak wybrać A co do ilości przewożenia to mogę zagwarantować, że po obu stronach da się to załatwić i przewozimy ile chcemy. Ale wiadomo co trzeba dać bo teraz niektórzy stali się łakomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przebiciedosródmiescia napisał:
nie ma Pracy niech do nas przyjadą i się osiedlą lepszy unita, prawosławny niż pełen nienawiści półksiężyc
nawet najgorszy ruski w polsce zawsze będzie o niebo lepszy od najbardziej ,,tolerancyjnego poljaka,, [media]http://www.youtube.com/watch?v=PrvGepSSgXo[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ionexp zone napisał:
Dokładnie. Byłem z wycieczką na jednym z takich spektakli i nigdy nie zapomnę. Niby blisko ale jakoś nie mam się jak wybrać A co do ilości przewożenia to mogę zagwarantować, że po obu stronach da się to załatwić i przewozimy ile chcemy. Ale wiadomo co trzeba dać bo teraz niektórzy stali się łakomi
W kazda sobotę firma Quand organizuje wyjazdy do Opery do Lwowa. Wyjazdy z Tomaszowa, Zamoscia i Lublina.W Wakacje wyjazdy na Ukraine codziennie. Wyjazdy 1 dniowe-powyzej 55 roku zycia 2o procent znizki.Firma profesjonalna, dla turysty 0 problemów-wszystko sprawnie załatwia pilot i kierowca. Naprawde polecam i zachecam. Bardzo ciekawa forma spedzenia wolnego czasu i niewielki zarobek przy okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za wschodnią granicą Polacy znależli tą zieloną wyspę ,którą obiecał nam Donek Tusek.Pomylił trochę kierunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam zakupię 2000 litrów ON z UKRAINY GG 33781925
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To za wschodnią granicą Polacy znależli tą zieloną wyspę ,którą obiecał nam Donek Tusek.Pomylił trochę kierunki.
No i dobrze .Z Lublina mamy blizej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeździłem 3 lata temu, to jeszcze było znośnie i bez wielkiego kombinowania. Miałem 120km do Dorohuska i się opłacało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś napisze jakie są teraz koszty przejazdu (własnym autem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też chętnie bym się dowiedział o koszty wyprawy na ukraine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...