Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlaska Lista Płac: Zarobki wyższe niż w sąsiednich powiatach

Utworzony przez Cynik, 30 października 2011 r. o 09:53
Ile zarabia syndyk masy upadłości bialskiego PKS albo inspektor w Urzędzie Skarbowym w Białej Podlaskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ochroniażem w pewnym klubie w Łukowie i za noc bioręł 150zl i nie nażekam.A w tygodniu to pracuję jako pomocnik pewnego rolnika w Kobiałkach koło Łukowa.Mam móskuły i dzięki temu noszę wiadra świniom. Dostaję za to 1200zł mięsiecznie A w łyjkendy nicht nie podskoczy bo ja mam kolerzkuw ,i się nie boje. Jak trzeba to się wszyscy zjadoł z branży i pomogą.A podatkuw nie placę bo mam w du***.A już nie długo zrobie prawojazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można być niedouczonym,ale operatywnym-powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem ochroniażem w pewnym klubie w Łukowie i za noc bioręł 150zl i nie nażekam.A w tygodniu to pracuję jako pomocnik pewnego rolnika w Kobiałkach koło Łukowa.Mam móskuły i dzięki temu noszę wiadra świniom. Dostaję za to 1200zł mięsiecznie A w łyjkendy nicht nie podskoczy bo ja mam kolerzkuw ,i się nie boje. Jak trzeba to się wszyscy zjadoł z branży i pomogą.A podatkuw nie placę bo mam w du***.A już nie długo zrobie prawojazdy.
A w jakim to klubie szanowny idiota ochroniarz stoi?Podaj nazwę to wpadnę,wezmę kamerę i opublicznie wizerunek szanownego pana idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem ochroniażem w pewnym klubie w Łukowie i za noc bioręł 150zl i nie nażekam.A w tygodniu to pracuję jako pomocnik pewnego rolnika w Kobiałkach koło Łukowa.Mam móskuły i dzięki temu noszę wiadra świniom. Dostaję za to 1200zł mięsiecznie A w łyjkendy nicht nie podskoczy bo ja mam kolerzkuw ,i się nie boje. Jak trzeba to się wszyscy zjadoł z branży i pomogą.A podatkuw nie placę bo mam w du***.A już nie długo zrobie prawojazdy.
ku*** chcesz zareklamować klub czy pokazać ze jesteś jołopem i pracujesz w branży dla jołopów. Nie mam oczywiście rolników na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201109/1316946241_by_adriand91_500.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GZIE ZAROBKI PRACOWNIKÓW ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO ??? OSTATNIO DOSTALI ODPRAWY PRZEDEMERYTALNE PO 100 TYŚ TO MAŁE MIASTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej sprawdźcie zarobki wójta gminy Piszczac, około 12 000 miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do "ratusza" w Janowie Podlaskim wtedy zrobicie gały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
good men napisał:
kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni [/quote] [quote name='good men' timestamp='1347019304' post='671655'] kierowca autobusu liverpool 510 f 48 godz tydzien 2040 f do kieszeni
Zerknij na listę płac Międzyrzeckich urzędasów to dopiero zrobisz gały!Zarbki ministrów to przy ich to jałmużna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korekta : Policjant po szkoleniu 1200 na reke .Po 3 miesiacach 2000-2400 . Jak na miesiąc 11.2014
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej sprawdźcie zarobki wójta gminy Piszczac, około 12 000 miesięcznie
  W Janowie 13000 wojt zarabial 2 lata temu, teraz ksztaltuje sie w okolicach 15000 zL+ trzynastka. tak rzadzi PSL. granatem od korytachyba tylko  mozna oderwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...