Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podaruj procent podatku, a rozliczą twój PIT

Utworzony przez Katarina, 20 lutego 2014 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Dobry pomysł - aż dziwne, że się jeszcze nie rozpowszechnił wśród organizacji charytatywnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to się już trochę upowszechnił np. Polska Akcja Humanitarna daje program e-pity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia     Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie :) Bardzo dobra idea, a jak ktoś chce dać 1% organizacji która nie prowadzi takich udogodnień to polecam rozliczyć swój PIT poprzez Program np, ze strony http://www.programypit.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałem oddać swój 1%, ale właśnie ta fundacja nie wspierała tej akcji, więc sobie sam wypełniłem przez  program do rozliczania pitu 2014 . Wszystko łatwo poszło, wydrukowałem, sam dopisałem konto fundacji, złożyłem i z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...