Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod Parczewem ruszyły badania złóż bursztynu. Są już kolejne plany

Utworzony przez Henio, 28 października 2014 r. o 09:27
Niedawno zasłynęła firma Amber Gold, a teraz Golden Amber... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumie...... Jeżeli bursztyn jest na głębokości 17 metrów to co za problem zrobić odwiert i to sprawdzić??? Na co dzień wierci się studnie głębinowe nawet po 40 m, której koszt średnio to ok 100 zł za metr. Czyli za 4000 zł mam pewność o tym czy jest bursztyn czy go nie ma. Ba mogę go dotknąć i zbadać. Więcej wydadzą na te badania i analizy niż na odwiert. Wygląda mi to na jakąś ściemę przedwyborczą.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia to fajna sprawa:) Niewazne ile tego bursztynu jest lub go wcale nie ma... świetna przykrywka do legalizacji bursztynu z przemytu.hahaha Dlatego po co robić jakiś odwiert w tej chwili;) najlepiej szukać i szukać..trochę trzeba znaleźć w końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co by nie powiedzieć, to bardzo dobra wiadomość, skoro jest zapotrzebowanie na bursztyn i można go wydobywać u nas takiej szansy nie można zaprzepaścić. Działamy, działamy:)   Biuro Rachunkowe IN PLUS Księgowość pełna korzyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystko będzie tak, ze jakiś POmatolek z kumplami kupi hektar ziemi i zrobi kopalnie nawet tam gdzie kruszcu nie ma. Ale wykopio szyby i pojda poziomo do zasobow, a chlopa znów wykiwają. Nie dostanie nawet tysiaka za wszystko co ma u siebie na polu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten na głębokości 17m już dawno został wykopany przez miejscowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdańska firma Golden Amber czyżby Amber Gold?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...