Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może by tak na piechotę ? na kolanach ! to by miało wartość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czuję takiej potrzeby by dowartościować doniosłość...wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by tak na piechotę ? na kolanach ! to by miało wartość
  Najlepiej do góry nogami w kostiumie clowna, żeby wpasować się w klimat gęstego absurdu otaczający cały proces beatyfikacji. Może w końcu trochę umiaru, katolicy? Tak jak Was niby kościół uczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech pokręcą bączki na placu św. Piotra, na jednym kole wjadą do bazyliki, a na ołtarzu przylepią naklejkę "motocykle są wszędzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby piszące negatywne komentarze pewnie same nie mają pasji i zazdroszczą... Wolą siedzieć przed komputerem i żeby dowartościować się komentują innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem i tak patrząc na te wszystkie "idee" organizowania różnego rodzaju wyczynów i łączenie tego z Janem Pawłem II, zaczyna po prostu ludzi denerwować.Mam tylko dwa pytania , po co te zdjęcia i informacja w prasie? i drugie pytanie - gdzie tutaj jest wyniar duchowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...