Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Początek roku akademickiego w Lublinie. Wiele kierunków nie ruszy

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 1 października 2014 r. o 09:09 Powrót do artykułu
Jak czytam nazwy tych kierunków i łączę to z faktem , że prowadzone są one na wschód od Wisły, to aż mi żal tych studenciaków ze zdjęcia. Miałem szczęscie skończyć prestiżowy kierunek z dobrymi perspektywami i to w wielkim mieście. Pamiętam, swój zapał i energię kiedy zaczynałem studia i wiem co oni przeżywają. Szkoda mi, że rynek pracy zweryfikuje jakieś 85% z nich łamiąc cała ambicję i poczucie własnej wartości, którymi w tej chwili promieniują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS nie uruchamia chemii? Źle się dzieje. Chyba, że ludzie poszli po rozum do głowy i nie pchają się na uczelnie, tylko wybierają technika i kształcą się na zawodowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS nie uruchamia chemii? Źle się dzieje. Chyba, że ludzie poszli po rozum do głowy i nie pchają się na uczelnie, tylko wybierają technika i kształcą się na zawodowo.
  Patronka pewnie byłaby dumna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie co podu...czyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy i tak po tych wszystkich kierunkach bardzo wyższych studiów nie ma i nie będzie.Żeby stąd wyjechać nie potrzeba mieć ukończonych studiów a wyjeżdżać trzeba bo innej drogi nie ma i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczescie po maturze zrobilam sobie technika... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemia na UMCS ma się całkiem dobrze, nie uruchomili tylko ochrony środowiska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, ale poza prawem i medycyną ,  jeśli nie ma się koneksji rodzinnych,  to pozostaje tylko nauka języka obcego i wyjazd z tego kraju "mlekiem i miodem płynącego " , jak to w 80-tych latach mówiła tzw. "solidarność rolników indywidualnych"...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemia na UMCS żyje! Co wy tu ściemy walicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracając do zielonej wyspy - którą nie jest Kongresówka   W tym momencie rozpoczynam przyswajanie słów z zakresu specjalistycznego języka obcego jak za dużo rąk do pracy to przestańmy się mnożyć Ukraińska młodzież i tak nas zaleje a jeszcze jedno zajebiste pytanie do BOGATYCH czemu Wy się tak słabo mnożycie?? mało znam osób zamożnych którzy mają wiecej niż 2jkę  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy właściwie dobierać kierunek .... im trudniej na studiach tym łatwiej w życiu. Ja ukończyłem kierunek konstrukcyjny na PL i ..... nie byłem nigdy choćby jednego dnia na bezrobociu a zarabiam tyle że bez stresu  planuję przyszłość tutaj w Polsce. Nie myślę o wyjeździe na zmywak.... choć na rok dwa w celu  uzupełnienia doświadczeń może i warto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...