Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po zdaniu egzaminu będzie można jeździć autem bez prawka

Utworzony przez anonim, 24 września 2011 r. o 19:14
Czy ta ustawa przeszła ? Będzie można jeździć już w tym samym dniu po zdaniu prawa jazdy ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy ta ustawa przeszła, ale co generalnie teraz czekasz na prawo jazdy ok miesiąca od zdania egzaminu praktycznego - i tak w tym czasie teoretycznie nie jeździsz, więc co za różnica? Tylko pytanie czy nasze urzędy będą w stanie tak szybko wydać dokument? http://######/site/news048
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich zainteresowanych ta o to kwestia ,otóż zaświadzcenie z word u nie jest zadnym dokumentem uprawniajacym do kierowania autem tylko dokument prawo jazdy taka informacje własnie zdobyłam na komisariacie!!!Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdałem prawo-jazdy 22.12.2011r,,,,,,, Czekam na prawko nie mogę jeździć,strasznie wku***ające sytuacja,gdyż auto stoi przed domem! .Bardzo mądry pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa NIE PRZESZŁA JESZCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...