Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO: Ten wynik to dramat. PiS: Jesień będzie nasza

Utworzony przez Henio, 28 maja 2014 r. o 11:43
Może to kogoś czegoś nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha i bardzo dobrze Kamiński won z Lublina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, w ramach protestu za to Kukułcze Kamińskie Jajo glsowoałem na Korwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest w żadnym wypadku zwycięstwo PIS a wielka przegrana , bo wygrał własciwie o. Rydzyk. I nawet nie pomogły liczne wizyty prezesa. Oj , zmyje on głowę strukturom lubelskim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie PO straciła mandat , bo Kamiński za mało miał głosów mimo aktywności i pomocy Nowakowskiego , Sobczaka , Jurkowskiego i innych . Zyskał Poznań , a trzeba było postawić na '' swoich'' . Były b. dobre kandydatury. Gdzie patriotyzm lokalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Tusk wyśmiał ludzi Lubelszczyzny i dał Kamińskiego, to ludzie go wyśmiali i nie poszli głosować. Ten wynik  w regionie to dla niego czerwona kartka! Moi znajomi i ja choć sympatyzujemy z PO, nie poszlismy po raz pierwszy glosowac, mały bojkot.. Następnym razem troche szacunku dla Lubelszczyzny, to Pisiory nie beda miec nic do powiedzenia, a swoją droga Piotrowski niczym nie zasłynął dla Lublina, znany z tego, że js znany i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwał, tak zwal - PIS wygrał a Kamiński z PO rolke papy .... dostał! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy pieprzycie? w 2004 r. wszyscy co weszli  mieli jedynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński to tylko jedna strona medalu. Kto stworzył i zatwierdził taką listę kandydatów??? Większość z nich startowała w wyborach chyba po raz pierwszy. Gdzie są lubelscy posłowie, obawiają się konfrontacji czy też nie chce im się pracować? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Tusk wyśmiał ludzi Lubelszczyzny i dał Kamińskiego, to ludzie go wyśmiali i nie poszli głosować. Ten wynik  w regionie to dla niego czerwona kartka! Moi znajomi i ja choć sympatyzujemy z PO, nie poszlismy po raz pierwszy glosowac, mały bojkot.. Następnym razem troche szacunku dla Lubelszczyzny, to Pisiory nie beda miec nic do powiedzenia, a swoją droga Piotrowski niczym nie zasłynął dla Lublina, znany z tego, że js znany i tyle!
  Ot co!   Tusk pokazał dupę Lubelszczyźnie to Lubelszczyzna pokazała dupę Tuskowi!   Ja poszedłem i oddałem nieważny głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to przez głupotę PO będziemy mieli na Lubelszczyźnie po Podkarpaciu drugi bastion PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy kandydaci PełO wykręcali najgorszy wynik w kraju tylko pogratulować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to przez głupotę PO będziemy mieli na Lubelszczyźnie po Podkarpaciu drugi bastion PISu.
Aj, aj, aj - koniec świata - i co to teraz będzie? Kupić flaszkę, siąść przy stole i pogadać jak Polak z Polakiem. A tu tylko warczy jeden na drugiego. "Żyj i drugiemu daj żyć". A jak jest każdy widzi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Ani jedna ani druga tak naprawdę nie ma pomysłu na Polskę. Niemniej jednak przyszedł czas na zmianę, ale już słyszę jak mówią, że zostawili nam taką Polskę, że nawet 10 lat nie starczy by coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przez takich posłów jak ten Grad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zbliża się czas rozliczeń. Ale pewnie zgodnie z tendencją będzie coraz mniejsza frekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nic nie zmieni, że wybierzemy inną partię. Politycy są jak skoczkowie przeskakuje z parti do parti...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy to coś zmieni, może znowu ktoś zginie w nie wyjasniowych okolicznościach, ale czy obywatelom będzie lepiej wątpię... Staram się raczej patrzeć z optymizmem na inicjatywy obywatelskie typu ustawa Budrewicza o działalności gospodarczej, zakładająca multuderegulacje i domniemanie wolności gospodarczej - http://www.robimyustawe.org/ , gdyby choć część tych postulatów udało się wprowadzić, byłoby całkiem fajnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy to coś zmieni, może znowu ktoś zginie w nie wyjasniowych okolicznościach, ale czy obywatelom będzie lepiej wątpię... Staram się raczej patrzeć z optymizmem na inicjatywy obywatelskie typu ustawa Budrewicza o działalności gospodarczej, zakładająca multuderegulacje i domniemanie wolności gospodarczej - http://www.robimyustawe.org/ , gdyby choć część tych postulatów udało się wprowadzić, byłoby całkiem fajnie :)
  To jest nas dwóch, ponieważ ja też jestem przychylnie nastawiony do takich projektów. Oczywiście, część z nich jest tworzona przez zwyczajnych oszołomów, ale na pewno nie jest tak w tym przypadku (wystarczy sobie wyguglać informacje o pomysłodawcy, Pawle Budrewiczu). Tak więc pozostaje tylko namówić forumowych przedsiębiorców, którym zależy na poprawie swojego losu (czyli raczej wszystkim), aby zapoznali się z założeniami ustawy na wyżej podanej stronie. Skoro państwo nie chce/nie umie, trzeba wziąć sprawy we własne ręce. a przynajmniej spróbować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że Pisowi uda się spełnić jakąś obietnicę wyborczą? Jeśli tak to którą obstawiacie?    Obietnice PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...