Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oprócz tego powinien stracić prawa wyborcze. Za dużo takich cymbałów głosuje i mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólna tolerancja, a nawet społeczne przyzwolenie na pijaństwo nie znajdują żadnej reakcji ze strony władz. Nazbyt często silimy się na szukanie usprawiedliwienia oraz okoliczności wybielających zachowania patologiczne. To prawdziwy obraz społeczeństwa z całym pokoleniowym deficytem intelektualnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka nie oceniaj wszystkich ja wychowałem dwóch synów jeden ma 14lat drugi 9 i wskoczyłbym za nimi w ogień , a zdarza się że i matka nie potrafi się zaopiekować dzieckiem nie tak dawno policja wybijała szybę bo mama poszła z koleżanką na zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna to stara hipsterka co wciąga klej uszami! nie gadaj głupot bo Ci balkon spadnie na ten cymbał! matki też potrafią pokazać na co je stać, zresztą KTOŚ przytoczył idealny przykład, mamusia przyjechał z powiatu Leskiego do Sanoka na zakupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"smutna refleksjo" jesteś durna iobrażasz cały naród. Ja jestem przeciw używaniu pojazdów mechanicznych pod wpływem, ale tez uważam, że nieraz są okoliczności mogące usprawiedliwić taka sytuacje. Chociażby spóźnienie do przedszkola, czy do pracy i wcale nie uważam, ze mam genetyczny, jak piszesz, deficyt intelektualny, Ludzie po prostu w różnych sytuacjach życiowych musza reagować szybko i zdecydowanie. Nie bierzesz pod uwagę okoliczności, a wyrokujesz obrażając cały polski naród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi
  A Pani to z tych "kochających mamuś", co od tatusiów chcą wyłącznie wysokich alimentów na waciki? Skoro "murzyn zrobił swoje...". Jeden przypadek nie przesądza o całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie z igłów widłów. Chłopak jak ma 4 lata skończone to trzeba coby się otrzaskał z życiem. Zimno nie jest to zabawa na słońcu smykowi nie zawadzi. Może ojciec załatwiał jakąś ważną sprawę, żeby i chłopak miał dobrze. A kapusi trzeba tępić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.
Ojciec to policjant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strachy na lachy sam się ukaże rok na trzy lata w zawieszeniu rzecz jasna. Nikomu krzywdy nie zrobił zagrozenia dla innych uczestników nie było, a malec fanrazjuje jechał z mamuśką a mamuśka jechała za mężem bo węszyła jakąś zdradę a teraz chce się zemścić. Ach te baby. facet z tego wszystkiego wypił ale to już było po ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani gratulujemy partnera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...