Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po pijanemu groził policjantom bronią własnej roboty

Utworzony przez Ochroniarz z klubu, 30 stycznia 2015 r. o 18:20
Po co policja nosi przy sobie broń? Chyba tylko dla ozdoby. Czy policjanci znają prawo użycia broni? Chyba nie. Kogo oni teraz przyjmują do tej policji?  Jeżeli ten cwel mierzył do policjanta z broni już powinien być martwy. Nie wiem dlaczego policjanci nie zastrzelili tego wiejskiego cwela. W USA ten wiejski knur dostał by już kulkę między oczy i tyle by było jego cwaniakowania. Nic dziwnego , że w Polsce tyle bandziorów pałęta się po ulicach skoro policjanci boją się strzelać do ścierw kryminogennych. Dać policjantom procę a nie broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co policja nosi przy sobie broń? Chyba tylko dla ozdoby. Czy policjanci znają prawo użycia broni? Chyba nie. Kogo oni teraz przyjmują do tej policji?  Jeżeli ten cwel mierzył do policjanta z broni już powinien być martwy. Nie wiem dlaczego policjanci nie zastrzelili tego wiejskiego cwela. W USA ten wiejski knur dostał by już kulkę między oczy i tyle by było jego cwaniakowania. Nic dziwnego , że w Polsce tyle bandziorów pałęta się po ulicach skoro policjanci boją się strzelać do ścierw kryminogennych. Dać policjantom procę a nie broń.
Z ciebie ochroniarz jak z chuja mlotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciebie ochroniarz jak z chuja mlotek
Racja . To nie żaden ochroniarz. Ochroniarze z klubów to uchole policji , pały i sprzedawczyki. Ochroniarze z klubów mają sztamę z psami i sprzedają ziomków którzy handlują trawą. Dlatego co sobotę kilku ochroniarzy dostaje bułę i  ma obite mordy i boją się wracać sami po dysce do domu. Wracają w kilku ale dalej współpracują z psami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne zdjęcia już wiem jak zrobić se pukawke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 już wiem jak zrobić se pukawke
i strzelić sobie w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...