Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kontrolach jakości paliw i gazu: Tankuj bez obaw

Utworzony przez KEnzo, 11 sierpnia 2013 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Niech przyjada do Rybczewic to się dopiero zdziwią ,benzyna taka sobie ,ropa do ropy w ogule nie podobna a LPG strasznie muli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie sprawdzali czy np.dystrybutory nie przekłamują na ilości. Zdarzyło mi się kilka razy,że do butli do której powinno wejść max 23 litry gazu,wg dystrybutora wchodziło prawie 30...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do "stacji" w Gościeradowie u klimka tam to jest dopiero kambodża a paliwa sprzedaje i kupuje bez faktury pargonu i "spod lady".Zapraszam na kontrole tam urząd skarbowy gdyż jest tam tez nielegalna noclegownia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Dziennik napisał gdzie klient narażony na straty.Brawa dla Dziennika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzenie głupot,  tankuje zazwyczaj na ARTUSIE w Trojaczkowicach, auto jedzie na tym gazie bo jedzie, gaz z naprzeciwka z TARY tak samo, nie daleko u tzw. Grudzińskiego nie inaczej, wczoraj zdarzyło mi się na powrocie z jeziora zatankować LPG na STATOILU przy al.Tysiąclecia efekt był taki że chyba nigdy auto na gazie nie jechało jak wczoraj. Morał z tego taki że te kontrole to pic na wode, skoro mamy LPG wszędzie takiej samej dobrej niby to jakości to skąd takie różnice. Jeśli kontrole są to pewnie zapowiedziane tydz z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tankowałem paliwo w Krasnymstawie obok Tesco i tam pierwszy raz od 10-letniego posiadania auta do 45-litrowego zbiornika paliwowego Skody zatankowałem 56 litrów. W zbiorniku miałem napewno jeszcze 6 litrów gdyż tuż przed stacją paliw  zapaliła mi się kontrolka rezerwy. Nawet jeżdżąc kiedyś na Ukrainę udawało mi się zatankować maxymalnie 50 litrów, a tu aż 56 litrów- a tu rekord w sumie bo okazalo się że zbiornik ma pojemność 62 litry. Sprzedający nie potrafił wyjaśnić mi skąd ten rekord, a ja myślę że po prostu przyczyną była zapowietrzona pompa. Kiedyś na dystrybutorach były szklane wizjery i było widać gdy układ pompujący był zapowietrzony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam ORLENU przy # mełgiewskiej z turystyczną! Na zatankowanie LPG musiałem czekać kilka minut, bo obsługa rozmawiała sobie i się śmiała. Jak już zjawiła się osoba która powinna mnie miło obsłużyć, doznałem małego szoku: zabawa telefonem podczas tankowania oraz spluwanie pod auto!!! Dodatkowo do butli w którą tankuje zawsze max 44l zatankowano mi 46l pomimo tego, iż butla nie była jeszcze pusta. Tej stacji powiedziałem już NIGDY WIĘCEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do "stacji" w Gościeradowie u klimka tam to jest dopiero kambodża a paliwa sprzedaje i kupuje bez faktury pargonu i "spod lady".Zapraszam na kontrole tam urząd skarbowy gdyż jest tam tez nielegalna noclegownia ....
dopisz sobie + 5 do pały, kapusiu. ORMO byłoby z ciebie dumne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzenie głupot,  tankuje zazwyczaj na ARTUSIE w Trojaczkowicach, auto jedzie na tym gazie bo jedzie, gaz z naprzeciwka z TARY tak samo, nie daleko u tzw. Grudzińskiego nie inaczej, wczoraj zdarzyło mi się na powrocie z jeziora zatankować LPG na STATOILU przy al.Tysiąclecia efekt był taki że chyba nigdy auto na gazie nie jechało jak wczoraj. Morał z tego taki że te kontrole to pic na wode, skoro mamy LPG wszędzie takiej samej dobrej niby to jakości to skąd takie różnice. Jeśli kontrole są to pewnie zapowiedziane tydz z góry.
Ja mam dobrą instalację i nie widzę różnicy w gazie z rożnych stacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dobrą instalację i nie widzę różnicy w gazie z rożnych stacji.
a ja widze, na ze Statoilu szedł niemal jak na bęzynie, uwierz mi serio że w moim przypadku różnica na gazie z trojaczkowic a tamtym jest naprawde kolosalna, cos musi być na rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Trojaczkowicach swego czasu wszystkie dystrybutory poza jednym były zafoliowane - "awaria". Więcej tam nie zatankuję, za dużo ludzie mówią i to znajomi na własnym przykładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie stacje Artus Paliwa cena to nie wszystko!! Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim praconika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno tankowałem 95piątke w biardach stacji orlen, zdążyłem dojechać do Lublina i już 'check' mi się zapalił, w domu podłączyłem pod komputer i wyszło że nieudolny katalizator , świetna robota panowie że sprawdzacie paliwa jednak , było by lepiej gdyby problem znikną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie wartość kaloryczną gazu pompowanego do naszych mieszkań, Jajko na miekko gotowałem 3 min a tera 6 minu kartofle pół dnia się gotują, pchaja nam powietrze jak nic a Urząd Ochrony Konsumentów gdzie jest? Wszyscy moi znajomi mówią, ze coś jest nie tak z gazem do mieszkań. W domu dwa razy zimniej a dwa razy więcej zużyłem gazu. Weźmie się KTOS za ten temat? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przyjada do Rybczewic to się dopiero zdziwią ,benzyna taka sobie ,ropa do ropy w ogule nie podobna a LPG strasznie muli.
A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty masz za pojazd, że jeździ i na ropę i na benzynę i jeszcze na gaz? Jeżeli tak samo się znasz na paliwie jak na ortografii to gratuluję wiedzy.
Bo mam biedaku auto na gaz na ropę i na benzynę. Zatkało kakao !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie stacje Artus Paliwa cena to nie wszystko!! Ja dwukrotnie dalem sie nabrac na ich "ceny" raz zatankowany u nich ON na trasie lubelskiej musialem spuscic bo auto (mondeo 2008roku) non stop zaraz po tankowaniu wyrzucalo blad silnika i wpadalo w tryb serwisowy co 5-10km musialem stawac i gasic auto. Serwis stwierdzil ewidentnie zla jakosc paliwa po spuszczeniu nalaniu paliwa z orlenu samochod jak nowy nigdy wiecej ten problem nie wrocil dziadostwo i tyle. Drugi raz tankowalem firmowe auto z duzym bakiem 95L wg komputera mialem rezerwe ale w baku ok 5L paliwa na 52km na Artusie do pierwszego odbicia weszlo mi prawie 96L!!! Nigdy w ten samochod nie zatankowalem wiecej jak 92L ale wtedy komputer pokazywal juz zero paliwa i 5km do przejechania a tu bylo paliwo ok 5L i weszlo 96!! Az szef zwrocil mi uwage jak to mozliwe i zakazal tankowania na tych stacjach wszystkim praconika.
Mam podobne podejrzenia w stosunku do stacji ARTUS w Klaudynie, paliwa jakościowo ok (tankuję Pb i ON), ceny bardzo atrakcyjne, jednak te tankowane objętości zawsze są rekordowe, a obliczone zużycia po tankowaniu najpierw gdzie indziej a potem u nich zawsze zawyżone (np. 8l/100km) - jak tankuję odwrotnie i obliczam jest odwrotnie (np. 6,5l/100km) - wniosek wycechowanie dystrybutorow na korzyść właściciela stacji - szacunkowo ok 10-15% in plus. Sami sprawdzcie, jesli tam tankujecie, ja mam watpliwosci i chetnie tankowałbym gdzie indziej ale tu mam najbliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huja sie znata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz na Artusie w Klaudynie widziałem jak pomiędzy dystrybutorami latali ludzie z kolbą do przelewania dystrybutorów (pracowałem na stacji parę lat temu i u nas też byli). Pytam ich czy wszystko w porządku a oni unikali odpowiedzi. Za 2 godziny jadę służbowym samochodem a tam prawie wszystkie dystrybutory zaklejone kartkami z napisem awaria. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...