Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem kiedyś problem z pobieraczkiem. nie przeczytawszy regulaminu założyłem konto i po jakimś czasie się zaczęło. Najpierw mail-owo a później na adres korespondencyjny bo akurat ja podałem prawdziwy. I zaczęły przychodzić jakieś ponaglenia do zapłaty później jeszcze jakieś odsetki doliczali, sądem straszyli i takie tam. Ale szczerze powiedziawszy olałem sprawę i pobieraczek się zwinął. (Strona istnieje ale nie można się rejestrować.) A korespondencja po kilku pismach ustała jeszcze ma długi czas przed zwinięciem się firmy, tak więc moim zdaniem nie masz się czym przejmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie nic nie podawaj wyslales im taka notke o odstapieniu ? jak nie i jeszcze masz czas to to zrób i z twojej stRony to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wysłałem taką notkę na adres pomoc@plikostrada.pl Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. ............................ Imię Nazwisko, e-mail
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga internauci plikostrada i pobieraqczek to są oszusci i złodzieje ci sami na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.dobre-programy.pl . klon pobieraczka !!!!!!!!!!!! Uważajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat ze strony plikostrada:
Zero inwigilacji! Pobieranie jest w 100% anonimowe!
Zaraz obok widnieje formularz rejestracyjny, gdzie podajemy imię, nazwisko, datę urodzenia, adres pocztowy, numer mieszkania, telefon i cholera wie co jeszcze. A w regulaminie jest zapis, że za podanie nieprawdziwych danych grozi odpowiedzialność karna... CIEKAWE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłem to samo , też nie podałem prawdziwych danych tylko przypadkowe litery . Napisałem do nich maila jak ktoś wyżej podał propozycje Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. I nie podałem nazwiska , nie odpowiedzieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie też popełniłam ten błąd,podałam inne dane ale email jest prawdziwy napisałam że że odstępuje od umowy. Normalnie boje sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagie dziewczyny zrobią dla Ciebie wszystko czego pragniesz! Nie wierzysz? Przekonaj się sam: http://wsad.it/gosc/erotyka_na_zywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy? Błagam odpiszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska nic nie piszcie nic wam nie zrobia . A jak juz to jakis kiontakt musi byc ja jak wysylallem do pobieraczka ze chce odstapic to za dwa nid przychodzila mi wiadomoscze nie mozna dostarczy.... a podalem falszywe dane tylko meil był prawdziwy .... i w zyciu zadnego pisma nie dostałem bo i skad maja miec moje dane ?? dane osobowe sa poufne i jesli ich nei podaliscie to ich nie zdobęda a wchodzac z kazda osoba na droge sadową to szybciej splajtuja niz cos zarobia . A po drugie kiedys był w telewizji nawet dokument o pobieraczku i jesli dziecko tam chyba do 14 roku zycia ( juz nie pamietam) rejestrowało to automatycznie sprawa wygasała bo nawet jakis sedzia albo awokat sie wypowiadał NIE PŁAĆCIE IM !!!!!!!!!!!!!!!!! TO OSZUŚCI I NACIĄGACZE a swoja droga to na tej pilkostradzie pisze jak wuł ,że 14 dni za darmo duzymi literami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnej niewytłumaczalnej głupoty założyłam tam konto. Właściwie automatycznie po tym wysłałam im emaila zgodnie z Regulaminem - a więc wkleiłam i wysłałam na jedyny adres email_owy, jaki podali na stronie oświadczenie o odstąpieniu od Umowy o świadczenie Usługi Plikostrada. 3 próby skończyły się informacją zwrotną, że podany adres nie istnieje - dopiero następnego dnia wiadomości teoretycznie dochodziły poprawnie - szkoda tylko, że bez odzewu. Prosiłam o jakikolwiek kontakt z ich strony ( na stronie w końcu widnieje informacja, że ich "konsultanci" chętnie pomogą ) - prosiłam o potwierdzenie rozwiązania umowy. Emaile z informacją o odstąpienie wysyłam codziennie – aż w końcu dzisiaj - prawie przy końcu okresu próbnego otrzymałam wiadomość potwierdzającą z ich strony rozwiązanie oraz podziękowanie za współpracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to piszesz o plikostradzie Lidia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mil wysyłaj na adres pomoc@plikostrada.pl Ja tak zrobiłem (jak już wcześniej pisałem) i dzisiaj dostałem maila od plikostrady z informacją o potwierdzeniu rozwiązania umowy, więc nie ma się czym przejmować, @Ewa Ja również podałem fałszywe dane, ale w porę zareagowałem i umowa została rozwiązana. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda pełna rejestracja? Ja nie potwierdziłam wiadomości, którą przysłali mi na email. Jednak wcześniej podałam dane, czy to oznacza, ze jestem zarejestrowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w 2010 zarejestrowalem sie na pobieraczku i po 2 latach przyszedl list, że mam zaplacic ok. 100zł. Do tej pory nie zapłaciłem. Olac ich : P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z powodu głupiego filmu postanowiłam założyć tam konto, zarejestrowałam się oczywiscie dane byly falszywe bo wpisalam przypadkowe znaki, przyszedł link do aktywacji konta gdy w niego weszłam, wyskoczył błąd.. hm no trudno potem przyszedł mi e-mail że konto zostalo aktywowane, z hasłem i jak próbowałam się zalogować wyskakuje złe hasło a wszystko dobrze wpisuje. po kliknięciu przypomnij hasło wyskakuje nie znaleziono danych dla podanego adresu e-mail, to ja juz nie wiem czy mam tam konto czy nie.. owszem wiedziałam jakie beda tego konsekwencje bo juz mialam konto na pobieraczku i przychodzily mi duze kwoty lecz to olałam ale po prostu musialam obejrzec ten film( i tak nie obejrzałam) no i teraz się boje, że coś mogą zrobić. chciałabym odstąpić od tej umowy ale co konkretnie mam im napisać, doradźcie coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również założyłam konto na tym nieszczęsnym "portalu". I tak jak niektórzy wcześniej tutaj pisali, z zachowaniem 14 dniowego okresu wypowiedzenia zrezygnowałam z konta. Właśnie otrzymałam odpowiedź o rozwiązaniu umowy i zakończeniu współpracy. Jeśli kogoś to zainteresuj do mnie opisali z takiego oto adresu:noreply@plikostrada.pl. Myślę zatem, że zainteresowani powinni kontaktować się z nimi właśnie poprzez ten adres:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast podawać swój adres email polecam kożystać ze strony niepodam.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...