Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1924 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~lucci~

~lucci~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 00:08

przysla Ci pewno na ostatnio chwile,nawet po tych 14 dniach, ale jak cos to nie usuwaj tych wiadomosci, bo probowales w ciagu tych 14 dni zerwac "umowe" i bedziesz miec dowod, teraz musisz poczekac

#162 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 07:33

http://internet.gadz...rowany-w-dubaju tu jest wszystko na ten temat mój tata niestety dał sie nabrać i musieliśmy zapłacić 96 złotych jaki stary taki....-,- a co do podania fałszywych danych grozi kara pieniężna więc się wkopałeś ;/ wyżej podaję linka tam wszystko pisze Pozdrawiam

#163 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 07:36

obejrzyjcie sobie filmik na youtube

#164 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 08:02

A IP mojego komputera nie zgadza się z tym co jest na wezwaniu.....i mogą mnie cmoknąć:-)

#165 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 09:48

Założyłam konto u nich w połowie stycznia niestety bez świadomści płacenia za nie. Wczoraj mi przyszedł mail że zgadam się na dalszą umowe z nimi i mam im zapłacić 100 zł. niepamiętam już czy podałam im dobre dane osobowe.w tej sytuacji mam im wysłać nie rezygnuje czy nic nierobić? odpiszcie dzieki

#166 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 10:15

Rezygnacja teraz nic nie da. Bo niby podpisalas umowę. Również dostałem takiego e maila. Napisałem na forum prawnym i czekam na odpowiedz. Nawet jeśli to jak będzie trzeba to zapłacę 100,majątek to nie jest. Kwestia tego ze to robienie ludzi wchuja. I boje się ze będą naliczac dalsze opłaty bo raz dałem się naciagnac to już ile się da będą ode mnie ciągnąć xd albo jak podałem fałszywe dane to jak zapłacę to mogę prosić o usuniecie konta nie wiem w ogóle jak to działa. Trzeba wziąć opłacić mafie albo poprosić kolegów którzy robią to za darmo i odpowiedz zajęli się panami którzy odpowiadają za ta świetna firmę :-)

#167 ~lucci~

~lucci~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 10:25

eh, ja tez myslalam, ze za falszywe dane jest jakas odpowiedzialnosc kara i okazuje sie , ze nie ma !!! i nie czytajcie glupot dziennikarskich, bo oni tak tylko pisza, nie placilam i nie zaplace, poki co czekam na nastepnego emaila, szukaja przeciez kasy by splacic dlug za pobieraczka

#168 ~JestemAnonim~

~JestemAnonim~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 20:06

Ci, co mieli termin na 1 maja, dostali jakieś wezwanie do sądu ???
Pytam z ciekawości.

Pozdrawiam :D

#169 ~www.webmaster~

~www.webmaster~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 09:41

Też niestety dałam się wkręcić w plikostradę. Szukając jakiego ebooka zarejestrowałam się no i poszło. Miałam w planie skasowanie konta zaraz po ściągnieciu pliku i podałam im fałszywe dane. Niestety okazało się, że nie ma tam opcji "usuń konto". Jak na razie trwa u mnie okres darmowy. Codziennie wysyłam im odstąpienie od umowy, jak na razie cisza. Może potwierdzą dopiero pod koniec darmowego. Pisałam do UOKiK, kazali mi zgłosić się na infolinię konsumenta. Zobaczymy jak to będzie. Czytajac wasze wpisy trochę się uspoiłam, bo na początku jak przeczytałam ich regulamin mialam wizję swojej osoby spogladajacej na świat zza więziennych krat.

#170 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 12:05

ja tez dostałam dzisiaj że jestem zmuszona do zapłaty 96 zł ale to są oszuści :> a po 2 nie wiem jak to się stało choć ja się na tym portalu w ogóle nie rejestrowałam :>

#171 ~www.webmaster~

~www.webmaster~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 14:02

ja tez dostałam dzisiaj że jestem zmuszona do zapłaty 96 zł ale to są oszuści :> a po 2 nie wiem jak to się stało choć ja się na tym portalu w ogóle nie rejestrowałam :>

Jak napiszesz do nich, że się nie rejestrowałaś to pewnie dostaniesz odpowiedź, że skoro to nie ty to ktoś Ci się włamał na konto, że masz powiadomić policję o tym fakcie, a oni poczekają, aż znajdzie się winny ale rachunku nie cofną bo ktoś im mus zapłacić.

#172 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 18:20

.Opier***ic ich są to jacyś poje***i huje jeszcze troche i Opier***e im tą strone
dziwki myśla ze ktoś sie nabierze na to nie płaccie im bo to cioty na serio
arabskie cioty.

#173 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 19:46

dostaliście takie coś? Szanowna Pani,
W dniu 31.12.2012 o godzinie 19:42:42 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 78.131.235.22, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.
Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni.
Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.
Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.
W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane......co ja mam dalej robić? bo naprawdę zaczyna mnie to przerażac

#174 ~lucci~

~lucci~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:28

ja tez taka wiadomosc dostalam, bo mialam do 30 kw. , helllo jak mam wyslac do nich kase jak podalam falszywe dane ?! to chore, poza oni powtorzyli sie po 5 dniach napewno bedzie "milsza" odpowiedz ^^ - jeszcze taka sama fakture doczepili do emaila tyle, ze z inna data, nie placcie !!

#175 ~ONA_~

~ONA_~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 21:47

Miałam termin do 1 maja lecz jak na razie nie dostałam żadnego wezwania:)

#176 ~Elll~

~Elll~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 00:27

Witam tez mam taki problem z tym ,że zarejestrowałem się w styczniu tego roku i dopiero w maju przyszła mi na e mail wiadomośc ze musze zapłacic za usługe 96zł... nie wiem co robić ... nie pamiętam czy podawałem dokładne dane aczkolwiek może być to możliwe ...nie pamiętam abym skorzystał z tej strony , prawdopodbnie tylko założyłęm konto o którym zapomniałem... i nie zerwałem umowy po 14 dniach.. co mam robic czy powinienem płacić?? prosze o pomoc...

#177 ~lucci~

~lucci~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 09:11

Jeżeli chodzi o dane, jak Ci wysłali email o płatności to Twoje dane są na fakturze dołączonym do emailu, który od nich dostałaś.

#178 ~Messi~

~Messi~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 11:31

Witam,mam  ten sam problem co wszyscy.Nie pamietam czy podalem prawdziwe dane.W tym zalaczniku mam tylko podany login,haslo i adres serwera,tz że nie poda

#179 ~www.webmaster~

~www.webmaster~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 14:36

Witam,mam ten sam problem co wszyscy.Nie pamietam czy podalem prawdziwe dane.W tym zalaczniku mam tylko podany login,haslo i adres serwera,tz że nie poda

Jak zalogujesz się na swoje konto w plikostradzie tym emaiem i hasłem to pojawi się napis "Witaj ... (twoje imie i nazwisko, które podałeś podczas logowania)". Ja musiałam się zalogować aby sobie spisać imie i nazwisko do podpisania odwołania.

#180 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 16:56

A jak już bym zapłacił to mogę bez problemu usunąć konto?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych