Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1931 odpowiedzi w tym temacie

#1541 ~ywer~

~ywer~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 22:09

Zalogowałem się w plikostradzie, olałem ich ale ciągle wysyłają mi smsy na telefon. Co zrobić żeby przestali? Na początku wysyłali mi z różnych numerów wiadomości, w jednej z nich napisali mi co mam zrobić żeby to wszystko anulowali ale to usunąłem (niestety). (treść tych smsów to: dostęp do usługi jest aktywny.

#1542 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 23:18

mozesz mi konkretnie napisac co do nich wyslales? Zacytowac tresc jesli mozesz? Bardzo bym prosil.

Policja zabrania płacić!

#1543 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 23:26

On sobie wille kupi za nasze stówy!

#1544 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 15:02

Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada.

Klimczyk Piotr klimczyk123@wp.pl

Imię Nazwisko, e-mail

#1545 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 17:58

hej mam na imię ola i mam 13 lat zalogoiwałam się na tym portalu teraz mam zapłaci i mam wezwanie do sądu pomocy nie wiem co mam robic płacic czy  nie pomocy 

do jakiego sadu dostałas wezwanie i na kiedy?piszesz prawde czy oszukujesz bo z tego co wiem to jeszcze nikt wezwania do sadu nie dostał

#1546 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 16:10

Dostałam dzisiaj przedsądowe wezwanie do zapłaty drogą pocztową. To jest jakaś masakra żadają zapłaty 120zł. Przysłali również dwie kartki z nr konta to co dwa razy mam zapłacić ? Pisze ze jesli w ciagu 7 dni nie wpłace pieniedzy to skierują sprawe do najbliższego mi sądu cywilnego i co zrobić? 

#1547 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 16:58

Dostałam dzisiaj przedsądowe wezwanie do zapłaty drogą pocztową. To jest jakaś masakra żadają zapłaty 120zł. Przysłali również dwie kartki z nr konta to co dwa razy mam zapłacić ? Pisze ze jesli w ciagu 7 dni nie wpłace pieniedzy to skierują sprawe do najbliższego mi sądu cywilnego i co zrobić? 

nic -bo na tym sie skończy do żadnego sądu nie skieruja bo to oszusci jeszcze nikt nie dostał wezwania do sadu a listy wysyłaja i straszą już 10 miesięcy

#1548 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 22:26

Ja również założyłam konto na tym nieszczęsnym "portalu". I tak jak niektórzy wcześniej tutaj pisali, z zachowaniem 14 dniowego okresu wypowiedzenia zrezygnowałam z konta. Właśnie otrzymałam odpowiedź o rozwiązaniu umowy i zakończeniu współpracy. Jeśli kogoś to zainteresuj do mnie opisali z takiego oto adresu:noreply@plikostrada.pl. Myślę zatem, że zainteresowani powinni kontaktować się z nimi właśnie poprzez ten adres:)

Mam pytanie, na jaki adres email została wysłana wiadomość o odstąpieniu od umowy?

#1549 ~Gosć1~

~Gosć1~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:41

Witam. Dzisiaj dostałem z plikostrady listem "Ostateczne Przedsądowe wezwanie do zapłaty". Tak że jest wsumie 96zł. Ja tą stronę pierwszy raz na ocz widzę jak zauwazyłem. Powiedzcie co mam zrobić w tej sprawie? Płacić czy nie? :/  Pomożcie :(

#1550 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 07:11

nie płać jak zapłacisz bedą znowu wysyłali ,że na konto nie wpłyneło i takie tam bzdety

#1551 ~Zdziwiony~

~Zdziwiony~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 11:48

Dostałem jakiś list że im jakieś siano mam oddać poczajcie... a Ja nie wiem co jest pięć... ;/ Sądem mnie straszą haha Ja nawet nie wiem co to za firma czym sie zajmują... co mam robić bo tylko dali mi do myślenia a Ja nic nie czaje.... wytłumacz mi ktoś co sie tu dzieje ? :P

#1552 ~Zdziwiony~

~Zdziwiony~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 11:56

Witam. Dzisiaj dostałem z plikostrady listem "Ostateczne Przedsądowe wezwanie do zapłaty". Tak że jest wsumie 96zł. Ja tą stronę pierwszy raz na ocz widzę jak zauwazyłem. Powiedzcie co mam zrobić w tej sprawie? Płacić czy nie? :/  Pomożcie :(

Ja mam identyczna akcje.. nie wiem o co chodzi, napisali mi ze jakąś umowe z nimi zawarłem ;/ Ja sie pytam kiedy?! i za co mam im zapłacić 120zł. ? Niech mi ktoś powie o co tu chodzi ???

#1553 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 12:03

Ja też dostałam drogą pocztową z tym że nigdy tam nie wchodziłam, nie znam tego portalu, a oni mają mój adres domowy nie wiem skąd, adres e meil się nie zgadza, to mnie najbardziej nurtuje skąd oni mają moje dane osobowe ?!

#1554 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 14:11

"Marcin

20 listopada 2013 - 12:19

Podobnie jak wielu z Was dostałem pocztą ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty – napisane całkiem groźnie, ale zwykłym listem, więc nieskuteczne powiadomienie! Dodatkowo dla sportu sprawdziłem IP firmy biurowindykacji.pl, która w tym wezwaniu występuje w imieniu Smart Tech Connect Ltd. Zgadniecie, kto jest właścicielem domeny biurowindykacji.pl wg whois.pl?

ABONENT:
firma:
Smart Tech Connect Ltd
ulica:
Al Nahda 1
miasto:
450676 Dubaj
telefon:
+48.887547523

Nie są aż tak sprytni, jak im się wydaje. Może zadzwonimy do nich z życzeniami miłej windykacji? ;)"

Marcin ich rozszyfrował to oszusci ale jaja brawa dla Marcina u mnie ma browara

#1555 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 18:14

ponawiam PYTANIEczy ktoś rejstrując sie nie swiadomie w styczniu lutym czy marcu miał juz wezwanie do sądu czy tez wizyte komornika????

#1556 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 19:08

WItam wczoraj dostałam wezwanie do zapłaty noi dzis bylam u pani rzecznik konsumentow i kazala isc na policje złożyc zawiadomienie o przestępstwie,Bylam i mi powiedzieli ,że to oszuści i olać ich.Znalazłąm biuro windykacyjne i zadzwoniłam na ich nr co się okazało jak się zapytałam o sprawę windykacji plikostrady to odesłałą mnie do ich płatnej infolini albo adres pomoc@plikostrada.pl dziwne ze oni sami nie mogą na to odpowiedzieć . Serdecznie pozdrawiam i nie płaćcie za to!!!

#1557 ~olazopola~

~olazopola~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 19:14

ponawiam PYTANIEczy ktoś rejstrując sie nie swiadomie w styczniu lutym czy marcu miał juz wezwanie do sądu czy tez wizyte komornika????

nie

#1558 ~uwaga~

~uwaga~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 21:59

Witam. dostałam dzisiaj wezwanie do zapłaty 120, zł jak nie to sprawa idzie do windykacji. co mam zrobic. nie pamietam kiedy wogóle sita tam rejestrowałm.

#1559 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 13:15

Bo co oni zrobią, jak mają pięćset takich nieprawdziwych danych na dzień... 

#1560 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 18:31

Witam,mam pytanie,co lepiej zrobić-olać sprawę,czy napisac odstąpienie od umowy,jesli nie minął jeszcze termin 3 miesięcy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych