Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1921 odpowiedzi w tym temacie

#741 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 13:03

"Użytkownik składa ofertę zawarcia Umowy o świadczenie Usługi w podstawowym pakiecie cenowym (zwanym dalej „Pakietem Podstawowym“), poprzez zarejestrowanie formularza zamówienia zawierającego dane osobowe Użytkownika (imię, nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, unikalny adres email) wraz z oświadczeniem woli o akceptacji postanowień Regulaminu"

A tak wygląda zawarcie "umowy" na plikostradzie. Dzięki temu mogli skonstrować formularz na wzór rejestracji by 90% ludzi się nie połapało. Tak działają oszuści. Oszust próbuje ukryć swoje intencje. Za takie praktyki dostali 250 000 kary. I właśnie dlatego nikogo do sądu nie podadzą i chowają się w Dubaju.

#742 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 13:38

Witam was was wszystkich ponoc zawieralem umowe z nimi a nic nie wiedzialem hmmm po drugie dosta lem drugiego mejla zemusze teraz w ciagu pieciu dni im zaplacic bo jak tego nie zrobie to nalicza od setki czterokrotnie i ze mam do zaplaty 96 zlotych... jak nie zaplace to sad nawet mi grozi....a jak dzwonilem pod numer co w mejlu jest podany to tylko mowi koles zeza minute dwa zlote jest i iles groszy wogle sie nie da do nich dodzwonic...... i co ja mam zrobic pomocy!!!!

#743 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 13:50

"i co ja mam zrobic pomocy!!!!"

Przeczytać cały temat od początku :P

#744 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 15:21

Przez głupotę zarejestrowałam się na tym portalu... (plikostrada.pl).
Minęły ponad 2 miesiące i dostałam jakieś przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Piszą że jeśli nie zapłace w ciągu 3 dni roboczych to będe odpowiadać za jakieć kary i płacić dodatkowe sumy. Piszą że ustalą moje dane itp itd i że będe pozwana....
Co mam robić??? Prosze o rade.

#745 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 15:52

Przez głupotę zarejestrowałam się na tym portalu... (plikostrada.pl).
Minęły ponad 2 miesiące i dostałam jakieś przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Piszą że jeśli nie zapłace w ciągu 3 dni roboczych to będe odpowiadać za jakieć kary i płacić dodatkowe sumy. Piszą że ustalą moje dane itp itd i że będe pozwana....
Co mam robić??? Prosze o rade.

Zapłać plikostradzie według instrukcji na tej stronie :
http://email-many.c0.pl

#746 ~wisnia~

~wisnia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:01

a tak mi odpisal ten rogowiecki na mojego mejla, w ktorym zalaczylam ta stowe,zeby sobie wycieli:

Szanowny Użytkowniku,

Prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem unikalnego adresu email,
który został podany podczas zarejestrowania formularza zamówienia
Usługi Plikostrada.

W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na zadane
pytania.

jakie zadane pytania??haha przeciez ja sie o nic nie pytalam, tylko wyslalam im w koncu te pieniadze B)

#747 ~Lunnah~

~Lunnah~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:07

a tak mi odpisal ten rogowiecki na mojego mejla, w ktorym zalaczylam ta stowe,zeby sobie wycieli:

Szanowny Użytkowniku,

Usługi Plikostrada.

pytania.

jakie zadane pytania??haha przeciez ja sie o nic nie pytalam, tylko wyslalam im w koncu te pieniadze B)

Napisałaś po prostu z innego adresu email niż ten, na którym zakładałaś plikostardę

#748 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:10

Szanowny Użytkowniku,

Usługi Plikostrada.

pytania.

Resztę z tej stówy chcą ci zwrócić . Słowa unikalny adres są najlepsze !

#749 ~wisnia~

~wisnia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:39

to wiem,ze wyslalam im stowe z innych kont,ale jego odpowiedz nie ma zadnego sensu,bo ja nie zadawalam zadnych pytan....tylko w koncu ta kase..albo maja niezlego automata,ktory wysyla tak glupkowate mejle albo ten rogowiecki ma leb 5 na 9

#750 ~moni~

~moni~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:06

ja również popełniłam

#751 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 19:10

Na jaki adres e-mail wysłać im stówę?

#752 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 19:11

Wy wysyłaliście na ten co został podany pod linkiem do wirtualnej zapłaty?

#753 ~Lunnah~

~Lunnah~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:52

Witam, dla wszystkich którym przyszły ponaglenia z pobieraczka/plikostrady polecam wysłać tej "firmie" w odpowiedzi list jaki sam wysłałem:Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do Państwa korespondencji z dnia 15 maja 2013 roku, po uprzednim, dogłębnym zapoznaniu się ze sprawą i starannemu przeanalizowaniu Państwa listu, uprzejmie informuję, że za usługę "Plikostrada" NIE ZAPŁACĘ.

Bo co mi zrobicie? :)

Poniżej przedstawiam uzasadnienie swojego stanowiska:

1. Podałem Państwu fałszywe dane, w związku z czym podjęliście się ścigania osoby, która nie istnieje. Równie dobrze moglibyście wysłac ponaglenie do latającego potwora Spaghetti lub Różowego Jednorożca. Zdaję sobie sprawę, że podanie fałszywych danych osobowych w Państwa formularzu może byc karalne, ale tu znów pojawia się wielokrotinie zadawane przeze mnie pytanie:

I CO MI ZROBICIE?

Tym bardziej, że sprawę konsultowałem już z Rzecznikiem Praw Konsumenta oraz zaprzyjaźnionym prawnikiem

2. Zasady działania Państwa firmy opierają się na skrajnie nieuczciwych praktykach, w tym na próbie wyłudzenia i oszustwa, które na szczęście na terenie Rzeczypospolitej jest ścigane. Dlatego sprawę, wraz z opisem mojego casusu niezwłocznie zgłoszę do prokuratury. To, że nieistniejący Pan "Jan Kowalski" z ulicy Kowalskiej w Opolu zamówił u Państwa jakąś ch***jową usługę, nie znaczy że automatycznie uprawnia to Państwa do nękania mnie pseudoprawną korespondencją. Bo Zgodnie z Art. 190a. § .1. "Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Osobiście poczułem się zagrożony, dlatego do próby oszustwa i wyłudzenia z nieskrywaną satysfakcją i bananem na twarzy dołączę zarzut nękania.

3. Jeśli do piątku 24 maja 2013 roku do godziny 24.00, nie otrzymam od Państwa oficjalnych przeprosin to uprzejmie informuję co następuje:

- sprawę karną zgłaszam na najbliższą komendę,
- sprawę o odszkodowanie cywilne za poniesione straty moralne założy mój zaprzyjaźniony adwokat, który wyznał że z miłą chęcią zrobi to za darmo, z DOBREJ WOLI*

Z niecierpliwością czekam na Państwa odpowiedź.

Z poważaniem:

Jan Kowalski:)

Jak Ci odpiszą to się pochwal :D

#754 ~BratekVV~

~BratekVV~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 22:51

Właśnie przed chwilką otrzymałem bardzo ciekawego maila od darmowej Internetowej poradni prawnej do,której się zgłosiłem i treść otrzymanej od nich wiadomości wygląda mniej więcej tak:
Prosimy nie sugerować się otrzymywanymi treściami wiadomości od serwisu plikostrada.pl
Zawierają one treści mające na celu wyłudzenie dóbr materialnych w postaci pieniężnej,na podstawie stworzonej przez nich ,,umowy,, nie zgadzającej się z Polskim prawem

Trochę pocieszająca wiadomość :)

#755 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 08:13

Konto w arabskim dubaju może jeszcze by założyli na majorce lub w innym raju:-) wałek i tyle , kto płaci ten głupi bo to zwykli oszuści i naciagacze.

#756 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 13:46

Wiecie co ?! Ja zarejestrowałam się tam i nie podałam rozwiązania umowy w 14 dni , ( w ogóle nie podałam ) , przyszedł mi na poczte email z wezwaniem do zapłaty 96 zł Co robić mam ich zignorowac , czy ja musze im płacic?

#757 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 13:55

Wiecie co ?! Ja zarejestrowałam się tam i nie podałam rozwiązania umowy w 14 dni , ( w ogóle nie podałam ) , przyszedł mi na poczte email z wezwaniem do zapłaty 96 zł Co robić mam ich zignorowac , czy ja musze im płacic?

#758 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 14:09

Najciekawsze wydarzenia w mieście

http://pulsmiast.pl/...arz/2013/05/25/

#759 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 14:21

Witajcie!
Mam ten sam problem co wiekszość.
Ponaglenia do zapłaty 96 zł, straszenie sadem itd.
Rozumiem, ze mam sprawe zignorowac. Nie korzystalam z tego w ogole i zarejestrowalam sie chyba po pijaku, bo nie wiem, nie pamietam tego wcale.
Maja moje dane adresowe (adres zamieszkania).
Czy mam wejsc tam teraz i usunac konto, jest na to jakis sposob czy tylko ignorowac i lepiej sie nie logowac?

#760 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 16:21

Witajcie!
Mam ten sam problem co wiekszość.
Ponaglenia do zapłaty 96 zł, straszenie sadem itd.
Rozumiem, ze mam sprawe zignorowac. Nie korzystalam z tego w ogole i zarejestrowalam sie chyba po pijaku, bo nie wiem, nie pamietam tego wcale.
Maja moje dane adresowe (adres zamieszkania).
Czy mam wejsc tam teraz i usunac konto, jest na to jakis sposob czy tylko ignorowac i lepiej sie nie logowac?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych