Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1944 odpowiedzi w tym temacie

#741 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 13:38

Witam was was wszystkich ponoc zawieralem umowe z nimi a nic nie wiedzialem hmmm po drugie dosta lem drugiego mejla zemusze teraz w ciagu pieciu dni im zaplacic bo jak tego nie zrobie to nalicza od setki czterokrotnie i ze mam do zaplaty 96 zlotych... jak nie zaplace to sad nawet mi grozi....a jak dzwonilem pod numer co w mejlu jest podany to tylko mowi koles zeza minute dwa zlote jest i iles groszy wogle sie nie da do nich dodzwonic...... i co ja mam zrobic pomocy!!!!

#742 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 13:50

"i co ja mam zrobic pomocy!!!!"

Przeczytać cały temat od początku :P

#743 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 15:21

Przez głupotę zarejestrowałam się na tym portalu... (plikostrada.pl).
Minęły ponad 2 miesiące i dostałam jakieś przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Piszą że jeśli nie zapłace w ciągu 3 dni roboczych to będe odpowiadać za jakieć kary i płacić dodatkowe sumy. Piszą że ustalą moje dane itp itd i że będe pozwana....
Co mam robić??? Prosze o rade.

#744 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 15:52

Przez głupotę zarejestrowałam się na tym portalu... (plikostrada.pl).
Minęły ponad 2 miesiące i dostałam jakieś przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Piszą że jeśli nie zapłace w ciągu 3 dni roboczych to będe odpowiadać za jakieć kary i płacić dodatkowe sumy. Piszą że ustalą moje dane itp itd i że będe pozwana....
Co mam robić??? Prosze o rade.

Zapłać plikostradzie według instrukcji na tej stronie :
http://email-many.c0.pl

#745 ~wisnia~

~wisnia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:01

a tak mi odpisal ten rogowiecki na mojego mejla, w ktorym zalaczylam ta stowe,zeby sobie wycieli:

Szanowny Użytkowniku,

Prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem unikalnego adresu email,
który został podany podczas zarejestrowania formularza zamówienia
Usługi Plikostrada.

W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na zadane
pytania.

jakie zadane pytania??haha przeciez ja sie o nic nie pytalam, tylko wyslalam im w koncu te pieniadze B)

#746 ~Lunnah~

~Lunnah~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:07

a tak mi odpisal ten rogowiecki na mojego mejla, w ktorym zalaczylam ta stowe,zeby sobie wycieli:

Szanowny Użytkowniku,

Usługi Plikostrada.

pytania.

jakie zadane pytania??haha przeciez ja sie o nic nie pytalam, tylko wyslalam im w koncu te pieniadze B)

Napisałaś po prostu z innego adresu email niż ten, na którym zakładałaś plikostardę

#747 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:10

Szanowny Użytkowniku,

Usługi Plikostrada.

pytania.

Resztę z tej stówy chcą ci zwrócić . Słowa unikalny adres są najlepsze !

#748 ~wisnia~

~wisnia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:39

to wiem,ze wyslalam im stowe z innych kont,ale jego odpowiedz nie ma zadnego sensu,bo ja nie zadawalam zadnych pytan....tylko w koncu ta kase..albo maja niezlego automata,ktory wysyla tak glupkowate mejle albo ten rogowiecki ma leb 5 na 9

#749 ~moni~

~moni~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:06

ja również popełniłam

#750 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 19:10

Na jaki adres e-mail wysłać im stówę?

#751 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 19:11

Wy wysyłaliście na ten co został podany pod linkiem do wirtualnej zapłaty?

#752 ~Lunnah~

~Lunnah~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:52

Witam, dla wszystkich którym przyszły ponaglenia z pobieraczka/plikostrady polecam wysłać tej "firmie" w odpowiedzi list jaki sam wysłałem:Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do Państwa korespondencji z dnia 15 maja 2013 roku, po uprzednim, dogłębnym zapoznaniu się ze sprawą i starannemu przeanalizowaniu Państwa listu, uprzejmie informuję, że za usługę "Plikostrada" NIE ZAPŁACĘ.

Bo co mi zrobicie? :)

Poniżej przedstawiam uzasadnienie swojego stanowiska:

1. Podałem Państwu fałszywe dane, w związku z czym podjęliście się ścigania osoby, która nie istnieje. Równie dobrze moglibyście wysłac ponaglenie do latającego potwora Spaghetti lub Różowego Jednorożca. Zdaję sobie sprawę, że podanie fałszywych danych osobowych w Państwa formularzu może byc karalne, ale tu znów pojawia się wielokrotinie zadawane przeze mnie pytanie:

I CO MI ZROBICIE?

Tym bardziej, że sprawę konsultowałem już z Rzecznikiem Praw Konsumenta oraz zaprzyjaźnionym prawnikiem

2. Zasady działania Państwa firmy opierają się na skrajnie nieuczciwych praktykach, w tym na próbie wyłudzenia i oszustwa, które na szczęście na terenie Rzeczypospolitej jest ścigane. Dlatego sprawę, wraz z opisem mojego casusu niezwłocznie zgłoszę do prokuratury. To, że nieistniejący Pan "Jan Kowalski" z ulicy Kowalskiej w Opolu zamówił u Państwa jakąś ch***jową usługę, nie znaczy że automatycznie uprawnia to Państwa do nękania mnie pseudoprawną korespondencją. Bo Zgodnie z Art. 190a. § .1. "Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Osobiście poczułem się zagrożony, dlatego do próby oszustwa i wyłudzenia z nieskrywaną satysfakcją i bananem na twarzy dołączę zarzut nękania.

3. Jeśli do piątku 24 maja 2013 roku do godziny 24.00, nie otrzymam od Państwa oficjalnych przeprosin to uprzejmie informuję co następuje:

- sprawę karną zgłaszam na najbliższą komendę,
- sprawę o odszkodowanie cywilne za poniesione straty moralne założy mój zaprzyjaźniony adwokat, który wyznał że z miłą chęcią zrobi to za darmo, z DOBREJ WOLI*

Z niecierpliwością czekam na Państwa odpowiedź.

Z poważaniem:

Jan Kowalski:)

Jak Ci odpiszą to się pochwal :D

#753 ~BratekVV~

~BratekVV~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 22:51

Właśnie przed chwilką otrzymałem bardzo ciekawego maila od darmowej Internetowej poradni prawnej do,której się zgłosiłem i treść otrzymanej od nich wiadomości wygląda mniej więcej tak:
Prosimy nie sugerować się otrzymywanymi treściami wiadomości od serwisu plikostrada.pl
Zawierają one treści mające na celu wyłudzenie dóbr materialnych w postaci pieniężnej,na podstawie stworzonej przez nich ,,umowy,, nie zgadzającej się z Polskim prawem

Trochę pocieszająca wiadomość :)

#754 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 08:13

Konto w arabskim dubaju może jeszcze by założyli na majorce lub w innym raju:-) wałek i tyle , kto płaci ten głupi bo to zwykli oszuści i naciagacze.

#755 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 13:46

Wiecie co ?! Ja zarejestrowałam się tam i nie podałam rozwiązania umowy w 14 dni , ( w ogóle nie podałam ) , przyszedł mi na poczte email z wezwaniem do zapłaty 96 zł Co robić mam ich zignorowac , czy ja musze im płacic?

#756 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 13:55

Wiecie co ?! Ja zarejestrowałam się tam i nie podałam rozwiązania umowy w 14 dni , ( w ogóle nie podałam ) , przyszedł mi na poczte email z wezwaniem do zapłaty 96 zł Co robić mam ich zignorowac , czy ja musze im płacic?

#757 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 14:09

Najciekawsze wydarzenia w mieście

http://pulsmiast.pl/...arz/2013/05/25/

#758 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 14:21

Witajcie!
Mam ten sam problem co wiekszość.
Ponaglenia do zapłaty 96 zł, straszenie sadem itd.
Rozumiem, ze mam sprawe zignorowac. Nie korzystalam z tego w ogole i zarejestrowalam sie chyba po pijaku, bo nie wiem, nie pamietam tego wcale.
Maja moje dane adresowe (adres zamieszkania).
Czy mam wejsc tam teraz i usunac konto, jest na to jakis sposob czy tylko ignorowac i lepiej sie nie logowac?

#759 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 16:21

Witajcie!
Rozumiem, ze mam sprawe zignorowac. Nie korzystalam z tego w ogole i zarejestrowalam sie chyba po pijaku, bo nie wiem, nie pamietam tego wcale.
Czy mam wejsc tam teraz i usunac konto, jest na to jakis sposob czy tylko ignorowac i lepiej sie nie logowac?

#760 ~INTELIGENT~

~INTELIGENT~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 16:27

Witajcie!

TAKIE SYTUACJA JAK TA POKAZUJĄ JAKIMI deb***AMI SĄ POLACY I JAK ŁATWO GOŚĆ Z DUBAJU MOŻE ICH WYKIWAĆ, KAŻDY KTO TAM SIĘ ZALOGOWAŁ POWINIEN SIĘ ZASTANOWIĆ NAD SOBĄ, BO TO BYŁ TEST NA IQ... JAK KTOŚ SIĘ ZALOGOWAŁ TO ZNACZY ŻE MACIE 0. ALBO NAWET NA MINUSIE, CZYTAJCIE REGULAMINY GŁĄBY! I RADZĘ SIĘ NIKOMU DO TEGO PRZYZNAWAĆ... ŻENADA...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych