Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!


1944 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~mac~

~mac~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:59

A jaka 12-latka potrafi tak zdania formułować co?
Ty naciągaczu jeden z pobieraczka. Myslisz że nas zirytujesz podobnymi postami? Kij ci w oko i w du...

#582 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:02

UWAGA UWAGA


Jeśli lubicie mailować ,emaliować z plikostradą i chcecie im zapłacić za oszustwo które wam zrobili . Zrób to teraz skopiuj obraz jpg 100zł i w mailu , emailu dołącz jako załącznik .

Z dopiskiem jaka usługa taka zapłata , reszty nie trzeba !!PS . podzielcie się listami od oszustów !!!
Dołączona grafika
Bezpośredni link do banknotu 100zł


http://banknotypolsk..._100zl_1994.jpgTu jest instrukcja jak zapłacić plikostradzie
Dołączona grafika#583 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:18

W Internecie pracuje cały sztab ludzi którzy biorą pieniądze od każdego wpisu na forach . Zachwalają produkty , wydaja opinie o produktach . W przypadku plikostrady będą udawać 12 letnią nastolatkę i za chwile dwunastolatce odpowie prawnik ,że czeba płacić i najlepiej jak rodzice się skontaktują z

plikostradą aby wyjaśnić sprawę !!!!


Dołączona grafika#584 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:07

Jestem niepełnoletnia i głupia podałam prawdziwe dane. Nie odstapiłam od umowy na plikostrada i teraz straszą mnie sądem dodam że ani razu nie udało mi się zalogować na tą stronę. Błagam pomóżcie mi bo nie wiem co robić. Pisałam do nich ale oni odpisali ze już za późno od odstąpienia.

#585 ~andrew~

~andrew~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:33

Koleżanki i Koledzy,

to oszuści żerujący na lukach w prawie. Pamiętacie jak w Mac Donaldzie w USA starsza osoba kupująca kawę wylała ją i poparzyła sobie w w samochodzie nogi. Na kubku nie było wtedy jeszcze info, że napoj jest gorący. Ale prawnicy specjalizujący się w takich tematach szybko uzyskali dla niej odszkodowanie, chyba ponad milion USD.
W plikostradzie poprzednicy pobieraczka.pl wyciągnęli wnioski i w oparciu o opinię prawną założyli nowe, złodziejskie konto. Ułożyli sobie sami regulamin, w którym kliknięciem zawiera się umowę i dalej do przodu. Po kasę. Dwie kwestie z punktu widzenia prawnego: czy regulamin jest zgodny w prawem kraju jego stosowania? Sam w to wpadłem, ale zachowuję na razie spokój. Wszyscy czują, że to jest złodziejstwo ale jest to sprawa dla odpowiednich organów państwa. Ich prawnicy sami sobie wyznaczają "stopy procentowe" za zwłoke w zapłacie, straszą windykacją etc. Klejone pod kątem złamania osoby. Po drugie firmy windykacyjne to nie ofermy. Nie wejdą w szemrany biznes, na którym nie zarobią. Kwotowo jest to robione, aby wyszło ponad 250 zł i sprawa dla prokuratury. Uzyskanie IP komputera po wniosku, że nastąpiło oszustwo po zawarciu umowy. Ale najpierw musi być ocena prawna tego, czy praktyka "formy" jest zgodna z prawem. Jest w tym logika prawna, ale powtarzam jest to wszystko wątpliwe i szemrane. Nie płaćcie, liczą, że się złamiecie. Ich zgoda na odstąpienie od umowy do 14 dni, to tylko ściema, że postępują fair.

#586 ~andrew~

~andrew~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:47

Jeszcze jedno. Całość postępowania plikostrady pl. w punktu widzenia prawnego jest obliczone na wciągnięcie potencjalnego zainteresowanego uzyskaniem dostępu do plików interenetowych na odpłatnych zasadach i w złej wierze. A to jest aspekt dla podważenia prawnego działania tef "firmy". To że godzi się ona na zawieranie pseudoumów na podstawie nie zweryfikowanychy danych to jest problem tej"firmy" a nie osób teraz zastraszanych i bombardowanych mailami. Chomikuj pl. bez zapłaty sms nie udostępni pliku. I sprawa jasna a nie jakieś tam "umowy", odsetki, windykacje, więzienia no i potem chyba kara śmierci.
Piszcie na bieżąco co odpowiadają w UOKIK. To sprawa dla nich.

#587 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:13

Co jest ważniejsze treść strony , czy regulamin ? W przypadku plikostrady regulamin opisuje działanie całego systemu , aby to przeczytać i zrozumieć człowiek musi być dorosłym . Natomiast strona nie przekazuje treści regulaminu wręcz fałszuje intencje tego regulaminu , utwierdza konsumenta w przekonaniu o darmowym korzystaniu . Jeżeli założymy ,że regulamin i treść strony są równoprawne w ocenie to treść strony wprowadza w błąd , a etapy logowania i wiązania się z usługą plikostrady nie informują iż jest to umowa na 12 miesięcy . Jestem pewny ,że dobry prawnik jest w stanie obronić tezę o oszustwie proszę zobaczcie w momencie wyrażania woli , gestu w skazującego świadome zawarcie umowy przez konsumenta przez link dostarczony emailem w załączniku tego maila brakuje regulaminu , oraz fałszywy opis o aktywacji co do czynności prawnych jakie wykonuje konsument klikając na ten link. Oceniając zamiar twórców plikostrady przez zatajenie w treści strony zapisów z regulaminu przez uczciwego sędziego będzie brane pod uwagę .


Dla porównania o czym tu napisałem zapraszam do lektury :
http://muzungu.pl/20...ve-me-my-money/


Dołączona grafika#588 ~mac~

~mac~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:53

Oszustwo jest oczywiste. Za słowem "regulamin" kryje się "umowa". Inne portale tak nie działają bo wiedzą że miałyby procesy. Ci krętacze ich nie unikną.

#589 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 22:07

Osobiście nie jestem ofiarą plikostrady o tym oszustwie przeczytałem w gazecie komputerowej . Po przejrzeniu Internetu natrafiłem na taki artykuł : http://forumprawne.o...ostrada-pl.html
Przyznam się szczerze nie mogę tego ocenić czy to prawda czy nie ale wiem jedno może się takie nieszczęście stać lub powtórzyć. Każdy kto może chodź na milimetr ukrócić to draństwo musi to zrobić . Z plikostradą kryją się ludzie pazerni na pieniądze z niedorozwiniętą empatia z mózgami zepsutymi alkoholem lub narkotykami , wykorzystujący swój intelekt w krzywdzeniu innych ludzi .

Dołączona grafika#590 ~Upiorek~

~Upiorek~
 • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:29

Ehh... Czemu ludzie nie chcą zobaczyć jednego małego wyrazu w wiadomości od nich... A mianowicie : W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości...
Jak sami widzicie każdy może to zobaczyć u siebie...

#591 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 00:03

Ehh... Czemu ludzie nie chcą zobaczyć jednego małego wyrazu w wiadomości od nich... A mianowicie : W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości...
Jak sami widzicie każdy może to zobaczyć u siebie...
Należność może powstać za świadomy zakupu towaru, usługi . Tu mamy do czynienia z próbą wyłudzenia za rzekomą umowę która powstała podstępnie miedzy użytkownikiem a plikostradą w procesie rejestracji celem przetestowania usługi , jak sugeruje strona internetowa jest to usługa bezpłatna przez 14 dni , treść strony internetowej nie informuje konsumenta iż regulamin jest do umowy za okres 12 miesięcy i opłatą , a powinien być zatytułowany „Regulamin do umowy na 12 miesięcy’’ co całkowicie zmienia znaczenie. Nikt nie podejrzewa iż istnieje rozbieżność miedzy regulaminem a treścią strony internetowej , podejrzewanie każdej strony internetowej do oszustwa rodzi paranoję !


Więc kolego dlaczego użytkownicy mają płacić za cos czego nie kupili ?


#592 ~Mari~

~Mari~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:01

Dzisiaj tzn 20 maja zadzwoniłam do UOKiK pani prawnik powiedziala mi sama nazwę strony na jaką zarejestrował sie mój nieletni syn czyli Plikostrada wspomniała też o Pobieraczku( wiedzą o sprawie) .Powiedziala,żeby nie zwracac na te wezwania uwagi tym bardziej jeżeli konto założyła osoba nie pełnoletnia.Dla własnej pewnosci dzwońcie do UOKiK,po co sie bać

#593 ~Rafał~

~Rafał~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:24

a jeżeli pdałem prawdziwe dane i nie odstąpiłem od umowy - to bedę musiał płacić-POMOCY

#594 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:36

a jeżeli pdałem prawdziwe dane i nie odstąpiłem od umowy - to bedę musiał płacić-POMOCY


Kolego byłeś świadomy ,że zawierasz umowę na 12 miesięcy za 96zł ? A kto ci pozwiedzał o tej umowie ? Odpowiedzi szukaj wyżej nie na końcu!!

Dołączona grafika#595 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:19

Na forum: http://prawo.wieszja...ost&status=done

Plikostrater napisał

Czy ktos w ogole zwrocil uwage na to ze dane adresowe podane w tzw. regulaminie nie kieruja na normalny adres ale na skrzynke pocztowa (wspoldzielona przez wieeeele firm) w Dubaju, i operowana przez firme firstpostbox.com (raczej zupelnie nie zwiazana z plikostrada)? Tam mozna sobie wykupic usluge, przekierowywania poczty przychodzacej na ta skrzynke raz na tydzien/miesiac/etc w dowolne inne miejsce na swiecie.

Zasady tej firmy (firstpostbox.com) sa takie, ze jest pelna anonimowosc klienta (w tym wypadku plikostrady), tzn sam firstpostbox nie ma pojecia kim sa wlascicielie skrzynki (ma tylko uchwyt w postaci maila, i platnosci karta).

Wiec jak na Boga ktos moglby powaznie traktowac taki swistek w postaci regulaminu w ktorym nie ma w ogole informacji o stronach umowy? Juz nie mowie o informacji typu KRS i adresu fizycznego w przypadku polskiej firmy, ale JAKIEJKOLWIEK informacji pozwalajacej ustalic kto jest strona umowy? Anonimowa skrzynka w Dubaju wspoldzielona przez wiele firm z calego swiata? prosze.....Dołączona grafikazobacz adres tej firmy http://www.firstpostbox.com/


Mówiąc krotko w Emiratach arabskich jest tylko skrzynka pocztowa która kieruje emaile do polski .
To nie jest siedziba plikostrady !!!!!!
Dołączona grafika#596 ~jac~

~jac~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:25

Dzisiaj tzn 20 maja zadzwoniłam do UOKiK pani prawnik powiedziala mi sama nazwę strony na jaką zarejestrował sie mój nieletni syn czyli Plikostrada wspomniała też o Pobieraczku( wiedzą o sprawie) .Powiedziala,żeby nie zwracac na te wezwania uwagi tym bardziej jeżeli konto założyła osoba nie pełnoletnia.Dla własnej pewnosci dzwońcie do UOKiK,po co sie bać

Mozesz mi podac tez numer do UOKiK? Chcialbym tam zadzwonic i sie dowiedziec troche. Dzieki

#597 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:41

Umowa z plikostradą to umowa z skrzynką emaliową w Dubaju !!!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika#598 ~adam~

~adam~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:56

czy po przedsadownym wezwaniu dostal ktos jakiegos maila? Podajac falszywe dane. Pa tym wezwaniu przyszloo cos jeszcze na skrzynke do Was, czy nic? LIst jakis przyszedl do kogos? Prosze o pomoc.

#599 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 11:40

Nikt nie dostał dokumentu „Przesądowe wezwanie do zapłaty ‘’ taki dokument wysyłany jest wysyłany tylko Pocztą Polską za potwierdzeniem odbiory . Maile , emaile nie są dowodem dla nikogo o wezwaniu do zapłaty to jest SPAM !


UWAGA UWAGA

Adres plikostrady w Dubaju to adres firmy first postbox oferująca anonimową skrzynke pocztową !!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika#600 ~Magda~

~Magda~
 • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 13:08

Witam,

W styczniu zarejestrowałam się na stronie plikostrada, nie pamiętam jakie podawałam dane adresowe - być może własne. stworzyłam konto na mailu na którego wchodzę raz na 3 miesiące. na stronie nigdy nie obejrzałam żadnego filmu, po prostu o tym zapomniałam
dzisiaj weszłam i patrzę, a tam maile od plikostrady, jeden o fragmencie "Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy.

Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych.
Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 09.05.2013, podając następujące dane odbiorcy:
Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd , P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 95 1750 1312 6860 1000 0005 9206
Tytuł płatności: abonament – 0005 9206
Kwota: 96 PLN" z 2 maja, drugi mail: "Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni.


Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.
Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 95 1750 1312 6860 1000 0005 9206
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0005 9206
Kwota: 96 PLN" WEZWANIE DO ZAPŁATY Z 10 MAJA a trzeci z 15 maja "PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY"


Boję się, te wszystkie maile odczytałam dopiero dzisiaj - 20 maja!!
Co mam robić ? usunąć maila, zalogować się jeszcze raz na tej stronie i próbować usunąć konto, pisać coś do nich....nie wiem co robić, pomóżcieDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych