Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1922 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:55

Plikostrada czyli jak wykorzystać przepisy prawa do zastraszania potencjalnego użytkownika i wyłudzenia 96zł

Zobaczcie jak to się robi

Etap 1 podajemy bezpieczne dane celem logowania

Dołączona grafika

Etap 2 zaakceptowaliśmy regulamin i rejestrujemy się i wyskakuje takie okno
Dołączona grafika

Etap 3 idziemy odebrać pocztę

Dołączona grafika

Etap 4 aktywujemy konto z linku wyświetla nam się okno i tu dla małolatów pułapka i pad do wygrania więc czeba podać dane tak dla dociekliwych od puł roku wygrał go Tomasz Weinert

Dołączona grafika

Etap 5 akceptujemy i na konto mailowe zostanie przesłany login i hasło

Dołączona grafika

Etap 6 logujemy się na konto

Dołączona grafika

Każdy z was myślał ,że ukaże się serwer wypchany filmami i muzyką tylko ściągać a tu kicha

Przechodząc wszystkie etapy w żadnym z nich nie było słowa o podpisywaniu umowy , lub słowo umowa to słowo padło dopiero w regulaminie który jest tak obfity iż żaden z was go nie przeczytał .

Oszuści zrobili to tak w mailu który nazywa się „Aktywacja konta ‘’ podali link który w regulaminie nazywa się o tak

Dołączona grafika

Cała strona plikostrady wszystkie zapisy , reklamowe hasła i wszystkie etapy rejestracji sugerują iż to jest bezpłatne i korzystanie z okresy testowego 14 dni sugestia jest taka iż po tym okresie czeba będzie zapłacić . To jest świadome celowe działanie które ma was utwierdzić w przekonaniu o darmowym korzystaniu .

Następnym etapem wprowadzania was w błąd jest wysyłanie srogich wiadomości na pocztę elektroniczna mail które nie mają żadnej mocy prawnej , mają jedynie moc psychologiczną aby wywołać strach .

Jedynym działaniem jakie należy podjąć to dopiero jeśli dostaniecie pismo z sądu wysłane listem poleconym, wszystkie pisma listowne wysłane nawet przez pocztę od plikostrady można nie odbierać ten gest ma sugerować i podkreślać iż nie przyjmujecie do wiadomości iż jest jakaś umowa i coś wiece ,że powstała bo nikt świadomie takiej umowy nie zawarł . Jeśli oszuści dopuszczą się skierowania sprawy do sądu sugeruje udać się najpierw do UOKIK i zainteresować lokalnego posła i opisać lub pokazać cały mechanizm przekrętu. Prawo które powstaje w Polskim Sejmie ma służyć obywatelom a nie być wykorzystywane do wyłudzania pieniędzy !!!!

Nie płacić i się nie bać każdy z was może informować media gazety o tym przekręcie

Dołączona grafika

#582 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:59

A jaka 12-latka potrafi tak zdania formułować co?
Ty naciągaczu jeden z pobieraczka. Myslisz że nas zirytujesz podobnymi postami? Kij ci w oko i w du...

#583 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:02

UWAGA UWAGA

Jeśli lubicie mailować ,emaliować z plikostradą i chcecie im zapłacić za oszustwo które wam zrobili . Zrób to teraz skopiuj obraz jpg 100zł i w mailu , emailu dołącz jako załącznik .

Z dopiskiem jaka usługa taka zapłata , reszty nie trzeba !!

PS . podzielcie się listami od oszustów !!!

Dołączona grafika

Bezpośredni link do banknotu 100zł

http://banknotypolsk..._100zl_1994.jpg

Tu jest instrukcja jak zapłacić plikostradzie

Dołączona grafika

#584 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:18

W Internecie pracuje cały sztab ludzi którzy biorą pieniądze od każdego wpisu na forach . Zachwalają produkty , wydaja opinie o produktach . W przypadku plikostrady będą udawać 12 letnią nastolatkę i za chwile dwunastolatce odpowie prawnik ,że czeba płacić i najlepiej jak rodzice się skontaktują z

plikostradą aby wyjaśnić sprawę !!!!

Dołączona grafika

#585 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:07

Jestem niepełnoletnia i głupia podałam prawdziwe dane. Nie odstapiłam od umowy na plikostrada i teraz straszą mnie sądem dodam że ani razu nie udało mi się zalogować na tą stronę. Błagam pomóżcie mi bo nie wiem co robić. Pisałam do nich ale oni odpisali ze już za późno od odstąpienia.

#586 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:33

Koleżanki i Koledzy,

to oszuści żerujący na lukach w prawie. Pamiętacie jak w Mac Donaldzie w USA starsza osoba kupująca kawę wylała ją i poparzyła sobie w w samochodzie nogi. Na kubku nie było wtedy jeszcze info, że napoj jest gorący. Ale prawnicy specjalizujący się w takich tematach szybko uzyskali dla niej odszkodowanie, chyba ponad milion USD.
W plikostradzie poprzednicy pobieraczka.pl wyciągnęli wnioski i w oparciu o opinię prawną założyli nowe, złodziejskie konto. Ułożyli sobie sami regulamin, w którym kliknięciem zawiera się umowę i dalej do przodu. Po kasę. Dwie kwestie z punktu widzenia prawnego: czy regulamin jest zgodny w prawem kraju jego stosowania? Sam w to wpadłem, ale zachowuję na razie spokój. Wszyscy czują, że to jest złodziejstwo ale jest to sprawa dla odpowiednich organów państwa. Ich prawnicy sami sobie wyznaczają "stopy procentowe" za zwłoke w zapłacie, straszą windykacją etc. Klejone pod kątem złamania osoby. Po drugie firmy windykacyjne to nie ofermy. Nie wejdą w szemrany biznes, na którym nie zarobią. Kwotowo jest to robione, aby wyszło ponad 250 zł i sprawa dla prokuratury. Uzyskanie IP komputera po wniosku, że nastąpiło oszustwo po zawarciu umowy. Ale najpierw musi być ocena prawna tego, czy praktyka "formy" jest zgodna z prawem. Jest w tym logika prawna, ale powtarzam jest to wszystko wątpliwe i szemrane. Nie płaćcie, liczą, że się złamiecie. Ich zgoda na odstąpienie od umowy do 14 dni, to tylko ściema, że postępują fair.

#587 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:47

Jeszcze jedno. Całość postępowania plikostrady pl. w punktu widzenia prawnego jest obliczone na wciągnięcie potencjalnego zainteresowanego uzyskaniem dostępu do plików interenetowych na odpłatnych zasadach i w złej wierze. A to jest aspekt dla podważenia prawnego działania tef "firmy". To że godzi się ona na zawieranie pseudoumów na podstawie nie zweryfikowanychy danych to jest problem tej"firmy" a nie osób teraz zastraszanych i bombardowanych mailami. Chomikuj pl. bez zapłaty sms nie udostępni pliku. I sprawa jasna a nie jakieś tam "umowy", odsetki, windykacje, więzienia no i potem chyba kara śmierci.
Piszcie na bieżąco co odpowiadają w UOKIK. To sprawa dla nich.

#588 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:13

Co jest ważniejsze treść strony , czy regulamin ? W przypadku plikostrady regulamin opisuje działanie całego systemu , aby to przeczytać i zrozumieć człowiek musi być dorosłym . Natomiast strona nie przekazuje treści regulaminu wręcz fałszuje intencje tego regulaminu , utwierdza konsumenta w przekonaniu o darmowym korzystaniu . Jeżeli założymy ,że regulamin i treść strony są równoprawne w ocenie to treść strony wprowadza w błąd , a etapy logowania i wiązania się z usługą plikostrady nie informują iż jest to umowa na 12 miesięcy . Jestem pewny ,że dobry prawnik jest w stanie obronić tezę o oszustwie proszę zobaczcie w momencie wyrażania woli , gestu w skazującego świadome zawarcie umowy przez konsumenta przez link dostarczony emailem w załączniku tego maila brakuje regulaminu , oraz fałszywy opis o aktywacji co do czynności prawnych jakie wykonuje konsument klikając na ten link. Oceniając zamiar twórców plikostrady przez zatajenie w treści strony zapisów z regulaminu przez uczciwego sędziego będzie brane pod uwagę .

Dla porównania o czym tu napisałem zapraszam do lektury :
http://muzungu.pl/20...ve-me-my-money/

Dołączona grafika

#589 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 21:53

Oszustwo jest oczywiste. Za słowem "regulamin" kryje się "umowa". Inne portale tak nie działają bo wiedzą że miałyby procesy. Ci krętacze ich nie unikną.

#590 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 22:07

Osobiście nie jestem ofiarą plikostrady o tym oszustwie przeczytałem w gazecie komputerowej . Po przejrzeniu Internetu natrafiłem na taki artykuł : http://forumprawne.o...ostrada-pl.html
Przyznam się szczerze nie mogę tego ocenić czy to prawda czy nie ale wiem jedno może się takie nieszczęście stać lub powtórzyć. Każdy kto może chodź na milimetr ukrócić to draństwo musi to zrobić . Z plikostradą kryją się ludzie pazerni na pieniądze z niedorozwiniętą empatia z mózgami zepsutymi alkoholem lub narkotykami , wykorzystujący swój intelekt w krzywdzeniu innych ludzi .

Dołączona grafika

#591 ~Upiorek~

~Upiorek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 23:29

Ehh... Czemu ludzie nie chcą zobaczyć jednego małego wyrazu w wiadomości od nich... A mianowicie : W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości...
Jak sami widzicie każdy może to zobaczyć u siebie...

#592 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 00:03

Ehh... Czemu ludzie nie chcą zobaczyć jednego małego wyrazu w wiadomości od nich... A mianowicie : W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości...
Jak sami widzicie każdy może to zobaczyć u siebie...

Należność może powstać za świadomy zakupu towaru, usługi . Tu mamy do czynienia z próbą wyłudzenia za rzekomą umowę która powstała podstępnie miedzy użytkownikiem a plikostradą w procesie rejestracji celem przetestowania usługi , jak sugeruje strona internetowa jest to usługa bezpłatna przez 14 dni , treść strony internetowej nie informuje konsumenta iż regulamin jest do umowy za okres 12 miesięcy i opłatą , a powinien być zatytułowany „Regulamin do umowy na 12 miesięcy’’ co całkowicie zmienia znaczenie. Nikt nie podejrzewa iż istnieje rozbieżność miedzy regulaminem a treścią strony internetowej , podejrzewanie każdej strony internetowej do oszustwa rodzi paranoję !

Więc kolego dlaczego użytkownicy mają płacić za cos czego nie kupili ?

#593 ~Mari~

~Mari~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:01

Dzisiaj tzn 20 maja zadzwoniłam do UOKiK pani prawnik powiedziala mi sama nazwę strony na jaką zarejestrował sie mój nieletni syn czyli Plikostrada wspomniała też o Pobieraczku( wiedzą o sprawie) .Powiedziala,żeby nie zwracac na te wezwania uwagi tym bardziej jeżeli konto założyła osoba nie pełnoletnia.Dla własnej pewnosci dzwońcie do UOKiK,po co sie bać

#594 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:24

a jeżeli pdałem prawdziwe dane i nie odstąpiłem od umowy - to bedę musiał płacić-POMOCY

#595 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:36

a jeżeli pdałem prawdziwe dane i nie odstąpiłem od umowy - to bedę musiał płacić-POMOCY

Kolego byłeś świadomy ,że zawierasz umowę na 12 miesięcy za 96zł ? A kto ci pozwiedzał o tej umowie ? Odpowiedzi szukaj wyżej nie na końcu!!

Dołączona grafika

#596 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:19

Na forum: http://prawo.wieszja...ost&status=done

Plikostrater napisał

Czy ktos w ogole zwrocil uwage na to ze dane adresowe podane w tzw. regulaminie nie kieruja na normalny adres ale na skrzynke pocztowa (wspoldzielona przez wieeeele firm) w Dubaju, i operowana przez firme firstpostbox.com (raczej zupelnie nie zwiazana z plikostrada)? Tam mozna sobie wykupic usluge, przekierowywania poczty przychodzacej na ta skrzynke raz na tydzien/miesiac/etc w dowolne inne miejsce na swiecie.

Zasady tej firmy (firstpostbox.com) sa takie, ze jest pelna anonimowosc klienta (w tym wypadku plikostrady), tzn sam firstpostbox nie ma pojecia kim sa wlascicielie skrzynki (ma tylko uchwyt w postaci maila, i platnosci karta).

Wiec jak na Boga ktos moglby powaznie traktowac taki swistek w postaci regulaminu w ktorym nie ma w ogole informacji o stronach umowy? Juz nie mowie o informacji typu KRS i adresu fizycznego w przypadku polskiej firmy, ale JAKIEJKOLWIEK informacji pozwalajacej ustalic kto jest strona umowy? Anonimowa skrzynka w Dubaju wspoldzielona przez wiele firm z calego swiata? prosze.....

Dołączona grafika

zobacz adres tej firmy http://www.firstpostbox.com/

Mówiąc krotko w Emiratach arabskich jest tylko skrzynka pocztowa która kieruje emaile do polski .
To nie jest siedziba plikostrady !!!!!!
Dołączona grafika

#597 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:25

Dzisiaj tzn 20 maja zadzwoniłam do UOKiK pani prawnik powiedziala mi sama nazwę strony na jaką zarejestrował sie mój nieletni syn czyli Plikostrada wspomniała też o Pobieraczku( wiedzą o sprawie) .Powiedziala,żeby nie zwracac na te wezwania uwagi tym bardziej jeżeli konto założyła osoba nie pełnoletnia.Dla własnej pewnosci dzwońcie do UOKiK,po co sie bać

Mozesz mi podac tez numer do UOKiK? Chcialbym tam zadzwonic i sie dowiedziec troche. Dzieki

#598 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:41

Umowa z plikostradą to umowa z skrzynką emaliową w Dubaju !!!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#599 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 10:56

czy po przedsadownym wezwaniu dostal ktos jakiegos maila? Podajac falszywe dane. Pa tym wezwaniu przyszloo cos jeszcze na skrzynke do Was, czy nic? LIst jakis przyszedl do kogos? Prosze o pomoc.

#600 ~internatorpolski~

~internatorpolski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 11:40

Nikt nie dostał dokumentu „Przesądowe wezwanie do zapłaty ‘’ taki dokument wysyłany jest wysyłany tylko Pocztą Polską za potwierdzeniem odbiory . Maile , emaile nie są dowodem dla nikogo o wezwaniu do zapłaty to jest SPAM !

UWAGA UWAGA

Adres plikostrady w Dubaju to adres firmy first postbox oferująca anonimową skrzynke pocztową !!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych