Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1910 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 14:36

Gdy ktoś jak martin pisze coś takiego, to powinno się usunąć ten komentarz! Bo popiera oszustów z plikostrady! Nie po to jest ten forum, by pisać bzdury , takie jak martin.To tylko strona antyplikostradowa( tzn.forum ) Pobieraczek do lamusa i jego klony do lamusa! Wypier***** gówniarzy z plikostrady i basta!

#42 ~HAKER101~

~HAKER101~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 20:27

NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PLACIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#43 ~ewrty~

~ewrty~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 11:04

Ludzie - macie chomika. Płaci się grosze a można ściągać co się chce.

#44 ~Nabrany~

~Nabrany~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 18:07

Mnie przysłali potwierdzenie o rozwiązaniu umowy dzień po tym jak wyslałem do nich
odmówienie :)

#45 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:54

chomik lepszy.
A o plikostradzie pisali w 3/2013 numerze pc formatu

#46 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:06

ha ha! A jednak! Dostałem rozwiązanie umowy! Oszuści w zapomnienie!

#47 ~franciszek011@tlen,ol~

~franciszek011@tlen,ol~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 15:30

Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy?
Błagam odpiszcie

Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy?
Błagam odpiszcie

Witam. Właśnie w dniu wczorajszym wysłałem e-maila na adres:pomoc@plikostrada.pl o poniższej treści:cytuje:Niniejszym zawiadamiam, iż z zachowaniem 14/czternastu/dni liczących od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej Umowy o świadczenie usługi Plikostrada.
poniżej
imie i nazwisko adres e-mail
właśnie w dniu dzisiejszym otrzymałem potwierdzenie o odstąpieniu od przedmiotowej umowy , wygenerowane automatycznie. Podziękowano za dokonanie testów. Jestem mile zaskoczony.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 01:43

Ludzie, taką panikę siejecie że aż głupio czytać.. Co wam mogą zrobić ? Dane zawsze mogą być fałszywe, email też, namierzać was nie mogą bo są to dane poufne NIC WAM ZROBIĆ nie mogą.. Tak jak z pobieraczek.pl też miałem konto i ostatecznie spam miałem na pocztę że mam płacić, olałem to i jakoś nie jestem za kratkami.. Regulamin zawarcia pomiędzy dwoma stronami musi być świadczony własnoręcznym podpisem z datą zawarcia,a to są tylko dane i email, każdy może za was się podać... To tak ja z Allegro.pl możesz się podać za kogoś ale podajesz adres na który przychodzi paczka co wiąże się z tym że mogą cię na kryć, ale przy rejestracji podaje się adres aby przyszedł kod z potwierdzeniem pocztą a tutaj nic !!

#49 ~Przemowrc~

~Przemowrc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 12:20

Dokladnie, nie ma sie czym martwić. Ja podałem prawdziwe dane przy rejestracji, żeby sprawdzić jak zareagują i mam kupę śmiechu, gdy straszą mnie sądem... Ogólnie to są oszuści i żadnej sprawy w sadzie jeszcze nie zgłosili, za to oni już płacili kary. To siętyczy pobieraczka, a ta cała plikostrada, jak myślicie, czemu firma zarejestriwana jest gdzieś w Emiratach Arabskich ;p
Olać oszustów i nie płacić za żadne skarby. NIC WAM NIE ZROBIĄ !!!

#50 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:39

Witam wszystkich!

Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl.

Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach).
Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy.

Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie.

Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.

#51 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:52

Jeżeli w ciągu 14 dni przesłałeś na ich mail'a odstąpienie od umowy to nie ma sprawy i nie ma umowy. Ci naciągacze nie muszą dawać Ci odpowiedzi, tym bardziej, że nie jest to w ich interesie. W przypadku braku odstąpienia od umowy i niezapłacenia umownej kwoty te cwaniaki kierują sprawę do e-sądu w Lublinie i sąd może wymusić zapłacenie. A Ty chcąc cokolwiek reklamować musisz kierować pisma do Dubaju w Emiratach Arabskich! NIE REJESTRUJCIE SIĘ NA PLIKOSTRADZIE!!!!!

#52 ~Ucieszony~

~Ucieszony~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 16:44

Zarejestrowalem sie rowniez. Ale kolega mnie uswiadomil o tym klonie, wiec wyslalem czym predzej poczta elektroniczna rezygnacje i otrzymalem odpowiedz ze rezygnacja jest z ich strony przyjeta.
Profilaktycznie moje wypowiedzenie i ich potwierdzenie o tym fakcie potrzymam sobie w poczcie.
Pozdrawiam

#53 ~PB~

~PB~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 20:00

Nie rejestrujcie się na pobieraczek.pl i plikostrada.pl , bo tam są sami złodzieje , zarejestrowalem sie w 2011 roku i teraz po 2 latach dostalem do zapłaty ponad 200 zł, ani jednego pliku nie ściągnełem , zapomniałem hasła i loginu do tej strony tylko meil był prawdziwy. Złodzieje, niech się wezmą za uczciwą pracę !!!!!!!!!!!

#54 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 21:40

Mam takie pytanie, czy jak się zarejstrujecie to możecie pobrać te pliki?..dla niby zarejestrowanych? Bo wydaje mi się że to śiema, każdy potem tylko panikuje i o tym zapomnina, a i tak nic z tego nie można pobrać - także tu można się bronić, a jeśli z winy umowy nastąpiła szkoda można życzyć zadośćuczynienia... z resztą cały ten serwis jakby umożliwia pobieranie róznych programów, muzyki - nielegalnie...

#55 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 13:22

Wczoraj wysłałem taką notkę na adres pomoc@plikostrada.pl

Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada.

............................
Imię Nazwisko, e-mail

I co dotarło, bo nie ma takiego e-maila, tej plikostrady!!!

#56 ~anulka78~

~anulka78~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 02:02

poszkodowani przez pobieraczka, zapraszam do dołaczenia do pozwu zbiorowego.
pozywamy-zbiorowo.pl

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:45

Zarejestrowałem sie również Ale kolega mnie uświadomił o tym klonie, wiec wysłałem czym prędzej poczta elektroniczna rezygnacje i otrzymałem odpowiedz że rezygnacja jest z ich strony przyjęta.
Profilaktycznie moje wypowiedzenie i ich potwierdzenie o tym fakcie potrzymam sobie w poczcie.
Pozdrawiam a to tekst dla was jak by ktoś nie wiedział jak rozwiązać umowę z pikostrada.pl

Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada.

#58 ~annax~

~annax~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 11:05

Mi nie przysłali żadnego linka dzięki Bogu ale i tak miałam pełne gacie,to nauczka na przyszłość by nim się gdziekolwiek zaloguję należy regulamin przeczytać!a przede wszystkim zapoznać się z opiniami innych- przed rejestracją a nie po.

#59 ~dfsfgfd~

~dfsfgfd~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:07

ja sie dalem nabrac na pobieraczku z powodu piosenki z pamietnikow z wakacji ale olalem ich i skasowalem maila

#60 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 19:27

Jak napisac rezygnacje?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych