Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

1921 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 15:29

OTRZYMALEM WLASNIE WEZWANIE DO ZAPLATY Z PLIKOSTRADY ZA PAKIET MEDIUM OLAC ICH CZY ZAPLACIC,BYC MOZE WESZLEM NA TĄ POje***A STRONE I SIE ZAREJSTROWALEM, PROSZE JESLI KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM O POMOC

#342 ~Wki~

~Wki~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 15:40

Witam.

Dziś dotsałam e-mile od serwisu plikostrada.pl przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę 96 zł. Postraszyli mnie pozbawieniem wolności w razie postępowania karnego na od 6 miesięcy do 8 lat.

Szczerze nie wiem co mam w tej sytuyacji zrobić, bo najnormalniej w świecie się boje.

Co radzicie?

#343 ~~Magda~~

~~Magda~~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 16:17

Witam.

Dziś dotsałam e-mile od serwisu plikostrada.pl przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę 96 zł. Postraszyli mnie pozbawieniem wolności w razie postępowania karnego na od 6 miesięcy do 8 lat.

Szczerze nie wiem co mam w tej sytuyacji zrobić, bo najnormalniej w świecie się boje.

Co radzicie?

Olej sprawę i nie przejmuj się.
A jeżeli jesteś nie pełnoletnia to:

,,W opinii UOKiK, jedynie sąd, wydając wyrok, może stwierdzić, czy popełniono przestępstwo. Ponadto, zgodnie z prawem, osoba, która nie ukończyła 17 lat nie może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Niedozwolone jest nawet hipotetyczne straszenie o złożeniu do organów ścigania zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. !!!"

#344 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 18:41

OTRZYMALEM WLASNIE WEZWANIE DO ZAPLATY Z PLIKOSTRADY ZA PAKIET MEDIUM OLAC ICH CZY ZAPLACIC,BYC MOZE WESZLEM NA TĄ POje***A STRONE I SIE ZAREJSTROWALEM, PROSZE JESLI KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM O POMOC

człowieku czy ty czytasz co jest napisane wczesniej....normalnie rece opadają..18 stron o tym a Ty piszesz czy ktoś miał podobny problem...

#345 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 18:59

Osoba wyżej ma rację, boże ludzie wysilcie się trochę i poczytajcie bo te same pytania pojawiają się tysiące razy, no proszę was... Od bodajże 15 strony to samo
,,Przyszedł mi e-mail o treści [...] , o boże co mam robić ?! Pomocy plisss ! "... A jakieś trzy posty wyżej to samo ...

#346 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 19:16

Myślicie, ze jezelio oleje sprawe z przedsądowym wezwaniem do zaplaty, to nie bede miala z tego konseklwencji?

#347 ~spoko~

~spoko~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 19:38

Myślicie, ze jezelio oleje sprawe z przedsądowym wezwaniem do zaplaty, to nie bede miala z tego konseklwencji?

Za nieprzemyślane decyzje zawsze ponosi się konsekwencje. :) Nie olewaj sprawy!!!

#348 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 19:55

Za nieprzemyślane decyzje zawsze ponosi się konsekwencje. :) Nie olewaj sprawy!!!

i niby mam placić za nic? Każdy, kto tu się wypowiada ma zapłacić?!

#349 ~spoko~

~spoko~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:07

Jak to za nic?!Płaćcie za własne błędy,by nie rzec głupotę.Amen.

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:20

Jak to za nic?!Płaćcie za własne błędy,by nie rzec głupotę.Amen.

Błędy ? Jakie błędy -,- Co najwyżej chyba nie świadome. A poza tym regulamin na tej stronie nie jest zgodny sam w sobie. Dodam jeszcze, że umowa zakładana w czasie zalogowania się jest nie poważna... Do utworzenia umowy trzeba odpowiednich danych i przede wszystkim WŁASNORĘCZNEGO podpisu oraz peselu. Nie pier*ol tutaj głupot o jakichś błędach.

#351 ~~Magda~~

~~Magda~~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:22

Jeżeli nie dostałaś tego listem poleconym, to olej.

#352 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:25

Czy jeszcze ktoś kontaktował się telefonicznie z UOKiK ? Bo czytałam, że mówili żeby nie płacić. Jeżeli ktoś z nimi rozmawiał proszę o odpowiedź i co odpowiedzieli.

#353 ~soko~

~soko~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:31

Błędy ? Jakie błędy -,- Co najwyżej chyba nie świadome. A poza tym regulamin na tej stronie nie jest zgodny sam w sobie. Dodam jeszcze, że umowa zakładana w czasie zalogowania się jest nie poważna... Do utworzenia umowy trzeba odpowiednich danych i przede wszystkim WŁASNORĘCZNEGO podpisu oraz peselu. Nie pier*ol tutaj głupot o jakichś błędach.

Przekonasz się wkrótce kto pier...ił i ile kosztują tego rodzaju błędy. y

#354 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:40

Przekonasz się wkrótce kto pier...ił i ile kosztują tego rodzaju błędy. y

Jeżeli o to chodzi to się akurat nie dowiem, rozmawiałam z rzecznikiem praw. Firma działa nielegalnie i jak wspominałam regulamin nie jest zgodny sam w sobie. A żeby nie było prawnik dodał: ,,Jeżeli nie dostałam listu poleconego o wezwaniu przed sądowym tylko jakimś e-mailem to mam nie reagować bo to oznaki wyłudzania. Ale nie ty wiesz lepiej ! Pewnie nawet ze sprawą nie jesteś związany/na tylko stresujesz ludzi, a nic nie wiesz, kontaktowałam się z rzecznikiem praw, UOKiK oraz prawnikiem i wszyscy to samo, w skrócie: OLAĆ !. A ty stresujesz ludzi bo TWOIM zdaniem będziemy "płacić za błędy"...

#355 ~Mar~

~Mar~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:43

Drogi kolego nie wysylaj się i nie strasz tu nikogo. Ja dzwonił do UOKiK, cała sytyacja jest opisana na 16 stronie. Proszę nie zadawać wkółko tych samych pytań. Żadne wezwanie do zapłaty mailem nie jest wiążące. Czytajcie a nie panikujcie.

#356 ~mimiczka~

~mimiczka~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 20:46

Ja dzwonie jutro do nich z samego rana, bo skoro ten portal układa regulamin nie zgodny z prawem to dlaczego teraz straszy tym prawem nas !!!

#357 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 21:27

Ja dzwonie jutro do nich z samego rana, bo skoro ten portal układa regulamin nie zgodny z prawem to dlaczego teraz straszy tym prawem nas !!!

Proste... bo to wyłudzacze i oszuści ; 3

#358 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 06:42

witam jestem po pierwszym piśmie - tym z gratulacjami byłem na policji i Policjatka kazała czekać na pierwszą groźbę i przyjmie zgłoszenie popełnienia przestępstwa, które potem gdy jakaś windykacja się tym zajmie należy im to złoszenie wysłąć i się zamkną pozdrawiam

#359 ~mimiczka~

~mimiczka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 08:50

czyli co nioe płacić i czekac za grośby, samo wezwanie jest grosbo strasza sadem a sami nie wywiazuja sie z usługi bo niby na tym okresie darmowym sciagac można ale po rejestracji jest bład logowania, dzwoniłam do uokik to pani była na tyle bezczelna i kazała mi zapłacic za głupotę i dodała ze maja siedzibe w Poznaniu WTF nie kumam nic

#360 ~saggi~

~saggi~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 10:02

czyli co nioe płacić i czekac za grośby, samo wezwanie jest grosbo strasza sadem a sami nie wywiazuja sie z usługi bo niby na tym okresie darmowym sciagac można ale po rejestracji jest bład logowania, dzwoniłam do uokik to pani była na tyle bezczelna i kazała mi zapłacic za głupotę i dodała ze maja siedzibe w Poznaniu WTF nie kumam nic

To rzeczywiście jakieś dziwne bo wszyscy tu piszą,że UOKIK nie każe płacić a tobie co innego powiedzieli.
Ja jednak myślę żeby nie płacić .Bo niby za co? Ja mam przedsądowny nakaz zapłaty i czekam co będzie dalej.Chyba do tej pory nikt konkretnego nakazu zapłaty nie dostał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych