Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma Obywatelska w Białej Podlaskiej rozwiązana

Utworzony przez crx, 29 marca 2011 r. o 13:48
Grunt to być postsolidaruchowym klonem (podobnie jak PiS)i udawać przed biednym prostym ludem Bożym,że chce się coś dla niego zrobić.Ale ciemny lud pójdzie do wyborów-nie ma obawy....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciel Niedźwiedź z białym orłem żyli niby w zgodzie orzeł mieszkał w centrum a niedźwiedź na wschodzie Niedźwiedź go uważał za swojego brata chociaż mu zazdrościł że wysoko lata Miał też w swoim sercu to wielkie pragnienie by białego orła sprowadzić na ziemię Zaprosił na ucztę białego orzełka upoił go miodem pozlepiał skrzydełka... Jan Hołubowicz, Sieradz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu jakieś narodowo katolickie pierdzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKRAINIEC W CHEŁMIE napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=RdHq3PlCh7w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne że taka osoba jak pan Żmijan decyduje o morale PO w Białej Podlaskiej. Teraz już wiem że on , oraz jego platforma nie mau mnie najmniejszych szans w nadchodzących wyborach . O ile pan Ż jest osobą bardzo majętną i zapewne sobie poradzi w każdej sytuacji to smród za nim będzie się snuć latami. A swoją drogą czy CBA nie mogła by się zainteresować przetargami w których brał udział pan ŻMIJAN TAK NA WSZELKI WYPADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
to dziwne że taka osoba jak pan Żmijan decyduje o morale PO w Białej Podlaskiej. Teraz już wiem że on , oraz jego platforma nie mau mnie najmniejszych szans w nadchodzących wyborach . O ile pan Ż jest osobą bardzo majętną i zapewne sobie poradzi w każdej sytuacji to smród za nim będzie się snuć latami. A swoją drogą czy CBA nie mogła by się zainteresować przetargami w których brał udział pan ŻMIJAN TAK NA WSZELKI WYPADEK
Powinna ale w tej kadencji tego nie zrobi. Ponoć jest tego trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilczewski zrezygnował 10.03 bo nie miał innego wyjścia... gdyby nie rezygnacja został by wywalony z funkcji, zgodnie ze statutem to Chodziński został szefem PO w powiecie i to rozwścieczyło Pana Posła z Międzyrzeca który tak sie boi o to że ktoś może mu zagrozić w ponownym starcie na posła. Dziwne jest to, że Rada PO podejmowała decyzję o poparciu Abramowicza Wilczewski ją podpisał a szuka się kozłów ofiarnych - młodych: Litwiniuka i Chodzińskiego. Myślę że w końcu media i opinia publiczna powinni poznać całą prawdę o tym co się dzieje w bialskiej PO (o Wilczewskim, i Pośle oraz prezydencie CZ.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na oficjalną strone Dni Wloclawka 2011! www.dniwloclawka.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Zmijanem mowi prawdę czyli powodem jego akcji jest współpraca Zarzadu Powiatowego PO z bialskim PiS to dlazcego nie rozwiąze struktur w Łukowie, gzie taka współpraca ma miejsce, dlaczego zarząd mazowieckiej PO nie rozwiąze struktur w Siedlcach gdzie taka współpraca ma miejsce. Chodzi zupełnie o coś innego, zagrożone zostały osobiste interesy platformianego barona i taka jest cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez abramowicza ten pasztet nie bylo dla kogo tyłka nadstawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego rozwiązali PO tylko w BP ??? Należy to zrobić w całym kraju. Trzeba wyciąć ten wrzód. Wypalic gorącym żelazem !!! A co do posła Żmijana, to nie dziwi nic. Przecież to stary aparatczyk z PZPR. Na jego przykładzie widać, kto w Platformie rozdaje karty. Komuchy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rabarbar z ust mi to bracie wyjąłeś! Powinni zdelegalizować PO w całym kraju ot choćby za zdany egzamin z wyjaśniana katastrofy smoleńskiej!!! Jeszcze za stocznie, energetykę, drogi, kolej, itp, itd. PO to banda komuchów i złodziei rozgrabiających Polskę!!! A Polskość to normalność wbrew temu co mówił Tusk potomek faszysty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w Łukowie będzie rozwiązana? Bo ja mieszkaniec tego grodu potrzebuje tłumacza jak łukowski przewodniczący PO przemawia. Litości, rozwiążcie lub zabierzcie to PO z Łukowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pewien problem w odróżnianiu polityków tych z prawa od tych z lewa. PO i SLD kojarzy się mi jako ŻŁÓB, skrót czytelny od pierwszej litery ze względu na etniczne pochodzenie elit tych formacji (grossmani). Polityków generalnie zaliczyłbym do klasy koryciarzy, dobitnie o tym zaświadczają, ich cel polityczny to koryto, a treść czynów zależy od tego, co w tym korycie znajdą ciekawego dla siebie. Staszek międzyrzecki powala i dlatego trzeba się mocno zastanowić czy należy na niego głosować, tak samo jak na Franka drelowskiego z PSL. Adam tatarski też powinien być przekreślony. Przyszli kandydaci powinni być rozpoznawalni z imienia i nazwiska i genealogia dla nas powinna być ważna, by nie żyć w świecie hucpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek napisał:
Kiedy w Łukowie będzie rozwiązana? Bo ja mieszkaniec tego grodu potrzebuje tłumacza jak łukowski przewodniczący PO przemawia. Litości, rozwiążcie lub zabierzcie to PO z Łukowa!
I z Terespola też, najlepiej razem z burmistrzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumi napisał:
I z Terespola też, najlepiej razem z burmistrzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak,tak ten gość [nl.geografii]to jest opowiadacz bajek , ale przed wyborami!!!Należy już teraz przygotowywać kandydata na burmistrza, ale takiego ,który zdmuchnie nla. geografii !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
A dlaczego rozwiązali PO tylko w BP ??? Należy to zrobić w całym kraju. Trzeba wyciąć ten wrzód. Wypalic gorącym żelazem !!! A co do posła Żmijana, to nie dziwi nic. Przecież to stary aparatczyk z PZPR. Na jego przykładzie widać, kto w Platformie rozdaje karty. Komuchy !!!
MASZ RACJE,TRZEBA WYCIAC TE OSTATNIE WATACHY PO-JEBOW,I WTEDY DOPIERO NASTANIE PIEKNA WIOSNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Gdzie jeszcze rządzą Polscy faszyści ? ! Oczywiście wśród wschodniej zacofanej ciemnoty !
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Wybory2007wgPowiatow_Barry_Kent.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W III RP są i tak tylko "CZTERY PZPR-y".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mnoho wśród nich polskich faszystowskich hipokrytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...