Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja marihuany w gminie Modliborzyce

Utworzony przez daro, 11 sierpnia 2014 r. o 11:01 Powrót do artykułu
Ludzi kto to pisze! Plantacja marihuany?!! a co to jest ta marihuana. To tak jak by napisać zasiałem siano. Plantacja to tylko konopi, jeśli już to produkcja marihuany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ambitny sadownik w ramach walki o zniwelowanie strat spowodowanych rosyjskim embargiem stara się wypełnić niszę i zajął się produkcją atrakcyjnego produktu także na rynku naszego wschodniego słowiańskiego "brata"! Władze RP powinny wykazać zrozumienie, a nawet wesprzeć aspiracje hodowców wszystkiego, co pozwala "odjechać"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi kto to pisze! Plantacja marihuany?!! a co to jest ta marihuana. To tak jak by napisać zasiałem siano. Plantacja to tylko konopi, jeśli już to produkcja marihuany!!
Zamiast jabłek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi kto to pisze! Plantacja marihuany?!! a co to jest ta marihuana. To tak jak by napisać zasiałem siano. Plantacja to tylko konopi, jeśli już to produkcja marihuany!!
Powtarzasz sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Modliborzyce nie leży w powiecie kraśnickim, więc ten artykuł NIE POWINIEN się znajdować w dziale poświęconym Krąsnikowi i powiatowi krasnickiemu. Ten artykul powinien byc w dziale poświęconym powiatowi janowskiemu i miastu Janów Lubelski, który to dział powinniście stworzyć. Tak samo zresztą, jak i działy dla innych powiatów, które jeszcze nie mają swoich działów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zrobil dobry uzytek z dotacji unijnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...