Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po białym szumie występuje pomroczność jasna (jeden już to miał). Przepraszam ale nie wierzę w ten "rodzaj" uzdrawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabranianie robienia głupot, za własne pieniądze, to mieszanie się w wolność obywatelską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kryptoreklama !!!Wstyd dla gazety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ma się tytuł naukowy i pracuje w instytucie fizyki tak poważnego uniwersytetu to dobrze coś wiedzieć na temat biokomunikacji i fizyki kwantowej bo inaczej to przypał dla UMCS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze beton lekarski tego nie przyjmuje to jest normalne ale że pro. fizyki z UMCS to przypał w całych Niemczech dział to coś. Tacy prf. z fizyki już mówili 20 lat temu że telefonia komórkowa to nie możliwe jest bzdura.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja kiedyś leczyłem się na depresje i przez 5 lat lekarze tylko zniszczyli mi wątrobę pigułami rożnych rzeczy próbowałem i skorzystam też z tego jak mu tam quanteca też nie wierząc nie wiem jak ale po 1,5 tygodnia mi pomógł i niech se psią co chcą o tym mi pomogło za tylko 100zł a na inne leki i tych brzuch opasów masę kasy poszło i nie pomogli, pseudo lekarzy co od 30 lat się nie edukują bo tylko na studiach mieli okazje, a teraz tylko kasa się dla nich liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a wszyscy,którym ten QUANTEC pomógł głosowali na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak człowiek ma świadomość że dał z siebie zrobić istotę głupszą niż baran na hali to mija depresja i zastępuje ją rozjasność oleju mózgowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ludzi którzy z tego korzystali 2 miesiące i się wyleczyli a po lekarzach to z rok jeździli ale dalej nie wiem jak to działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZĘ!!! Nie wierzę, że ktoś wierzy w możliwość takiego działania. Czy ludzie są naprawdę tacy .... naiwni? I trzeba aż o tym artykuły pisać, aby przestrzec innych przed oszustami?! To jakaś masakra! Już wpadłam w depresję po uświadomieniu sobie mierności intelektualnej gatunku homo sapiens XXI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baran to ten kto nie idzie na przód tylko stoi w miejscu bo 10 lat temu mu powiedzieli że tak ma być i koniec i nic nowego do siebie nie dopuszcza ludzi świat idzie do przodu czy wam to się podoba czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jakiś naiwniak pisze o oszustwach a może by banan pojechał na jakąś konferencje naukową poświęcona temu tematowi bo jest ich wiele w europie i co najmniej 2 w roku w Polsce. Na Krymie urządzenie dostaje mada i zajmuje pierwsze miejsce w medycynie niekonwencjonalnej a pustaki Polsce nawet nie wiedzą co to jest. Do trzeciego świata wyjecie tam technologi zatrzymała się na waszym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
semr napisał:
Witam jakiś naiwniak pisze o oszustwach a może by banan pojechał na jakąś konferencje naukową poświęcona temu tematowi bo jest ich wiele w europie i co najmniej 2 w roku w Polsce. Na Krymie urządzenie dostaje mada i zajmuje pierwsze miejsce w medycynie niekonwencjonalnej a pustaki Polsce nawet nie wiedzą co to jest. Do trzeciego świata wyjecie tam technologi zatrzymała się na waszym poziomie.
No to jestem pod wrażeniem naukowych argumentów! Jak na Krymie nagroda to ho ho!!! Wycofuję swoje oskarżenia. I gdzie mogę zamówić to cudo, aby mnie wyleczyło z wyżej wymienionej depresji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są szarlatani jacyś jedni tych urządzeń jest już 10 chyba w Polsce jak nie więcej a w całej europie to ponad 100 i wszędzie zyskują uznanie. Jest oficjalna strona producenta. A gazety jak zawsze ludzi oczerniają co coś nowego nieznanego robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówić możesz kolego urządzenie u nienieckiego producenta albo za pośrednictwem polskiego przedstawicielstwa www.quantec-polska.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
semr napisał:
Zamówić możesz kolego urządzenie u nienieckiego producenta albo za pośrednictwem polskiego przedstawicielstwa www.quantec-polska.pl/
No niestety, myślę, że się nie dogadaliśmy panie REKLAMA. Nie zrozumiał Pan ironii Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić jogę i medytację, jako niezaprzeczalnie niekonwencjonalne metody poprawy jakości naszego życia. I niezaprzeczalnie najtańsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jesce trza gawroni pazur i łogon scura nad jałowcowym dymem ususony w zarnach utrzeć, z jascurcym skrzekiem i psim łojem wymiesać, na bolonce miejsce posmarować, gałganem z nieboscyka łobwinąć, w pooiele się zagrzebać na ćtery pacieze i ból łod cłowieka łodejdzie prec. ...Ale głupota pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem okazję przekonać się o działaniu urządzenia na jednej z wystaw rolniczych, miła Pani zrobiła mi zdjęcie, na drugi dzień dostałem maila z diagnozą organizmu. Wyszły wszystkie moje schorzenia i przypadłości a przecież Pani zrobiła mi tylko zdjęcie o niczym nie rozmawiając. Po tygodniu zauważyłem, że coraz mniej rzeczy mnie denerwuje, po dwóch miesiącach rzuciłem palenie i jakoś dwa miesiące mnie do palenia nie ciągnie. Warto się w głębić w literaturę na internecie zanim napisze się jakikolwiek komentarz. A może redaktor poddałby się działaniu urządzenia a później smarował artykuł?? tak chyba byłoby najbardziej rzetelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jest taka babka, co od dawna leczy ludzi z chorób i bierze tylko co łaska lub nic. Ma wspaniałe wyniki, bo do niej przyjeżdżają nawet znani ludzie polityki i im pomaga.Myślę, że leczenie tym deb***nym urządzeniem za 100 zł jest cholernie wygórowaną stawką i graniczy z szarlataństwem i oszustwem, bo to umysł ludzki ma leczyć a nie maszyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika wpisz sobie w googlach art 212 KK i pomyśl dwa razy zanim nazwiesz kogoś oszustem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...