Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sylwuś dziecko, a tobie jeszcze mało kompromitacji w związku z twoimi idiotycznymi interpelacjami pod adresem Prezydenta? Grasz w "nie ważne jak, byleby mówili", tylko na to cię stać? dlaczego nie potrafisz być merytoryczny i pokazać klasy? tak wiem, twoi wyborcy i tak by tego nie docenili, nie ten poziom intelektu  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
machina propagandowa pisuaru ruszyła, przypomina mi to rosję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze Sylwuś!! trzeba troche patrzeć na ręce tym hochsztaplerom lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieranie Bronka przez urzedujących prezedentów to żenada miesiąca. Nie wiem kim trzeba być żeby popierać faceta chodzacego po krzesłach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko urzadnicy popieraja Bronka, niestety jest ich juz tak duzo ze moga przeglosowac kazdego. Samo mapedzajaca sie machina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał prywatnie, a podpisał jako prezydent Lublina...  :)  W sumie nie głupi facet, a dał się totalnie podporządkować platfusom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko urzadnicy popieraja Bronka, niestety jest ich juz tak duzo ze moga przeglosowac kazdego. Samo mapedzajaca sie machina.
Waltzowa w warszawie dodatkowo 118 osób przyjmie jeszcze przezd wyborami. Tak się robi wybory. Fałszowanie nie wyjdzie to kolesi i rodzinkę rozbudować na etatach nawet jak zbędny. W drugiej turze Komorowski-KORWiN na korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał prywatnie, a podpisał jako prezydent Lublina...  :)  W sumie nie głupi facet, a dał się totalnie podporządkować platfusom...
W końcu nie wiem czy prywatnie czy jako Prezydent. A może Żuk, żukiem pojechał jako prezydent. I tak na Szoguna nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś dziecko, a tobie jeszcze mało kompromitacji w związku z twoimi idiotycznymi interpelacjami pod adresem Prezydenta? Grasz w "nie ważne jak, byleby mówili", tylko na to cię stać? dlaczego nie potrafisz być merytoryczny i pokazać klasy? tak wiem, twoi wyborcy i tak by tego nie docenili, nie ten poziom intelektu  ;)
 właśnie, a Bronisław Komorowski to, mówiąc słowami  Stefka Niesiołowskiego, atrapa prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodź Szogunie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Tułajew kontroluje działalność władzy z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą ciekawe - bo prezydent Gdańska uznał, że podróż jest typowo służbowa i z kasy miasta Gdańsk poszło na wyjazd ponad 1.370 zł, na hotel i samolot! Kontrola jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kontrolowanie, to jest zwykłe czepialstwo za naszą kasę. Dobrze, że Tułajew kontroluje działalność władzy z PO.   Mógł się go spytać na korytarzu w urzędzie miasta skoro miał wątpliwości, a nie żądać jakichś pism i wyjaśnień.   To zwykły buc, co on dobrego zrobił dla tego miasta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁOWA KOMOROWSKIEGO:"Pamiętamy i mamy w zasadzie jasny plan działania, związanego z potrzebą odbudowy, w narodowym wymiarze, pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych. Dobrze podsumowal te wypowiedz Cejrowski"Głowa państwa nie powinna być pusta. Jęzor w tej głowie, nie powinien klepać bezmyślnie. Kiedy nie masz nic do powiedzenia MILCZ"      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić dokładnie wszystkie wyjazdy, szczególnie kilometrówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew ty rozlicz się z wyborcami co dobrego zrobiłeś dla Lublina bo wygląda na to, że ........... nie zrobiłeś nic, tylko szkodzisz i próbujesz na ślepo blokować inicjatywy Żuka nie patrząc nawet czego dotyczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niech najpierw rozliczy swoich posłów z kilometrówek  :lol: Sylwuś powiedz kiedy Pruszkowski, minister spraw zagranicznych Lublina, odda za wszystkie swoje wojaże? Bo zdaje się, że pół świata zwiedził na koszt podatnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żuk pojechał za swoje to mi kaktus wyrośnie na dłoni. Dobrze mówi Tułajew doś życia na koszt podatnika. NIe dość że mu dojazd robią do targów , nie dość że w ioityczny sposób zrobił hiperzadłużenie miasta (lotnisko stadion) to jeszcze  jeździ za nasze w jaś pier...nych pełowskich wiecach poparcia dla głąba absolutnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie radnych jak najbardziej zasadne, jeżeli prezydent Gdańska przyznał, że było to spotkanie służbowe i na koszt mieszkańców. A odpowiedź Żuka, że był prywatnie jakoś mnie nie przekonuje. Zagrał w klipie wyborczym Komorowskiego i w dodatku do tego dołożył. Pytanie o koszty tej "delegacji" powinni zadać radni wszystkich miast. Od tego są, żeby pilnować kasy mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew ty rozlicz się z wyborcami co dobrego zrobiłeś dla Lublina bo wygląda na to, że ........... nie zrobiłeś nic, tylko szkodzisz i próbujesz na ślepo blokować inicjatywy Żuka nie patrząc nawet czego dotyczą
Pewnie się rozliczył bezrobotny bo obiecał że nie zrobi nic i dotrzymuje słowa :D    
Jak żuk pojechał za swoje to mi kaktus wyrośnie na dłoni. Dobrze mówi Tułajew doś życia na koszt podatnika. NIe dość że mu dojazd robią do targów , nie dość że w ioityczny sposób zrobił hiperzadłużenie miasta (lotnisko stadion) to jeszcze  jeździ za nasze w jaś pier...nych pełowskich wiecach poparcia dla głąba absolutnego.
Wiesz kiedy lotnisko zaczęły przygotowania do budowy i sama budowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...