Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS razem z PO. Radny Platformy zastępcą nowego prezydenta Białej Podlaskiej

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2014 r. o 08:59
da się? DA!   Brawo, tak powinno być w całym kraju. Pokażcie tym łazjom z sejmu, że można coś wbrew ich śmiesznym wojenkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pozory, nieznaczące przemeblowania, zapowiedzi-zupełnie jak w sekcie pisowskiej.  Zobaczymy w praktyce jak wygląda rządzenie przez nową  "siłę" polityczną. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Biała dużo straci na zamianie  dobrego prezydenta  na członka sekty, największego szkodnika Polski i Polaków. PS- Nie jestem z ekipy Czapskiego, nie jestem komuchem i nie jestem Żydem, to tak na marginesie dla "maluczkich" i głupiutkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pozory, nieznaczące przemeblowania, zapowiedzi-zupełnie jak w sekcie pisowskiej.  Zobaczymy w praktyce jak wygląda rządzenie przez nową  "siłę" polityczną. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Biała dużo straci na zamianie  dobrego prezydenta  na członka sekty, największego szkodnika Polski i Polaków. PS- Nie jestem z ekipy Czapskiego, nie jestem komuchem i nie jestem Żydem, to tak na marginesie dla "maluczkich" i głupiutkich.
Człowieku obudź się! Ty nawet nie wiesz, co to jest sekta! Nie ubliżaj młodemu prezydentowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO. POLSKA JEST DLA WSZYSTKICH POLAKÓW A N IE TYLKO DLA PO. ZGODA BUDUJE. NIEZGODA RUJNUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PISu, a normalny. Brawo dla Pana Prezydenta. Tylko niech Pan nie słucha Kaczej Sekty z Warszawy, bo Pan wie lepiej co trzeba zrobić w Białej Podlasce. Jest Pan młody, żonaty nie przystoi słuchać starego kawalera i dziwaka z Żoliborza. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boję się, że to tylko mydlenie oczu, i będzie to niby współpraca. Panie 'Marekk', litości, nie ma czegoś takiego jak w "Białej Podlasce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia i gratuluje pomysłu oszczędzamy od siebie szkoda że taki przykład nie jest w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co myślcie o tym selfie pis ? : http://fur.ly/bc4o  <-- lol :O 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę w Białej Podlaskiej zwyciężyli hazardziści ,bo maja dwóch zastępców burmistrza.Nie trzeba było wysiłku tylko trochę taktyki wyborczej,aby bez wysiłku obsadzić urząd miasta.Cóż gdzie się dwóch bije tam dwóch korzysta.I nie pomogła kasa SKOK-ów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być PiS? Stanowiska dla PO. Pokazał pan już na starcie jaka to zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być PiS? Stanowiska dla PO. Pokazał pan już na starcie jaka to zmiana.
  Tak to dobra zmiana. To jest Stefaniuk to jest PIS i to jest odpowiedzialność. Akurat Litwiniuk i Chodziński też są odpowiedzialni. Tak trzymać Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzór dla innych.Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to ten grubas w namiocie z małą głową????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pozory, nieznaczące przemeblowania, zapowiedzi-zupełnie jak w sekcie pisowskiej.  Zobaczymy w praktyce jak wygląda rządzenie przez nową  "siłę" polityczną. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Biała dużo straci na zamianie  dobrego prezydenta  na członka sekty, największego szkodnika Polski i Polaków. PS- Nie jestem z ekipy Czapskiego, nie jestem komuchem i nie jestem Żydem, to tak na marginesie dla "maluczkich" i głupiutkich.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wracając do rzecznika, rzec by się chciało: nie matura, lecz chęć szczera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY Stefaniuk bez matury a jaki ważny apropo  rodzina Prezydenta BIAŁEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to widać że rodzina jeden i drugi dla układów zrobi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...