Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS: Nie chcemy być dłużej prowincją prowincji

Utworzony przez AntyZdrajca, 21 września 2014 r. o 23:32
Jacek Danieluk też był, przemawiał.    PO tonie, szczury szukaja dojścia do koryta na następna kadencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco nie zmarnuj głosu - jeżeli nie widzisz poprawy daj szansę nowym osobom, a może się uda. Głosując na tych samych napewno się nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Pisuar to mentalne i światopoglądowe średniowiecze Europy ze swymi poglądami państwa kościelnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu sie zgadza z tow. muszyńskim ! Z prowincji za waszych rządów będziemy zaściankiem prowincji czyli ciemnogrodem z pomnikami człowieka  który wniósł do świadomości niesmak, cynizm i razem z bratem ohydztwo ! Najgorszy najbardziej nie przygotowany do tej funkcji Prezydent  kaczyński ! A teraz zafundują nam zmianę ulic, modlitwę przed pracą, ciemnotę w szkole, no i będziemy mieli noweświęta - narodziny mistrza polskezbaw karłowatego kaczora, imieniny, pierwsze słowa jakie wypowiedział i operacja - kot !! To nam funduje kandydat na prezia lublin ! A fe !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się dzieje pod dyktando twórcy "amber SKOK",z ktorego pieniądze są wyprowadzane na takie właśnie imprezy.Wczesniej  p.Bierecki zorganizował ANS/ Akademia Nowego Samorzadu/ i zaprosił Kaczyńskiego aby rozdawał wybranym/ tylko/ dyplomy ukończenia.Nabrali się na to chętni do pracy w administracji i sam Kaczyński,bo wystąpił w roli wręczającego nic nie znaczące świstki.P.Bierecki robi to dla siebie ,bo wybranie swojego podopiecznego na prezydenta Białej da mu zaplecze do wyborów.Tylko pomyślcie co za kandydat ze Stefaniuka,który pracował w biurze poselskim/takie ma doświadczenie zawodowe/ i był podsuniętym kandydatem na wiceprzewodniczącego rady miasta,gdzie absolutnie był pasywnym.Uaktywnia się przed wyborami,krytykując to co powinien jako  funkcyjny rady wumuszać zrobienie w czasie kadencji.A p.Bierecki powinien się postarac aby ciułacze płacący udziały dostali raz w roku ich oprocentowanie,bo ma się wrażenie ,że to idzie do kieszeni szefa!A swoją droga niech zacznie przyjmować normalnie interesantów ,bo go miesiącami nie ma w biurze senatorskim przy ul.Ftancuskiej.Najlepiej jak wyborcy poszukają sobie kandydata bezpartyjnego,prawdomównego,posiadającego doświadczenie aby był dobrym gospodarzem,bo wszyscy partyjni mają barwy oszustów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent bezpartyjny ?!!!!  Lisie farbowany szukasz frajerów ? Jak PO tonie to huzia do "bezpartyjnych" komitetów bo z PO PSL SLD wstyd. Może znajdziesz ze 3 naiwnych co się nabiora na twoją sciemę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest człowiek, na którego Biała Podlaska czekała kilkanaście lat! 16 zmarnowanych przez pana pożal się Boże Czapskiego juz wystarczy! Zmiany są potrzebne i podobnie jak wielu młodych ludzi, których już nie jest tyle, ile byśmy chcieli na wschodzie Polski, zagłosuję na Dariusza Stefaniuka! Chcę być dumna ze swojego miasta i prezydenta, z nim tak na pewno będzie i wszystkim narzekającym też radzę zagłosować na młodą, energiczną, pełną pomysłów osobę, emeryci bawić wnuczki,a nie pchać się dalej na stołki i dłubać w nosie! Dość tego nieróbstwa i promowania tylko swoich kolesiów! Każdy wie, kto może coś zrobić, kupić, zbudować w tym mieście...to jest żenujące, że jeszcze Ci ludzie są wybierani (nie wiem przez kogo!!!!????), i udają, że wszystko jest w najlepszym porządku! Tylko ciekawe dlaczego Wielki Pan prezydent Czapski boi się pokazać dokumenty?! Wszystko tajne w tym Urzędzie Miasta, niczym w Pentagonie! Dość tego, JUŻ WAS NIE CHCEMY W KOŃCU TO ZROZUMCIE. Mieliście 16 lat na zrobienie czegoś w tym mieście, aby ludzie mieli pracę i nie wyjeżdżali. Nie umieliście to do widzenia! Nieudacznicy, ale już wasz czas przemija....Panie Dariuszu ma Pan mój głos i mojej rodziny! A to czy jest z PiSu czy nie z PiSu nie ma żadnego znaczenia w przyadku rządzenia miastem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez to tylko dzięki PiSowi jest jak jest z tym zadu..em Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent bezpartyjny ?!!!!  Lisie farbowany szukasz frajerów ? Jak PO tonie to huzia do "bezpartyjnych" komitetów bo z PO PSL SLD wstyd. Może znajdziesz ze 3 naiwnych co się nabiora na twoją sciemę.
On nigdy nie był w PO? Doedukuj się człowieku a potem pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrońmy Białą od zarazy,  jaką jest sekta pisowska, to destruktorzy życia, w każdym jego aspekcie, to nieudacznicy, potrafiący robić różne wolty, aby zjednywać Polaków  w tym mieszkańców Białej. Przykładem jest właśnie Stefaniuk, Abramowicz, nie mówiąc o guru sekty -Kaczyńskim. Każdy inny Prezydent będzie niewątpliwie lepszym od przedstawiciela  tej  hordy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  "Bialczanki"  Myślę, że albo  Jesteś blisko Stefaniuka, albo nie masz zielonego pojęcia o mechanizmach prawnych,  odnoszących się do zarządzania samorządowego. Skłonny jestem  uznać tą drugą kwestię i Twoją umysłową ubogość. Nie chwaląc Czpskiego, Biała urosła do wspaniełego miasta, które można odwiedzać i......podziwiać. Pokaż mi drugie miasto w Polsce o podobnej skali rozwoju, pokaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  "Bialczanki"  Myślę, że albo  Jesteś blisko Stefaniuka, albo nie masz zielonego pojęcia o mechanizmach prawnych,  odnoszących się do zarządzania samorządowego. Skłonny jestem  uznać tą drugą kwestię i Twoją umysłową ubogość. Nie chwaląc Czpskiego, Biała urosła do wspaniełego miasta, które można odwiedzać i......podziwiać. Pokaż mi drugie miasto w Polsce o podobnej skali rozwoju, pokaż.  
  Tak, tak. Można przyjechać do Białej zapchanym gardenem i podziwiać... dziesiątki supermarketów. To jest bez watpienia zasługa Czapskiego i sld-wskiej sitwy, która rządzi z tylnego siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  "Bialczanki"  Myślę, że albo  Jesteś blisko Stefaniuka, albo nie masz zielonego pojęcia o mechanizmach prawnych,  odnoszących się do zarządzania samorządowego. Skłonny jestem  uznać tą drugą kwestię i Twoją umysłową ubogość. Nie chwaląc Czpskiego, Biała urosła do wspaniełego miasta, które można odwiedzać i......podziwiać. Pokaż mi drugie miasto w Polsce o podobnej skali rozwoju, pokaż.
Zgasły lampy w Białej po to aby taki podlasiak mógł wciskać ciemnotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Podlasiak: Ty kpisz czy sam jesteś :"ubogi umysłowo"??! Gdzie ty widzisz człowiekU rozwój, i kto te miasto podziwia, "NO POKAŻ, POKAŻ"? Czy przez 16 lat rządów jedyne na co stać Czapskiego to Park Radziwiłłowski, z dziadowskim amfiteatrem, z którego nawet artyści się śmieją?! A gdzie są młodzi ludzie, wykształceni, gdzie są miejsca pracy???? Czy on ściągnął tu choć jednego poważnego inwestora???? Hipermarkety? To jest hańba! Niedaleko można sięgnąć wzrokiem, aby pokazać ludzi, którzy na stanowiskach takich jak Czapski potrafią coś zrobić: np. Łuków i specjalna podstrefa ekonomiczna TSSE, która została stworzona w środku szczerego pola w ciągu jednej kadencji i przyciągnęła inwestorów, którzy zatrudnią tu setki osób (m.in. olbrzymia fabryka ciastek), podstrefa w Siedlcach, w której ulokowały się firmy z całej Europy m.in. Stadler Rail AG ze Szwajcarii, produkujacej pociągi, ktora jeszcze w tym roku zwiększy zatudnienie do 800 osób!! Chcesz więcej przykłądów??? Może trochę trzeba poczytać co się dzieje wokół, a nie powtarzać za panem prezydentem , że jeszcze nie jesteśmy tacy ostatni i porównywać się do gorszych?? Gdzie są ambicje tego człowieka, jeśli on tylko  potrafi porównywać się do gorszych miast i gmin?? Biała Podlaska i jej największy pracodawca Szpital Wojewódzki! Kpina nie tylko na całą okolicę ale i kraj! I to nie zrobili wielce zacofani pisowcy, tylko Wasz wielki "bezpartyjny" prezydent ze swoim zastępcą z SLD!  Nie jestem fanką PiSu, ale powtarzam, że w tych wyborach głosuje się na człowieka a nie na partię! I Stefaniuk udowodni niedowiarkom, że jak się chce to można! WYBIERZMY MĄDZRZE! P.S. Skoro jesteś tak zorientowany w mechanizmach prawnych odnoszących się do zarzadzania samorządem, to pewnie jesteś blisko Pana Prezydenta. Nie bój się zmian, jeśli jesteś dobrym fachowcem, to nie ma potrzeby do obaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Bialszczanki"  Po kolejnym Twoim wpisie dostrzegam, że oprócz ułomności umysłowej jesteś całkowicie ślepa,  nie dostrzegając całego układu komunikacyjnego miasta, uporządkowania, w sporyt wymiarze, centrum miasta, komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej itp. Trzeba być /wybacz/ idiotką  nie dostrzegając zmian na przestrzeni kilkunastu lat. Na marginesie, nie jestem "adwokatem"  Czapskiego, patrzę na moje miasto i porównuję, jeżdżę po kraju i widzę rozwój miast tego typu. BRAWO BIAŁA, piszę tak,  mając na uwadze także JEJ niedostatki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nigdy nie był w PO? Doedukuj się człowieku a potem pisz!
Od 1976 Andrzej Czapski był w ZSL, partii satelickiej PZPR. I to jest klucz do całej dzisiejszej układanki w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Podlasiak: Wdzię , że nie tylko jesteś "ułomy umysłowo", ale także zwykły z ciebie cham i prostak, bo na brak konkretnych argumentow wyzywasz ludzi od idiotów! Twoja nomenklatura zdradziła twoje korzenie, które sięgają zapewne UM . "Układ komunikacyjny miasta,...infrastruktura handlowo-usługowa" - czy masz na myśli Lidle, Biedronki i Kauflandy, i oczywiście Rywal Pana PAczóskiego i wybudowany specjalnie dla jego potrzeb parking za nasze pieniądze?? Parking, który teraz my będziemy musieli odśnieżać i porządkować, a nie Pan Paczóski, a ciekawa jestem czy zauważyłeś ile osób tam się zatrzymuje, którzy nie podąrzają w stronę Rywalu?? 3%! A komunikacja miejska z naszymi 8 liniami z pewnością baaaardzo potrzebowała tych plansz, które niejednokrotnie wyświetlają bzdury - jeżdżę czasami i widzę co tam się na nich dzieje, a ludzie suchej nitki na przystankach nie zostawiają na tych wyświetlaczach! Jak to już jest, to niech działa jak trzeba a nie dla picu - i to za jaką kasę!!! Ja też jeżdżę po kraju i jest jeden przerażający obrazek w niedzielne popołudnie na trasie BP - Warszawa, w okolicach korkującego się Zakrętu. Takiej ilości rejestracji LB nie ma nigdzie poza naszym miastem! To nazywasz rozwojem? Brak perspektyw dla młodych ludzi? Ja się pytam co młodym ludziom z Placu Wolności, jeśli nie mają za co pójśc i posiedzieć w ogródku piwnym ze znajomymi??? To jest brak myślenia! Ratunkiem dla tego miasta jest praca!!! A nie kolejne pomysły, które jak odgrzewany kotlet wracają w każdej kampanii - "miejsca rekreacji nak Krzną". Już wczoraj zaczęliśmy być mamieni po raz kolejny bzdurami o wielkich inwestycjach, projekt za 50 000 zł, wizualizacje rysowane na kolanie, inwestycja na 200 milionów, latające balony i policjanci na koniach nad Krzną! Jeszcze brakuje toru F1 i miejsca do startu rakiet... ale może to też obiecajmy, w końcu durny naród nas wybierze! O nie! Miarka się przebrała.... Na koniec, proszę sobie przypomnieć obietnice z poprzedniej kampanii prezydenta Czapskiego. Mój ulubiony punkt 2:" Aktywizacja gospodarcza terenów lotniska". Haha, i obecny stan lotniska niech będzie podsumowaniem rządów tego człowieka!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  "bialczanki" , szkoda czasu dla takiej nicości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "podlasiak": Ty i cała drużyna Czapskiego macie takie właśnie myślenie o mieszkańcach tego miasta, nikt się nie liczy tylko wasze wypchane kieszenie, a my Wam w najbliższych wyborach pokażemy, że dla takiej "nicości" jak wy nie ma już miejsca na mapie Białej! Nie potrafisz zaargumentować wspaniałych rządów Czapskiego żadnym przykładem, bo ich nie ma, więc najłatwiej kogoś wyzwać od idiotów itp. To tylko świadczy o twoim braku jakiegokolwiek samodzielnego myślenia i podporządkowaniu się linii decydentów. Niech w końcu mieszkańcy tego miasta pokażą takim ludziom, gdzie ich miejsce, bo na pewno nie w UM. Bez odbioru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Pisuar to mentalne i światopoglądowe średniowiecze Europy ze swymi poglądami państwa kościelnego
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...