Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS chce odwołania przewodniczącego za filmową reklamówkę

Utworzony przez hrum hrum kwii, 23 października 2014 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Dzieci się popłakały jak mały kazio pod sklepem z zabawkami. Bo ja chcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jej a co na to pani Ewa Dados -ona ma tak wiele zawsze do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procedura jest procedurą - powinni zapłacić a nie odwracać kota ogonem. Albo kręcić gdzie indziej.. Absolutnie nie interesuje mnie, że ktoś inny tak robił, to usprawiedliwianie się poniżej pewnej klasy.. My sami mamy być w porządku, a nie wykręcać się po szkolnemu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W spocie nagranym w ratuszu Kowalczyk wykorzystuje wizerunek papieża Jana Pawła 2.Jednocześnie okoliczności są dwuznaczne etcznie . To kolejny wybryk przewodniczącego który czuje się bezkarny w duecie z Żukiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzetelność" DW zadziwiająca, ani słowa o tym, że Tułajew to zwykły hipokryta:    
Tymczasem okazuje się, że Sylwester Tułajew też nie stroni od fotografowania i nagrywania się w ratuszu. Na YouTubie można znaleźć filmik, w którym w Sali Rady Miasta Lublin podsumowuje wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Także w magistracie kręcił swoje wypowiedzi o bezpieczeństwie w mieście i zmianach w statutach rad dzielnic. Na jednym ze zdjęć na swojej stronie internetowej pozuje zaś z dziećmi na balkonie ratusza. - Warto jednak zauważyć różnicę między celowym kręceniem spotu wyborczego na potrzeby kampanii a bieżącą działalnością w trakcie kadencji - podkreśla Tułajew. 
Ostatnio edytowany 23 października 2014 r. o 23:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołania. Sam Powinien się POdać  jakby miał trochę szacunku do innych i do wyborców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych liter nie było? Czy takie wielkie przerażenie ogarnęło że i litery urosły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tło Ratusza , to nie wnętrze Ratusza. Na zewnątrz foteli nie ma. W szatni też się sportowcy nie filmują tylko na boisku - to tak w gwoli ścisłości odnośnie komentarzy na temat Sylwestra Tułajewa i jego spotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodziarnia była by tym właściwym miejscem do kręcenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęscie aktywnosć Wspólnego Koryta potrwa jeszcze mięać czasu i WK przejdzie na smietnik historii Wyborcy majac do wybory produkty oryginalne (PO, PiS) nie wybiorą podróbki, bo po co, taki los formacji stojacych w rozkroku między PiS a PO spotkacł już Prawice RP, PJN, Razem Polsce wieć i spotka lubelskie Wspólne koryto.  Panom i Paniom z koryta juz dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS się obawia wyniku Wspólnego Lublina. Strach zaczyna zaglądać im w oczy ale na szczęście 16 listopada nastąpi egzekucja wszystkich nierobów i pasożytów z PiS.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POnury żart i zarazem POBożne życzenie! Niestety Bóg jest głuchy na życzenia Gender-owców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny PiS - Bez polityki! Koń by się uśmiał. Kowalczyk z PSL udaje, że jest bezpartyjny, czy co? Po wyborach to nastąpi rozliczenie wspólnego lublina z przekroczonych limitów finansowych na kampanię - jutro będzie wszystko sfotografowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem okazuje się, że Sylwester Tułajew też nie stroni od fotografowania i nagrywania się w ratuszu. Na YouTubie można znaleźć filmik, w którym w Sali Rady Miasta Lublin podsumowuje wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Także w magistracie kręcił swoje wypowiedzi o bezpieczeństwie w mieście i zmianach w statutach rad dzielnic. Na jednym ze zdjęć na swojej stronie internetowej pozuje zaś z dziećmi na balkonie ratusza. - Warto jednak zauważyć różnicę między celowym kręceniem spotu wyborczego na potrzeby kampanii a bieżącą działalnością w trakcie kadencji - podkreśla Tułajew.
  faktycznie niezły hipokryta, klasyczny strzał w stopę Tułajewa  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Zamościu dyrektor jednej z placówek oświatowych robi w pracy zdjęcia kandydatom na radnych, ciekawe, czy wystawił sobie fakturke za uzywanie słuzbowego, miejskiego sprzetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez POLITYKI a każdy w jakiejś partii KOWALCZYK I TARGOŃSKI W PSL !!!!!!!!! A sondaze mówia że Wspólne Koryto ma 99 % poparcia wiec wara od naszego KORYTA ! psl PARTIA CHŁOPSKA  ROLNIKÓW a bezrolnych przyjmuje i po co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przeczytałem o tym poparciu dla tego Wspólnego jak mu tam to jak na dywan mnie połozyło to kilka godzin wyyyyyłem z  uśmiechu taka beka że  sąsiedzi mnie ratować zaczeli i teraz jestem zwiazny i nie mam poparcia winkszego niż Kowalczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi co chce PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...