Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I mogą być z tego faceta ludzie ,tylko trzeba mu zaufać i dać szansę by mógł moralnie się spłacić bo tego Mu potrzeba warto czasami uwierzyć bo on sam chce zmian a to już pół sukcesu .Ja życzę mu powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły napisał:
I mogą być z tego faceta ludzie ,tylko trzeba mu zaufać i dać szansę by mógł moralnie się spłacić bo tego Mu potrzeba warto czasami uwierzyć bo on sam chce zmian a to już pół sukcesu .Ja życzę mu powodzenia !
dokladnie tak jak piszesz wiem ze mozna sie zmienic a w gruncie zeczy to mial nie zaciekawie od malego i nikogo kto by mu pomogl powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kretyn i jego wypowiedzi "Ja współczuję tym, którzy pierwszy raz trafiają za kraty" raczej się współczuję rodzinom zamordowanych osób jak i okradzionych nieraz z całego dobytku. pajac nie wie co mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODZIWIAM TEGO PANA ZA ODWGĘ I OTWARTOŚĆ I ON POWINIEN BYĆ PSYCHOLOGIEM I POWIERNIKIM DL MŁODCH W ARESZCIE ON BY POTRAFIŁ DOTRZEĆ NP. TEGO 18 LATKA SAMOBÓJCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ,że ten człowiek nie ma czego szukać poza więzieniem,niech siedzi do końca życia i niech za kratami nawraca małolatów - jeżeli chce być taki w porządku - kit wciskać reporterowi każdy potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna powiedzieć,kryminał przedłużył życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kretyn i jego wypowiedzi "Ja współczuję tym, którzy pierwszy raz trafiają za kraty" raczej się współczuję rodzinom zamordowanych osób jak i okradzionych nieraz z całego dobytku. pajac nie wie co mówi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy sposób resocjalizacji zdeprawowanego recydywisty to kuleczka w dekielek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i proszę bardzo, to matka polka zniszczyła mu zycie, nie ma to jak urodzić dzieci i olac ich. Z nim do więzienia winna pójśc matka i siedzieć do śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie mu szanse, dlaczego w nas Polakach jest tyle nienawiści ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AFEGAA napisał:
Ludzie dajcie mu szanse, dlaczego w nas Polakach jest tyle nienawiści ????????
WLASNIE !! nalerzy mu sie szansa bo nigdy nie wiadomo jaki nasz los !!! ale jako terapeuta to super wybor bo to my nie wybieramy rodziny , ale on jest jak fachowiec ma praktyke nie z ksiazki jak inni niby terapeuci lecz z zycia ponad 20 letniego z wiezienia i nie musi byc tym juz najgorszym czlowiekiem pozdrawiam cie i badz taki nawracaj mlodych ludzi ze tym nic nie osiagnie sie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezly dzik z niego ;P i nos widze zlamany mial ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zwykły kryminalista jakich miliony w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwany negatywny bohater. Połowę życia spędził w więzieniu, a teraz nauczyciel młodziezy i wielka reklama w koło siebie za duże pieniądze. A gdzie naprawione krzywdy swoich ofiar? Może więcej pokory by ten pan zachował i redaktorzy też. Skoro jest na wolności to niech wynagrodzi zło ciężką pracą i pokorą a nie rozgłosem i szumem medialnym. Za krótko jest na wolności żeby od razu wyrokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się! nie mówcie jeśli nie wiecie nic na temat niego. To co jest opisane w artykule to przeszłość! ten człowiek naraża się każdego dnia aby światło ewangelii Jezusa Chrystusa mogło świecić dla ludzi którzy Boga nie znają! Jak możecie mówić zwykły kryminalista? pytam jak? jak widzisz młodego chłopaka ze strzykawką to mówisz zwykły ćpun? spróbuj pomóc, może z tego ćpuna zrobi się zdrowy człowiek. Nie osądzajmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminalista? Resztę życia ma spędzić za kratkami? Ludzie, słyszycie sami siebie? Przez ostatnie dwa dni miałem okazję się z nim spotkać. I uwierzcie mi, że gdybyście przynajmniej chwilę z nim spędzili od razu byście zmienili zdanie. Ta miłość jaka w nim jest, radość. Chłop był chory na raka, ważył 40 kilo, ma jedno oko, jedno płuco a dalej śmiga jak nowonarodzony. Tu nie ma wszystkiego napisanego. Mówicie, że powinien odpokutować. Wysłał dziesiątki listów do osób, które skrzywdził. Z niektórymi się spotkał osobiście. Gdybyście zobaczyli jak pięćdziesięcioletni koleś, który połowę życia spędził za kratkami ze łzami w oczach opowiada jak na kolanach prosił o przebaczenie pewnego człowieka. To jest niezwykłe. Jak mówi o tym, że po wyjściu na wolność nie jadł po 3 - 4 dni bo nie mógł nigdzie znaleźć pracy żeby zarobić na jedzenie. Jak wszyscy go osądzili i przekreślili. Okropne. I tylko jedna osoba cały czas się nim opiekowała i nad nim czuwała. Wiecie kto? Jezus Chrystus. On nigdy nikogo nie przekreśli. On będzie czekał do końca Twego życia aż zrobisz jeden krok w jego stronę. Jeden krok. A Twoje życie się całkowicie odmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Piotra osobiście to mój przyjaciel. Nie rozumiem ludzi którzy go oczerniają Bóg naprawdę go zmienił i pojednał się z tymi którym zło wyrządził i wcale nie dostaje za to grubych pieniędzy jak tutaj ktoś napisał. I jest to naprawdę zmieniony przez Boga człowiek i wiem trochę o nim mimo że znam go rok czasu i rzadko kiedy z nim się widuje. Więc chyba oczernić najlepiej człowieka jak go się nie zna. Szkoda mi tych ludzi co go oczerniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie KIM BYŁ PIOTR KIEDYŚ... INTERESUJE MNIE KIM JEST TERAZ.Miałem możliwość spotkać i posłuchać go niedawno w Ustroniu podczas DNI UPAMIĘTANIA.Zrozumiałem że z osoby której niejeden z nas wolałby niespotkać w swoim życiu, STAŁ SIĘ OSOBĄ KTÓRA PRZYNOSI NADZIEJĘ NA NOWE ŻYCIE.Z ODWAGĄ MÓWI O OSOBISTYM DOŚWIADCZENIU I SPOTKANIU W SWOIM, JAKŻE CIEMNYM ŻYCIU -JEZUSA CHRYSTUSA.To CO OGŁASZA ŚWIATU PIOTR, gdziekolwiek się znajduje, to W DZISIEJSZYCH CZASACH WIADOMOŚĆ - KIM I JAKIM JEST JEZUS CHRYSTUS.JEZUS NIE ODRZUCA NIKOGO !!! Osoby które krytycznie wypowiadają się na Jego temat mają niejako prawo do swoich wypowiedzi.. po to też jest to FORUM,jednak wiem po tych wypoiedziach że są to osoby które do tej pory OSOBIŚCIE NIESPOTKAŁY SIĘ Z JEZUSEM CHRYSTUSEM.W krytycznym oglądzie na pierwszym planie jest osoba Piotra ,ale On jest w XXIw. tylko ŚWIADKIEM JEZUSA CHRYSTUSA tak jak przed wiekami byli nimi apostołowie,rónież niejaki SZAWEŁ który tępił gminy chrześcijańskie a po osobistym doświadczeniu i spotkaniu z JEZUSEM stał się apostołem wsród narodów.Jeśli krytykujesz to właściwie nie krytykujesz Piotra, lecz JEZUSA którego do tej pory nieznasz.POZNAJ JEZUSA CHRYSTUSA a zrozumiesz o czym mówi Piotr i co PRZEKAZUJE INNYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mi jak postępować z osobami , które właściwie całe życie spędzili w więzieniu ! ? nie koniecznie za takie przestępstwa jak , twoje ! Mam wrażenie , że w tych ludziach jest mnóstwo ciepłych i wspaniałych uczuć . których nikt nigdy nie potrafił obudzić ! Kiedy zaczynają sobie zdawać sprawę z tego , że one w nich są i zaczynają się budzić , ociekają w agresję i nie chcą się przyznać , że je mają , dlaczego !? Poznałam ostatnio człowieka , który odsiedział sporo w swoim życiu i w momencie kiedy zda sobie sprawę , że ma w sobie jakieś ludzie uczucia zmienił się nie do poznania ! Musiałam zareagować bo wiem , że zrobiłby mi krzywdę , choć uważam , że każdemu trzeba dac szansę bo mie jesteśmy doskonali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem, czy to ktoś przeczyta, a zwlaszcza chodzi mi żeby to Piotr przeczytał. Szukalam w necie ale nigdzie nie ma kontaktu do niego... Ale może przeczyta. Przed chwilą oglądalam w TV film dokumentalny o Piotrze. Spłakałam się totalnie. Nie bardzo jestem pewna, czy wierzę w Boga. Lecz na pewno wierzę w Człowieka. Człowiek ma wielką moc stwarzania, jeśli czyni dobro. Jeśli ma dobry cel. Ma olbrzymią potęgę i wówczas jest na podobienstwo Boga. Takimi LUDZMI byli Jezus z Nazaretu, Budda, czy Mahomet (jest ich jeszcze wielu, żeby tu wszystkich fajnych wymieniać, jest też wielu świeckich). Wszystkim chodziło o to samo - by być wielkim człowiekiem, czyli kochać innych i roztaczać wokół siebie miłość i dobro. Chciałam podziękować Piotrowi, że pomaga wyciągnąć innych stracencow z czarnej dziury zła do jakiej wpadli... Nigdy nie moglam zrozumieć jak można być złym, że chyba trzeba czegoś nie wiedzieć, czegoś nie widzieć, coś w sobie blokować, zabijać i zapijać w sobie naturalną potrzebę piękna. Tak sobie zawsze tłumaczylam, że ludzie ktorzy czynią żle nie spotkali w życiu miłości i nie wiedzą o co chodzi, nie czują że można inaczej, bladego pojęcia nie mają, że są w błędzie i najbardziej krzywdzą sami siebie. Zawsze mi było smutno na myśl o tych ludziach. Naprawdę. Zresztą nazwa,,zły człowiek'' jest błędna i krzywdząca. Nie ma złych ludzi, są tylko zagubieni. Każdy jest dobry, tylko trzeba to dobro ćwiczyć codziennie, jak mięśnie Piotr się wydostał z czarnej d... Dziękuję mu za to, że się uratował i ratuje innych. Każdy ma w sobie taką moc przemiany. Tylko trzeba uwierzyć w siebie. Może to czyta ktoś z więzienia, kto wątpi czy mu się uda. To niech sobie zada pytanie - dlaczego ma się mu nie udać? Dlaczego się boi zmiany? Strach w niczym nie pomaga. Ludzie wierzcie w dobro w Was. Hej Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...