Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujące. Ostatnio na stacji paliw otrzymałam reklamę knajpy prowadzonej przez Rzetelskiego. Knajpa reklamowana była jako - własność Radnego Sejmiku. Łączyć funkcję z knajpą - wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam go popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się własnoscia jakiej partii jest teraz  Dziennik Wschodni. Już teraz wszystko jasne :) . Zielony Dziennik Wschodni. :) :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze trzeba "nocnych zmian", ministrów od jabłek którzy mają nas za frajerów, kolesiostwa i nepotyzmu w rządowych agencjach. Dość! 16 kolejnego miesiąca na pewno zobaczą środkowy palec od całej mojej rodziny i znajomych. I mam nadzieję, że ten naród się w końcu obudzi.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrku super pomysł - tylko ubolewam nad tym, że wcześniej na to nie wpadłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby zapomnieli komentarze zablokować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł na dobrą kampanię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za PSL w Lubelskiem   "psy szczekają, a karawana jedzie dalej" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, że nie jestem zwolenniczką tej partii ale będę w tych wyborach głosowała na człowieka a nie na partię. Wkurza mnie ten cały rząd ale Rzetelski nie raz wykazał się większą incjatywa jak inni w wielu sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahahahaha Walasek i jego sztab się trzęsie haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram go bo ten facet najpierw robi a potem politykuje. :) zrobił więcej niż wszyscy razem. stok pierwsza klasa i ciągle się rozwija:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie że marszałek fotografuje sie z takim prostakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie dziwne jest to ze ktoś kto nigdy nikim nie był w polityce nagle stał się jedynka na liście. Nigdy nie słyszałem o jedynce psl-u. Zastanawiam mnie co za tym idzie j jakie chody ma ten ktoś. A Rzetelski? Hm ma swój pomysł na siebie i chyba tego można mu gratulowac co widać i z psl-u i z innych partii ze tego brakuje. Nie jestem za nim ani za kimś innym ale szanuje gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to europosel a nie marszałek. docenił tego człowieka bo przez 4 lata z nim współpracował w sejmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo w Polsce przychodzi obrażanie innych. A samemu to k**** nic się nie chce robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli FRAJERZY pójdą na głosowanie zsl wygra jak zawsze i bedzie u władzy a liderzy będą nazywać ich motłochem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że protokoły posiedzeń sejmiku są dostępne w necie. Zajrzałem. Nagroda dla kogoś kto znajdzie jakąś jego wypowiedź . Jakąkolwiek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekiedy nie trzeba dużo gadać by coś zdziałać.. Lepiej chyba że działał a nie tylko obiecywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat  ten kandydat, naprawdę dużo zrobił dla lubelszczyzny. Jest przedsiębiorcą i umie zadbać o firmę jak i województwo. Każdy wie jak trudno u nas prowadzić własny biznes. Rzetelski nie zarabia siedząc za urzędniczym biurkiem, sam utrzymuje siebie z działalności gospodarczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekiedy nie trzeba dużo gadać by coś zdziałać.. Lepiej chyba że działał a nie tylko obiecywał?
Po co przeglądać protokoły skoro wszelkie decyzje zapadają przed sesją, na posiedzeniach klubowych a sesja to tylko narzekanie opozycji i głosowanie na decyzje jakie zostały podjęte dużo wcześniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...