Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze Stali Poniatowa zagrali w koszulkach Motoru Lublin. Kibice oburzeni

Utworzony przez Kibic, 8 kwietnia 2014 r. o 21:29
Cóż, otóż nie ma pieniędzy na koszulki. A zawodnicy grają za darmo, a w ręcz dokładają, Może czas najwyższy rozgonić bandę nieudolnych dziadów, którzy napychają sobie tylko kieszenie do tego stopnia, że na nic nie ma w klubie pieniędzy. Pani Burmistrz musi poczynić jakieś kroki bo to jest skandal co wyczynia się Poniatowej. Jeśli nic się nie zmieni to klub sięgnie dna, ale dziady kieszenie napchają!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) hehehe motor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubczyk, piz..o wiedziales o wszystkim i nie bylo reakcji, kass kasa i tylko kasa sie liczy. To tylko prokuratura wyjasni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, otóż nie ma pieniędzy na koszulki. A zawodnicy grają za darmo, a w ręcz dokładają, Może czas najwyższy rozgonić bandę nieudolnych dziadów, którzy napychają sobie tylko kieszenie do tego stopnia, że na nic nie ma w klubie pieniędzy. Pani Burmistrz musi poczynić jakieś kroki bo to jest skandal co wyczynia się Poniatowej. Jeśli nic się nie zmieni to klub sięgnie dna, ale dziady kieszenie napchają!!!
za darmo ? dokładają ? A to ciekawe ! bo jakoś pół miasta wie że Panowie piłkarze ugadali sobie miesięczne stypendia :) więc skąd ta propaganda Panie kolego KIBICU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilkarze ORLĄT grali w koszulkach z krótkim rekawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, otóż nie ma pieniędzy na koszulki. A zawodnicy grają za darmo, a w ręcz dokładają, Może czas najwyższy rozgonić bandę nieudolnych dziadów, którzy napychają sobie tylko kieszenie do tego stopnia, że na nic nie ma w klubie pieniędzy. Pani Burmistrz musi poczynić jakieś kroki bo to jest skandal co wyczynia się Poniatowej. Jeśli nic się nie zmieni to klub sięgnie dna, ale dziady kieszenie napchają!!!
  Jeżeli nie masz wiedzy ,w tym temacie to nie wypisuj glupot ,albo pisz jak bedziesz pewien ,ze takie fakty mają miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli do wyboru jeszcze,realu i man utd tez bym wybral Motor;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno mieli zagrać w koszulkach Realu ale zaczeli się kłócić który będzie "Ronaldo" i trener powiedział że albo się uspokoją albo będą grali w koszulkach Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w poniatowej jest kierownik zespołu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w poniatowej jest kierownik zespołu?
czy wszyscy działacze byli trzeżwi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w poniatowej jest kierownik zespołu?
najważniejsze że Motor jeszcze ma kierownika i to operatywnego a tak na marginesie to skąd oni mieli te koszulki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tych strojach nie powinien być napis Spartakus Szarowola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze że Motor jeszcze ma kierownika i to operatywnego a tak na marginesie to skąd oni mieli te koszulki?
z CARITASU Kozłowski chyba przywlukł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego slynie stal poniatowa      z głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo ludzi z lublina gra to i koszulki swoje przywieźli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego slynie stal poniatowa      z głupoty
kur..a Jasiu nazwy miast i klubów piszę się z DUŻEJ litery. bez spiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to nie wina Stalowców,to moturowcy chcieli zobaczyć jak będą wyglądać na boiskach IV ligi ......Pasują :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugadanie a dostanie to dwie odmienne rzeczy, jestem przy klubie i wiem co się dzieje. Dziady z zarządu kasę mają, a chłopaki grają bo lubią, Jak by liczyli na to że dostaną coś od dziadów z klubu to by z głodu umarli: )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugadanie a dostanie to dwie odmienne rzeczy, jestem przy klubie i wiem co się dzieje. Dziady z zarządu kasę mają, a chłopaki grają bo lubią, Jak by liczyli na to że dostaną coś od dziadów z klubu to by z głodu umarli: )
Oj Kibicu masz mierne wiadomości i z drugiego obiegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mierne wiadomości, ciekawe... Więc jak to jest w Poniatowej i skąd wiesz że tak a nie inaczej, skoro ja mam wiadomości z drugiego biegu...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...