Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany radny na pierwszej sesji. Przyjechał samochodem

Utworzony przez baton, 12 grudnia 2014 r. o 10:51
w pijanym widzie wydawało mu się, że jest posłem i ma immunitet :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pijanym widzie wydawało mu się, że jest posłem i ma immunitet :D
Dalej chleje,chója sobie z tego robi,PAŁY mu nie podskoczą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby przyjechał trzeźwy,  to byłaby sensacja . A że pijany ? Przecież to normalka, tylko akurat w przypadku tego gostka ktoś dał cynk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pijanym widzie wydawało mu się, że jest posłem i ma immunitet :D
  I może jeszcze jedzie do Madrytu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej chleje,chója sobie z tego robi,PAŁY mu nie podskoczą !!!!
no teraz chyba nie będą miały wyjścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie wiedział, że w przeciwieństwie do posłów nie posiada immunitetu, więc musi przestrzegać prawa :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeń. To to święte miejsce gdzie jeżdżą pielgrzymki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no teraz chyba nie będą miały wyjścia
Utrą temu du,pe jak zawsze, to nie pierwszy raz,nie podskoczą mu, są za mali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURACTWO NAD BURACTWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec od małego mu wpajał że nie ważne w jakim stanie ale do roboty trzeba jechać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec od małego mu wpajał że nie ważne w jakim stanie ale do roboty trzeba jechać!!!
W robocie też chleją,na umór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły pracownik zaliczył by izbe wytrzezwien i zwolnienie dyscyplinarne !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany to pisał ten tekst!!!   pani skarbik...... hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymuchy popróbował, a to dwa dni trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące  konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!! w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam co za dupna policja ze nie zatrzymala go jak wracal a moze to ich znajomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam co za dupna policja ze nie zatrzymala go jak wracal a moze to ich znajomy
Nie było na niego zlecenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby kamera była legalna musiałyby spełnić kilka warunków. Pierwszy to jasno określona potrzeba i zastosowanie takiej kamery, czyli określenie, po co w danym miejscu montujemy kamerę i jaki będzie jej cel. Drugi warunek zamontowania kamery to widoczna i czytelna informacja, iż wchodzimy w zasięg działania kamer monitoringu wizyjnego, co w przypadku np. sklepów dawałoby nam wybór. Trzeci warunek, to rejestracja kamery, otóż istnieje rzeczywista potrzeba stworzenia bazy kamer np. w GIODO, gdzie inspektorzy posiadaliby możliwość kontrolowania zastosowania kamer i ich wykorzystania. Z TEGO CO MI WIADOME TO KAMERY W KODNIU SĄ NIE LEGALNE TO JAKI TO DOWÓD W SPRAWIE ??  PANOWIE POLICJANCI ŚCIĄGACIE DOWODY Z NIELEGALNYCH KAMER??   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące  konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!! w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!  
O czym ty pierdoło piszesz ?? gdzie ja takie auta będę trzymał ??  często są to złomy po 1500 zł lub mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...