Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiadomo, że go nie zwolnią, to jest kpina, kolesiostwo itd. policjant, strażak itd. dawno by stracił pracę. tu każdy każdego kryje, nawet jak jest przestępcą. to jest nie do zaakceptowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyr. Adam Borowicz deklarował, że zwróci się do wojewody o skreślenie Sebastiana N. z listy lekarzy na specjalizacji. – Do tej pory nie wpłynął do nas taki wniosek – mówi Marcin Bielesz, rzecznik prasowy wojewody. Wojewoda nie może interweniować w sprawie z własnej inicjatywy. Musi z nią wystąpić kierujący placówką, w której lekarz odbywa specjalizację. Dlaczego dyrekcja do tej pory nie wysłała stosownego wniosku ? Wczoraj nikt z przełożonych Sebastiana N. nie zdecydował się tego wyjaśnić. Przedstawiciele szpitala poprosili o pytania na piśmie. Do tej pory czekamy na odpowiedzi."   Od marca (od 5 miesięcy) dyrekcja szpitala nie umie/nie chce wysłać stosownego wniosku. :lol: Jedna wielka rodzina .... na swoim.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo, że go nie zwolnią, to jest kpina, kolesiostwo itd. policjant, strażak itd. dawno by stracił pracę. tu każdy każdego kryje, nawet jak jest przestępcą. to jest nie do zaakceptowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "dokrów" leczący oczy?,specjalizujący się.Za kierownicą po alkoholu+psychotropy?Niech leczy wzrok lalkom gumowym. Wszyscy krzyczą "stop pijanym mordercom"-no ale jeśli chodzi o osobniki lepszej kategorii to tutaj zaczyna działać "prawo kalego".Przykładów jest b. dużo.Dziwię się,że przełożeni też kryją bandytę.No bo jak mnie się przytrafi......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejcie trochę Boga w sercu,zniszczyć i złamać człowieka zawsze można ale wrócić mu cześć będzie kiedyś za późno,Czemu nikt nie pisze ,że Pan Doktor stracił raz prawo jazdy gdyż prowadził rower po wypiciu piwa,rozumiesz: PROWADZIŁ ROWER ,wiem bo jestem jego sasiadką.A te psychotropy ,o których się rozpisujecie to zwykły środek nasenny ,który bierze co drugo Polak ,fakt ,że po wyspaniu się po ciężkiej pracy może zbyt wcześnie wybrał się za kierownicą,aby kupić sobie kolację. Rozumiesz nienawistny człowieku, który z taką zajadłością o nim piszesz od czerwca,że on jest też tym ,który ma prawo do normalnego życia mimo ,że popełnił błąd.To była kolizja,nikomu nawet siniak się nie zrobił,(całe to zdarzenie, jest to niska szkodliwość społeczna )Jest lekarzem dlatego tak go obrzucacie podłymi stwierdzeniami a czemu nie wspominacie ,że w tej samej gazecie pisaliście o nim ,na pierwszej stronie,że jest najbardziej zaangażowanym i oddanym pacjentom lekarzem a przez to samo najbardziej lubianym w Lublinie lekarzem.Może  właśnie ten ranking wzbudził niesmak u konkurencji,lub może u kogoś ,komu lekarz nastąpił nieuważnie kiedyś na odcisk (dziewczynie z prawniczych kregów itd,itp????????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejcie trochę Boga w sercu,zniszczyć i złamać człowieka zawsze można ale wrócić mu cześć będzie kiedyś za późno,Czemu nikt nie pisze ,że Pan Doktor stracił raz prawo jazdy gdyż prowadził rower po wypiciu piwa,rozumiesz: PROWADZIŁ ROWER ,wiem bo jestem jego sasiadką.A te psychotropy ,o których się rozpisujecie to zwykły środek nasenny ,który bierze co drugo Polak ,fakt ,że po wyspaniu się po ciężkiej pracy może zbyt wcześnie wybrał się za kierownicą,aby kupić sobie kolację. Rozumiesz nienawistny człowieku, który z taką zajadłością o nim piszesz od czerwca,że on jest też tym ,który ma prawo do normalnego życia mimo ,że popełnił błąd.To była kolizja,nikomu nawet siniak się nie zrobił,(całe to zdarzenie, jest to niska szkodliwość społeczna )Jest lekarzem dlatego tak go obrzucacie podłymi stwierdzeniami a czemu nie wspominacie ,że w tej samej gazecie pisaliście o nim ,na pierwszej stronie,że jest najbardziej zaangażowanym i oddanym pacjentom lekarzem a przez to samo najbardziej lubianym w Lublinie lekarzem.Może  właśnie ten ranking wzbudził niesmak u konkurencji,lub może u kogoś ,komu lekarz nastąpił nieuważnie kiedyś na odcisk (dziewczynie z prawniczych kregów itd,itp????????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile a czym rożni się górnik od lekarza będac człowiekiem ? NICZYM ..jest człowiekim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejcie trochę Boga w sercu,zniszczyć i złamać człowieka zawsze można ale wrócić mu cześć będzie kiedyś za późno,Czemu nikt nie pisze ,że Pan Doktor stracił raz prawo jazdy gdyż prowadził rower po wypiciu piwa,rozumiesz: PROWADZIŁ ROWER ,wiem bo jestem jego sasiadką.A te psychotropy ,o których się rozpisujecie to zwykły środek nasenny ,który bierze co drugo Polak ,fakt ,że po wyspaniu się po ciężkiej pracy może zbyt wcześnie wybrał się za kierownicą,aby kupić sobie kolację. Rozumiesz nienawistny człowieku, który z taką zajadłością o nim piszesz od czerwca,że on jest też tym ,który ma prawo do normalnego życia mimo ,że popełnił błąd.To była kolizja,nikomu nawet siniak się nie zrobił,(całe to zdarzenie, jest to niska szkodliwość społeczna )Jest lekarzem dlatego tak go obrzucacie podłymi stwierdzeniami a czemu nie wspominacie ,że w tej samej gazecie pisaliście o nim ,na pierwszej stronie,że jest najbardziej zaangażowanym i oddanym pacjentom lekarzem a przez to samo najbardziej lubianym w Lublinie lekarzem.Może  właśnie ten ranking wzbudził niesmak u konkurencji,lub może u kogoś ,komu lekarz nastąpił nieuważnie kiedyś na odcisk (dziewczynie z prawniczych kregów itd,itp????????)
Pani Aniu :) Boga proszę nie wzywać - on na pewno ma lepsze rzeczy do roboty, a nie niewiernego S.N. wybawiać z opresji w które sam na własne życzenie wpadł - po ciężkim dyżurze zapił leki alkoholem :) ? Może to u Pani w rodzinie jest normalne, ale w większości domów lekarzy na pewno NIE!   Nawet jak prowadził rower to jest to zabronione :) jak widać, najpierw był rower później awansował na samochód +bonus za leki.   Prawo do życia oczywiście, że ma każdy. Ale jak można nazwać coś błędem jak robi się to po raz drugi. PS. żeby mieć normalne życie, warto byłoby takie osoby należycie ukarać - stawiał opór przy zatrzymaniu i próbował uciec - tzn. że po lekach nasennych to normalne ?   S.N. stracił już prawo jazdy za procenty i za punkty VITAY u funkcjonariuszy policji. Punkty te są przyznawane za wykroczenia drogowe.   Ja nie jestem konkurencją S.N. (porzućmy to że jest lekarzem, to przede wszystkim człowiek i ma być tak samo karany - te plebiscyty roku na najbardziej spoko lekarza można włożyć między bajki) ale wg mnie każdy powinien zobaczyć twarz S.N. żeby wiedzieć który lekarzy z plakietką "SUPER LEKARZ" to on - dla mnie to jest jasny komunikat - wychodzę z gabinetu.   Przecież on może być na prochach i z procentami na dużyrze :) - kto mu zabroni. Pojawi się taka "Beata" i będzie usprawiedliwiać wszystkie wpadki "sąsiada"? Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo, że go nie zwolnią, to jest kpina, kolesiostwo itd. policjant, strażak itd. dawno by stracił pracę. tu każdy każdego kryje, nawet jak jest przestępcą. to jest nie do zaakceptowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kto tu jest przestepcą? Podejrzewam ,że to właśnie Ty który piszesz oszczerstwa na człowieka który juz raz został osądzony i jak stwierdzono obdrapał samochody z farby i nie jest mordercą.Myślę,że Pan Doktor powinien  odtajnić wypowiedź i wnieść sprawę do sądu bo jak wiadomo osobom nie zorientowanym w sprawie łatwo się wypowiadać ale ich obowiązuje kodeks moralny tak jak każdego kto dalej publikuje takie wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...