Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pigułka gwałtu popularna w trakcie wakacyjnych imprez

Utworzony przez hurtownia pigułek gwałtu, 27 lipca 2011 r. o 20:03
mam w domu całe palety tych pigułek. Chętnych proszę o kontakt. Co do ceny - na pewno się dogadamy. 0-22 845 22 11 do telefonu prosić Marka Towar jest pewny, testowałem go na córce sąsiada - działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemożliwe, wśród katolików ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hurtownia pigułek gwałtu napisał:
mam w domu całe palety tych pigułek. Chętnych proszę o kontakt. Co do ceny - na pewno się dogadamy. 0-22 845 22 11 do telefonu prosić Marka Towar jest pewny, testowałem go na córce sąsiada - działa
Dzięki za namiary-czekaj na telefon teraz koduję imię by nie pomylić się.Na kim przetestuję nie napiszę teraz,ale po...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty- Hurtownia pigułek, rąbnięty jesteś. Żarty żartami, ale żeby Ciebie nie spotkała kiedyś krzywda po pigułce.. Chyba pomyliłeś fora, dla dzieciaków inna strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne gdy młody człowiek nie potrafi zaimponować dziewczynie by poszła z nim ,tylko ucieka się do metod z pogranicza patologii(podobne do nekrofilii).Wiadomo ,że dziewczyny różne rzeczy kręcą,ale one wymagają wysiłku.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szatan który zakradł się do ludzkich dusz. Rozpusta i grzech ogarnęły Polskę - http://######/site/2492news spółkowanie grupowe otwarcie komentuje się w wiadomościach, a prokuratura i kościół milczą. Boże, uratuj nasz kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam jedyną książkę nt. pigułki gwałtu wydaną w Polsce dostępną na maternus.pl. Kompendium wiedzy wydane przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne. „Wokół pigułki gwałtu” autorstwa PT Nowakowskiego     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...