Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy Lidl w Łęcznej. Otwarcie dzisiaj

Utworzony przez M.P., 27 listopada 2014 r. o 07:54 Powrót do artykułu
to już naprawdę nie ma nic ciekawszego o czym można by napisać tylko o tym ,że się lidl w Łęcznej otwiera??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to bardzo dobra wiadomość dla Łęcznej i Lublina. Nie trzeba jeździć do Lublina. Miejsca pracy i podatki też zostaną na miejscu. Straci na tym troszkę Lidl na Kalinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News na skalę województwa. Łęczyńskie VIPy po czerwonym dywanie do Lidla wchodzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam ważniejszą informację: dzisiaj o 21-ej zamkną wszystkie biedronki. Ale spokojnie... jutro rano otworzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lle24: Promocyjny otwieracz do Lidla?  Z braku własnych inwestycji "włodarz" postanowił otworzyć cudzą ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już to ... ul.Krasnostawskiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już to ... ul.Krasnostawskiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and the winner is ....... nieźle czerwony dywan :D takiego "vipowego" otwarcia jeszcze w naszym łęczyńskim grodzie nie było. No to miasto rośnie w siłę, żeby jeszcze ludziom dostatniej się żyło i mamy raj na ziemi hurrra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ku...wska trójca: Pawlak, Siegieda, Fijałkowski czyli lle24.pl krytykują inwestycje zagraniczne w Łęcznej, to niech sami coś zaproponują. Szmatławce tylko wycierają gębę Burmistrzem Łęcznej ale już krytycznej opinii na temat Fijałkowskiego na ich blogu (bardzo subiektywnym) nie można napisać...... WOLNOŚĆ RZĄDZI!!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjdę na zakupy bo fajne ekspedientki. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na tabliczkach z nazwą ulicy jest "Krasnystawska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foczek niezly odchył jestes ,, jezeli nie zauważyles to artykul o Lidlu a nie o wyborach... Zmien lekarza bo cie oszukuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieliście sięgnąć do poważnych rezerw tematycznych aby zrealizować tak ciekawy i pełen napięcia materiał. Gratuluję gazecie reklamowej jaką jest dziennik.... hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego czepiacie się burmistrza! To wzór i prawy i sprawiedliwy obywatel! Narodowe Odrodzenie Polski popiera burmistrza Kosiarskiego i rekomenduje oddanie na niego głosu Wiemy dlaczego. Poszukajcie na Wyborczej Syn burmistrza nie hajlował on tylko pozdrawiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...