Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajnie ze jest lodowisko, beda dzieciaki z Czechowa i nietylko mialy gdzie jezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po złamaniu ręki na tym lodowisku kuria wypłaci mi odszkodowanie? Poświęcone, więc kosciół gwarantuje opiekę opatrzności, czy to tylko taka ułuda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu? Czy wstęp jest wolny tylko dla dzieciaków i młodzieży, czy trochę starsze osoby też mają prawo wstępu? W jakich godzinach lodowisko jest otwarte i jak to wygląda w weekendy? Dziękuję za odpowiedzi zorientowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin korzystania z lodowiska na str. www.14lo.lublin.pl Korzystać mogą wszyscy. Wypożyczalnia łyżew zostanie zorganizowana w terminie późniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodowisko poświęcone, więc nie powinno być poważniejszych kontuzji:) A jak mówiliśmy 2 lata temu, że dzieciaki i młodzież chcą lodowiska to nikt nie chciał nas wysłuchać Chcemy całorocznego lodu dla Koziego Grodu. Facebook https://www.facebook...ocznylod?ref=hl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś wie: czy ciepło z chłodzenia lodowiska wykorzystuje się do ogrzewania szkoły? Pozdrawiam Adam Baranowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiadomo gdzie podziało się zaginione lodowisko z "Globusa" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy późnijej ta wypożyczalnia zostanie zorganizowana przed 15 marca czy póżniej za kilka lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nienormalne jest to, że te lodowiska powstają w połowie stycznia, lutego, a nie np od początku grudnia. Dziwne jest też, że wszyscy się tym tak podniecają, bo za czasów mojego dzieciństwa w mojej podstawówce dyrektorem był P. Błażukiewicz i lodowisko co roku było wylewane, równane, po lekcjach w razie potrzeby sami je odśnieżaliśmy (my, czyli uczniowie). Nasz dyrektor był społecznikiem i często sam je wylewał i równał. Potem dyrektor został przeniesiony, a nowa Pani dyrektor miała w głębokim poważaniu, co robią czniowie po lekcjach. I powiem Wam, że na skutki nie trzeba było długo czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...