Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła nowym sponsorem Górnika Łęczna

Utworzony przez Piwosz Perły, 20 lutego 2015 r. o 18:25
Wreszcie kochana Perełka , mój ulubiony napój, będzie glośny w Całej Polsce. Brawo, brawo, brawo.!!!!!!!!!!!!! Oby ten sojusz trwał wiecznie i z korzyścia dla obu stron i gardeł kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info.Od dziś nie kupuję i nie piję Perły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info.Od dziś nie kupuję i nie piję Perły.
  O masz, jak Perła pozbiera się po stracie takiego klienta to ja nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Jestem z Lublina i bardzo się cieszę, że nikt nie wpadł na pomysł z zarządu PERŁY aby sponsorować Motoru Lublin. Znaczna grupa kibiców tego klubu to złodzieje, brudasy, bandyci. Wiem co mówię, bo widzę to niemal codziennie na osiedlu w Lublinie.  Bolesna prawda ale prawda. Dopóki pleps będzie dominował na trybunach doputy nigdy nie będzie nawet 1-ligi w Lublinie, bo żaden sponsor nie wyłoży złotówki . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że w Milejowie nie udeptują już epickiej PRYTY. Dzisiaj zapewne nosiło by nazwę Winnice Lubelskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu będę musiał pić Żywca i Lecha. Co zrobić, jeżeli Perła nie sponsoruje lubelskiego sportu, to nie jest dla Lubelaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek nadrobie te stratę- wypije zamiast Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie...dobrze,ze w perle rządzą mądrzy ludzie nie patrzący tylko na bandycki motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest jeszcze kilka klubów nie tylko Motor.Dlaczego nie pomogą żużlowcom albo koszykarzom AZS którzy walczą o 1 ligę.Bogdanka wycofała sie ze wszystkich sportów poza Łęczną.Nie pije perły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak przestałem pic perle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! Brawo!!! Perła wraca do łask!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak siatkę,mówię o 1 lidze w Swidniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...